Między humorem a zapobieganiem

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
bambus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1534
Rejestracja: 19/03/07, 14:46
Lokalizacja: breizh

Między humorem a zapobieganiem




przez bambus » 27/03/08, 16:39

Krótka historia (trochę H.S., ale w skrócie, czy to wynagradza?...), która ma być prawdziwa, ale przede wszystkim pozwala uświadomić sobie „teorię względności” (ci, którzy mnie znają, wiedzą, że ja jak małe historie):
Nauczyciel udziela lekcji na temat wszystkich śmieci, jakie możemy znaleźć w naszym jedzeniu. Dlatego mówi o wszystkich EXXX (konserwantach, barwnikach, wzmacniaczach smaku i innych), które można znaleźć w daniach komercyjnych.
Większość uczniów jest tym zgorszona. Niektórzy nawet przysięgają, że przestaną jeść xxBIPxx (batoniki).
Nadchodzi przerwa. Ci sami uczniowie wyjmują papierosa ze swojej ulubionej paczki... : Mrgreen:

Moralność (jeśli mogę): zwracaj uwagę na to, co jest wskazane, ale także na to, do czego jesteśmy przyzwyczajeni, bez podejrzeń się tego używamy
0 x
Produkcja Solar + VE + VAE = krótki cykl energii elektrycznej
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 212