Nieoprocentowanie reklamy w telewizji francuskiej

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
bpval
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 561
Rejestracja: 06/10/06, 17:27

Nieoprocentowanie reklamy w telewizji francuskiej




przez bpval » 22/10/08, 20:53

Wieczór

Christine pokazuje nam dziś wieczorem, że France 2 3 4 5 doskonale radzi sobie bez reklam

Nie ty Krystyna : Mrgreen: pocałunki

Aubanela... oczywiście

Zastrzeliłem się, zanim skończyła swoje przemówienie w telewizji

Misja kamikaze... Aubanel ma odwagę

Osobiście lepiej mi bez PUB
Ale widząc to wszędzie, udaje mi się to pominąć
Nawet tutaj... nawet tutaj
Strona, do której lubię przychodzić, dyskutować, eksplodować, mieszać, dialogować

Przychodzi, aby wyjaśnić świniom płatników, że będą współpracować
do zniszczenia usługi telewizji publicznej, a także publicznej służby szpitalnej, a także emerytur, a także służby pomocy dla bezrobotnych

Ale że staramy się KURWA TAK dokapitalizować banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, pieniądze i system KAPITALISTIK

Ale co oni knują, politycy ludu

WYOBRAŹ sobie, że MILIARDY stracone na giełdzie zostały zainwestowane w społeczności

Ma QUé... Co za szczęście

Ale czego uczono ich w szkole? Obraz

uściski
Ciao
0 x
PIF PAF POUM
jonule
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2404
Rejestracja: 15/03/05, 12:11




przez jonule » 24/10/08, 10:44

Żyję na co dzień słuchając lokalnego darmowego radia...
darmowe radia żyją z podatku audiowizualnego, czyli PUB: to ich śmierć ogłoszona, aby lepiej przepuścić komercyjne radia, które robią gówno i pozwalają słuchać gówna.

+, tłumiąc fale Hertza, żeby je lepiej odzyskać […], zmuszą nas do zakupu nowych radioodbiorników cyfrowych, na których na małym ekranie będą reklamy, narzucając RNT, cyfrowe radio naziemne… dyktatura co!

więc oto co kryje się za usunięciem knajpy: to tylko przeróbka knajpy, kolejna reforma co.żeby przynajmniej było to w ich zasięgu Roll:
0 x
bambus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1534
Rejestracja: 19/03/07, 14:46
Lokalizacja: breizh




przez bambus » 24/10/08, 17:37

jonule napisał:Żyję na co dzień słuchając lokalnego darmowego radia...
darmowe radia żyją z podatku audiowizualnego, czyli PUB:

Radio bezpłatne jest przeciwieństwem radia publicznego, które otrzymuje opłaty audiowizualne.
Lokalne bezpłatne radio zarabia na reklamach (ewentualnie żyje z lokalnej dotacji). Nie rozumiem, w jaki sposób brak reklam we FranceTV miałby odebrać reklamy w darmowym radiu. : Chichot:

jonule napisał:+, tłumiąc fale Hertza, żeby je lepiej odzyskać […], zmuszą nas do zakupu nowych radioodbiorników cyfrowych, na których na małym ekranie będą reklamy, narzucając RNT, cyfrowe radio naziemne… dyktatura co!


Gdyby tylko reklama mogła przejść z radia na ekran, jak mówisz, uchroniłoby nas to przed słuchaniem... Ale myślę, że to byłoby zbyt wiele... Nadawcy/reklamodawcy nie są szaleni... :?
0 x
Produkcja Solar + VE + VAE = krótki cykl energii elektrycznej

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 297