Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
wirbelwind262
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 238
Rejestracja: 29/06/05, 11:58
Lokalizacja: Fouras
x 29

Re: Lista trolli z forum




przez wirbelwind262 » 04/11/20, 23:29

Dobry wieczór,
„Tryfon” powrócił? czy nie dostał stałego zakazu?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11044

Re: Lista trolli z forum




przez Christophe » 03/12/20, 09:20



: Chichot: : Chichot: : Chichot:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11044

Re: Lista trolli z forum




przez Christophe » 17/12/20, 05:10

Biorąc pod uwagę pogorszenie się wzajemnego szacunku pomiędzy niektórymi członkami... proponuję zastosować nową metodę...

a) Testowanie AB znane jest wszystkim programistom IT, którzy chcą porównać 2 wersje oprogramowania, strony internetowej, aplikacji itp.

b) Cóż, dlatego proponuję zastosować Metoda ABC do tego forum...to znaczy oddziel od siebie niektórych członków na kilka dni... i zobacz jak forum. Innymi słowy, tymczasowe wygnanie pewnych zakłócających elementów.

Metoda ABC jest oczywiście parodią metody JOE tak bardzo krytykowanej przez ABC2019...

Mówię poważnie i zastosuję to...z Twoim udziałem lub bez...ale z tym jest lepiej!

Sugeruję co najmniej 5 dni testowania... 1 na 1 czy 2 na 2? To znaczy, który członek lub dwaj członkowie najczęściej się w tej chwili kłócą...

Jak to organizujemy?
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Lista trolli z forum




przez ABC2019 » 17/12/20, 07:12

Christophe napisał:
Sugeruję co najmniej 5 dni testowania... 1 na 1 czy 2 na 2? To znaczy, który członek lub dwaj członkowie najczęściej się w tej chwili kłócą...

Jak to organizujemy?

Dlaczego nie?

Właściwie zidentyfikowałem kategorię forumNazwałem ich „JOE”, których moim zdaniem cechuje szczególnie wysoki poziom złej wiary, ataków personalnych, braku logicznego rozumowania i chamstwa. Myślę, że dodano do tego skrót „R”. Zauważcie, że niektórzy z tych JOER-ów sami stworzyli własną listę tego, co uważają za „trolle”, a więc także grupy, której nienawidzą (w zabawny sposób zresztą próbowałem rozpocząć dyskusję na temat „zbiorowego” postawy, które uznałem za wspólne dla niektórych grup, a jeden z JOE gwałtownie sprzeciwił się samej idei istnienia „grup”, definiując swoją „grupę” trolli… przykład tego, co nazywam złą wiarą i sprzeczność w rozumowaniu).

Mogę wymieniać nazwiska, ale tak naprawdę nie jest to tego warte, ponieważ sami umieszczają listę tych, których uważają za trolle, więc informacja jest dość łatwo dostępna (i myślę, że dość jasno wyraziłem się o tych, których uważam za JOER ). Moim zdaniem, jeśli po prostu wykluczysz jedną lub dwie osoby, pozwalając niektórym na interakcję z drugą grupą, atmosfera forum nie zmieni się wiele. Jeśli naprawdę chcesz to zrobić, lepiej wykluczyć wszystkich JOER-ów niż wszystkich, których nazywają „trollami” (ja należę do drugiej kategorii), będziesz miał dwa forums bardzo różne i można je porównać.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Lista trolli z forum




przez Janic » 17/12/20, 07:26

usprawiedliwianie się poprzez przypisywanie innym tego, co cię charakteryzuje, jest w istocie metodą supertrollową!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Lista trolli z forum




przez eclectron » 17/12/20, 07:41

Janic napisał:usprawiedliwianie się poprzez przypisywanie innym tego, co cię charakteryzuje, jest w istocie metodą supertrollową!

Pochodząca od eksperta w tej dziedzinie, jest szczególnie smaczna. : Wink:

Ale kto tego nie robi? Roll:

Możliwe rozwiązanie:
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Reinoso
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 912
Rejestracja: 12/12/12, 12:57
Lokalizacja: Sologne
x 1136

Re: Lista trolli z forum




przez Reinoso » 17/12/20, 07:51

Janic napisał:usprawiedliwianie się poprzez przypisywanie innym tego, co cię charakteryzuje, jest w istocie metodą supertrollową!


Potwierdzam, że zwróciliśmy uwagę na tę metodę super trolli, jako dowód, że w zeszłym tygodniu wymiana zdań wznowiła się spokojnie

ale zgłaszam się na ochotnika na 15 dni urlopu (z ABC - szczyt prowokacji)
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Lista trolli z forum




przez ABC2019 » 17/12/20, 08:01

reinoso napisał:ale zgłaszam się na ochotnika na 15 dni urlopu (z ABC - szczyt prowokacji)

moją propozycją było jednoczesne usunięcie tych, którzy zachowują się w ten sam sposób, a nie tych, którzy sobie sprzeciwiają.
Może być mniej konfliktów między wami (chociaż J i E nadal przesyłają sobie sporo nazwisk w wątku), ale prawdopodobnie będzie też mniej konfliktów bez was.

Czy przynajmniej ci, których nazywam JOER-ami (którzy tłumnie odpowiedzieli na mój post), zgadzają się między sobą co do tych, których uważacie za główne trolle forum ?
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Lista trolli z forum




przez eclectron » 17/12/20, 08:05

ABC2019 napisał:
Właściwie zidentyfikowałem kategorię forumNazywałem ich „JOE”, których moim zdaniem charakteryzował szczególnie wysoki poziom złej wiary, ataków personalnych, braku logicznego rozumowania i chamstwa.

E z JOE mówił już wielokrotnie, że twoja głuchota i wynikająca z niej zła wiara ostatecznie prowadzą do niegrzeczności u E.
Brak logicznego rozumowania?
Jednakże to twoje doskonałe logiczne rozumowanie skłoniło cię do stwierdzenia, że ​​nie możemy pobierać żadnej energii z wahań termicznych. I to przez ponad sto wiadomości... Zostaliśmy potraktowani argumentem władzy i w ogóle, przed ignorantem, którym jestem, co niestety dla Was jest bardzo intuicyjne.
Spróbuj wziąć pod uwagę, że ten mały przykład jest znacznie bardziej ogólny, niż myślisz, a zobaczysz, że Twoja logika, bardzo często uproszczona, a przez to niepodatna na subtelności, żeby nie powiedzieć inteligencja, każe ci głupio popierać tezy nie do utrzymania.
Powtarzanie tego samego w kółko i bycie głuchym na innych również nie jest dowodem na ważność tego, co uważasz za logiczne argumenty.
Jeśli to wszystko usłyszysz, zrobisz duży krok w życiu i forum zbyt.
Sugestia: Dowiedz się, co masz do stracenia, przyjmując argumenty innych.
Pozdrowienia.
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Lista trolli z forum




przez ABC2019 » 17/12/20, 08:11

eclectron napisał:
ABC2019 napisał:
Właściwie zidentyfikowałem kategorię forumNazywałem ich „JOE”, których moim zdaniem charakteryzował szczególnie wysoki poziom złej wiary, ataków personalnych, braku logicznego rozumowania i chamstwa.

E z JOE mówił już wielokrotnie, że twoja głuchota i wynikająca z niej zła wiara ostatecznie prowadzą do niegrzeczności u E.


Ten wątek nie ma na celu wznowienia kolejnej dyskusji na tematy, które nam się sprzeciwiały, lecz sprawdzenie, czy każdy ma swoją własną typologię trolli.

Moje pytanie brzmiało: czy JOER-owie zgadzają się między sobą co do tego, kogo uważają za głównych trolli w forum (i które w związku z tym według nich należy usunąć, aby to poprawić)?

Jeśli nie będą się ze sobą zgadzać, sytuacja zacznie się dla nich komplikować.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 313