Niezadowolony z Wielkiego Wybuchu!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
agriculturegaia
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 112
Rejestracja: 19/03/08, 20:21

Niezadowolony z Wielkiego Wybuchu!




przez agriculturegaia » 09/01/09, 05:56

Teoria Wielkiego Wybuchu, która zakłada, że ​​cały wszechświat był skoncentrowany w jednym astronomicznie gęstym punkcie, a teza popierana przez większość astrofizyków, w tym Roberta Reevesa, jest błędna.

Teoria ta nigdy nie była poważnie uzasadniona, ponieważ:

- Jaki mechanizm [związany z teorią Wielkiego Wybuchu] mógł skurczyć wszechświat w jednym punkcie?
- Wielki Wybuch nie wyjaśnia, co było wcześniej.
- Jeśli wszechświat się rozszerza, w jaki sposób ponownie się skurczy?

Problem (*) polega na złym równaniu i interpretacji grawitacji. Grawitacja zawsze była oddzielona od innych sił we wszechświecie.
Obecnie naukowcy całkowicie kwestionują teorię Wielkiego Wybuchu. To był czas. Potwierdza to Teoria Wszystkiego Garetta Lisiego, skupiająca wszystkie siły wszechświata, w tym siłę grawitacji. LHC i potomkowie akceleratorów cząstek niewątpliwie to potwierdzą... To tylko kwestia czasu...

Ten błąd naukowy jest nieodłączną częścią samego procesu naukowego. Rzeczywiście, podejście naukowe moglibyśmy podsumować jako mniej więcej sprawiedliwe uproszczenie naszej wizji świata rzeczywistego [ale jaki jest świat rzeczywisty?]. Wizja, która pasuje do naszego ludzkiego umysłu, ponieważ zapewnia zrozumienie otaczającego nas świata. Dla ludzkiego umysłu nasza skończoność jest podobna do wszystkiego. Wszechświat miałby, podobnie jak gatunek ludzki, początek, ekspansję i...?

Punkt
Krzywa
Prawo

Tutaj kryje się odpowiedź na zagadkę.
Co istniało przed wszechświatem, który znamy teraz?

Linia prosta, taka jak aX + b, jest w rzeczywistości krzywą w skali astronomicznej.
Krzywa może stać się linią prostą na mniejszym układzie odniesienia.
Ciąg punktów staje się linią prostą, krzywą, spiralą itp.

Punkt znajduje się w 1 wymiarze przestrzennym
Linia lub krzywa ma 2 wymiary przestrzenne lub 1 pojedynczy wymiar przestrzenny i 1 wymiar czasowy. Oznacza to, że linia prosta i krzywa to kolejne położenie tego samego punktu w funkcji czasu.

Przyjmijmy, że narodziny naszego wszechświata nastąpiły w momencie Wielkiego Wybuchu prowadzącego do ekspansji wszechświata, a następnie jego dylatacji? Wielki Wybuch nie wyjaśnia w zadowalający sposób, co wydarzy się później.

Wyobraźmy sobie, że Wielki Wybuch nie rozpoczął się od punktu, ale od linii prostej lub krzywej.
Wszechświat byłby zatem tą linią prostą, która rozkłada się jak kartka papieru złożona na pół, która rozkłada się, aż dwie połówki znajdą się pod kątem 2° (rozciągnięcie), a następnie zagina się w przeciwnym kierunku, aż dwie powierzchnie połączą się, aby odtworzyć ten „horyzont” ( skurcz).
To wyjaśniałoby, że wszechświat ulega ciągłej ekspansji, następnie kurczeniu się, a następnie rozszerzaniu itd.; do nieskończoności...

Nowa teoria pochodzenia wszechświata stwierdza, że ​​przed narodzinami wszechświata, który znamy dzisiaj, istniałby inny wszechświat. Problemem jest wymiar czasowy uwzględnienia wszystkich parametrów.

Wciąż całkowicie błędne... Dlaczego wszechświat miałby mieć początek i koniec? Czy wszechświatem, jak każdy mechanizm, nie rządzi proces systemowy, a zatem cykle? I dlaczego obecny wszechświat nie miałby współistnieć z wszechświatem „przed” Wielkim Wybuchem.. Jak w krzywiznach czasoprzestrzeni nie mogliśmy sobie wyobrazić, co będzie po drugiej stronie Księżyca…

Wskazówka... Słynna ciemna materia, która stanowi większość znanego Wszechświata, może nadal znajdować się w centrum naukowych debat na temat „pochodzenia wszechświata” (w rzeczywistości nie ma żadnego pochodzenia…), ponieważ jak astrofizycy mogą to zrobić twierdzą, że próbują zrozumieć wszechświat, choć praktycznie nic nie wiedzą o ciemnej materii?

Być może powinniśmy zastosować technikę O/C, aby osiągnąć postęp w astrofizyce, bo wtedy staje się to komiczne…

Podobnie jak pytania o wymiary czasoprzestrzenne, Wielki Wybuch jest czysto ludzkim pytaniem egzystencjalnym z zakresu metafizyki, które jednak do dziś (wraz z najnowszymi odkryciami naukowymi) nie ma już legitymizacji w nauce. !

Rzeczywiście, na przykład, jeśli weźmiemy pod uwagę świat dwuwymiarowy, mieszkańcy tego świata zobaczyliby obiekt w 2 wymiarach przestrzennych z naszego świata (na przykład kulę) przecinający ich świat 3D jak punkt, który następnie rośnie w dysk kurczy się, aż ponownie staje się punktem... To właśnie widziałyby inteligentne istoty w dwuwymiarowej przestrzeni. Wyobraźmy sobie przez analogię, że nasz świat o 2 wymiarach przestrzennych przecina obiekt o 2 wymiarach przestrzennych... To byłoby to, co nazywamy duchami lub widmami...

Czwarty wymiar naszego świata, jakim jest wymiar Czasu, byłby przejawem czwartego wymiaru przestrzennego innego świata, który współistniałby z naszym... Jaka byłaby w tym przypadku wartość bezwzględna i norma wymiaru Czasu?


Tajemnica i Gumball! Albo problemem jest obserwator, a więc sam naukowiec!



(*) ale jeśli równanie i interpretacja grawitacji jest fałszywa, oznacza to, że wszystkie fizyczne właściwości mechaniki są fałszywe! Albo tylko przybliżoną do rzeczywistości wszechświata w naszej akceptowalnej skali (kilkaset lat świetlnych).. Czas włączyć technikę O/C do podejścia naukowego!


Obraz
0 x
Aby zobaczyć budowę maszyn rolniczych Gaia w czasie rzeczywistym we Francji i za granicą, podpisy umowy Gaia, zarejestruj newsletter Gaia:

http://www.agriculturegaia.com
Dirk Pitt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2081
Rejestracja: 10/01/08, 14:16
Lokalizacja: Isere
x 68

Re: Nie jestem zadowolony z Wielkiego Wybuchu!




przez Dirk Pitt » 09/01/09, 09:12

agriculturegaia napisał:Teoria Wielkiego Wybuchu, która zakłada, że ​​cały wszechświat był skoncentrowany w jednym astronomicznie gęstym punkcie, a teza popierana przez większość astrofizyków, w tym Roberta Reevesa, jest błędna.


Widzę, że są tacy, którzy nie myślą, że są byle kim! :zaszokować:
0 x
Obraz
Kliknij mój podpis
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 09/01/09, 11:22

Cześć agriculturegaia
Uważam, że Twój post jest bardzo interesujący.
Nawet jeśli oznacza to tworzenie teorii, o ile są one ambitne.
Historia Wielkiego Wybuchu jest rzeczywiście uproszczona i niewiele wyjaśnia.
Mówi się, że niektóre kamienie księżycowe mają 20 miliardów lat, czyli 5,5 miliarda lat są starsze niż wiek wszechświata...
0 x
agriculturegaia
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 112
Rejestracja: 19/03/08, 20:21

Re: Nie jestem zadowolony z Wielkiego Wybuchu!




przez agriculturegaia » 09/01/09, 11:54

Dirk Pitt napisał:
agriculturegaia napisał:Teoria Wielkiego Wybuchu, która zakłada, że ​​cały wszechświat był skoncentrowany w jednym astronomicznie gęstym punkcie, a teza popierana przez większość astrofizyków, w tym Roberta Reevesa, jest błędna.


Widzę, że są tacy, którzy nie myślą, że są byle kim! :zaszokować:


Każda nowa teoria wiąże się z układem, transformacją lub Obraz czysta i prosta stara teoria..

Podobnie jak teoria wszystkiego Garetta Lisiego, która jest w trakcie rozbijania ogólnej teorii względności Einsteina.Nawet Einstein zrozumiał, że jego teoria była na tamte czasy potężna, ale niewystarczająca.

Jest to część gry w badania naukowe: każdy nowy pomysł Gai jest natychmiast rozpowszechniany w sieci, aby podzielić się nim z jak największą liczbą osób, znaleźć jak najwięcej internetowych naukowców, jak to możliwe, ale przede wszystkim legalnie legitymizować autorstwo tego nowego pomysł. . Jeśli ten nowy pomysł zostanie ujawniony w sieci, nie będzie już miał możliwości opatentowania.Na przykład zimna fuzja nie będzie mogła być już opatentowana, ponieważ ujawniłem ją w sieci... ech! ja! ja! i trójka maluchów Obraz lewitujący :: :: ::

Panie i Panowie Naukowcy,

Czekam na Ciebie o Obraz serdeczny naukowo i teoretycznie, ale uważaj, nie będę reagować na dziecinne drwiny:!: :: ::

Obraz

Z poważaniem,

Obraz :: :: ::
Ostatnio edytowane przez agriculturegaia 10 / 01 / 09, 02: 56, 4 edytowany raz.
0 x
Aby zobaczyć budowę maszyn rolniczych Gaia w czasie rzeczywistym we Francji i za granicą, podpisy umowy Gaia, zarejestruj newsletter Gaia:



http://www.agriculturegaia.com
agriculturegaia
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 112
Rejestracja: 19/03/08, 20:21




przez agriculturegaia » 09/01/09, 12:02

Cuicui napisał:Cześć agriculturegaia
Uważam, że Twój post jest bardzo interesujący.
Nawet jeśli oznacza to tworzenie teorii, o ile są one ambitne.
Historia Wielkiego Wybuchu jest rzeczywiście uproszczona i niewiele wyjaśnia.
Mówi się, że niektóre kamienie księżycowe mają 20 miliardów lat, czyli 5,5 miliarda lat są starsze niż wiek wszechświata...


Obraz

Witaj Cuicui,

Astrofizyka stara się zrozumieć wszechświat pomimo nieznajomości ciemnej materii, która stanowi jego większość.Na podstawie tego prostego faktu można powiedzieć, że jest to komiczne, bo jak możemy badać mechanizm, jeśli nie znamy większości składników? W związku z tym prostym faktem wysuwanie teorii „pochodzenia” wszechświata jest ze strony astrofizyków bardzo pretensjonalne!

Aby nie zanudzać czytelników i przyciągnąć jak najwięcej naukowców w celu otwarcia debaty (czy tytuł, który wybrałem jest wystarczająco Obraz ? W każdym razie ozdobiłem swoją wiadomość : Chichot:

Z poważaniem,

Obraz
0 x
Aby zobaczyć budowę maszyn rolniczych Gaia w czasie rzeczywistym we Francji i za granicą, podpisy umowy Gaia, zarejestruj newsletter Gaia:



http://www.agriculturegaia.com
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2




przez delnoram » 09/01/09, 17:42

Czytałem artykuł w „Ciel & Espace” na temat teorii wszystkiego Garretta Lisiego.

Ciekawy ten wielościan z 248 wierzchołkami.
Obraz
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
agriculturegaia
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 112
Rejestracja: 19/03/08, 20:21




przez agriculturegaia » 09/01/09, 19:51

Oto Teoria Wszystkiego Garetta Lisiego autorstwa samego Garetta Lisiego:

http://arxiv.org/PS_cache/arxiv/pdf/071 ... 0770v1.pdf

Właśnie obalił teorię strun Einsteina i teorię względności II. Jest surferem, ale to zrobił Obraz do świata nauki...

Myślicie, że jestem jego fanem???
Cóż, masz rację, ponieważ wiem, że używa techniki O/C.
Postawię zastrzeżenie... Spójrzcie na datę ujawnienia jego teorii i spójrzcie na datę rozwiązania grupy matematycznej Lie E8.. Obraz

Szansa istnieje tylko w ludzkich głowach...
0 x
Aby zobaczyć budowę maszyn rolniczych Gaia w czasie rzeczywistym we Francji i za granicą, podpisy umowy Gaia, zarejestruj newsletter Gaia:



http://www.agriculturegaia.com
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 09/01/09, 21:19

W fizyce podstawowej, astrofizyce itp. obowiązuje zasada... „wszystko dzieje się tak, jakby…”.

I dlatego zdajemy sobie sprawę, że nawet dzieło Leonarda da Vinci to kupa głupich rzeczy… sic tranzyt!

Teoria Wielkiego Wybuchu ma kilka zalet:

- pozwoliło, podobnie jak wiele innych teorii, na rozwój nauki
– jest dziełem uczonego z Charleroi, kanonika Georgesa Lemaître’a

a teoria, którą prezentujesz będzie przestarzała za 30 lat... : Mrgreen: (co nie przeszkadza w zainteresowaniu się nim) : Mrgreen:
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
agriculturegaia
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 112
Rejestracja: 19/03/08, 20:21




przez agriculturegaia » 09/01/09, 22:03

Słoń napisał:W fizyce podstawowej, astrofizyce itp. obowiązuje zasada... „wszystko dzieje się tak, jakby…”.

I dlatego zdajemy sobie sprawę, że nawet dzieło Leonarda da Vinci to kupa głupich rzeczy… sic tranzyt!

Teoria Wielkiego Wybuchu ma kilka zalet:

- pozwoliło, podobnie jak wiele innych teorii, na rozwój nauki
– jest dziełem uczonego z Charleroi, kanonika Georgesa Lemaître’a

a teoria, którą prezentujesz będzie przestarzała za 30 lat... : Mrgreen: (co nie przeszkadza w zainteresowaniu się nim) : Mrgreen:


zbyt silne ;-)

Jeśli dobrze zrozumiałem, nawet Gollum ma swoje miejsce do końca HISTORII. Czy to wszystko? Zgadzam się z tobą... Nawet Obraz ma prawo żyć

Ale nigdy nie powiedziałem, że moje pomysły są absolutne (robię to, co muszę zrobić w swoim czasie, czyli teraz)... Mówię po prostu, że moja teoria zimnej syntezy eksploduje naukowo Obraz aktualnych badań nad gorącą syntezą...

A ja nie mam ich budżetu finansowego... Mam tylko papier, ołówek, książki w bibliotekach i nawet nie mam własnego komputera! Ale mam nowy mózg, który kupiłem w ramach ostatecznego patentu Gaia Obraz : Chichot:

To moja odpowiedź? Obraz

Czy twoja mama i małe ptaszki rozmawiają?
0 x
Aby zobaczyć budowę maszyn rolniczych Gaia w czasie rzeczywistym we Francji i za granicą, podpisy umowy Gaia, zarejestruj newsletter Gaia:



http://www.agriculturegaia.com

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 311