Ekologia gogów, bezdomnych?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Ekologia gogów, bezdomnych?




przez Christophe » 23/07/09, 11:14

Kim jest ten lewicowy mops? Skąd ten nieuzasadniony i przypadkowy atak na ekologię? :zaszokować: Poza tym nie widzę związku z resztą...

Po prostu brak rynku w Leclerc
22 lipca 2009 r. Jean Mézières
Puby.

Leclerc prosi o refundację cen leków „nierefundowanych” po cenie „Leclerc”.

Idź kolejny… bardziej zielony. (bo ekologia gogo to przyszłość (idioci w domu; ->)

W zeszłym roku Ingrid dokonała niepokojącej obserwacji. Te podeszwy zużywają się zbyt szybko. Aby je uratować, postanawiają przedłużyć te kroki. 45 cm więcej rozstawu, to 20% mniej kroków…. A jeśli powiemy mu o bilecie Leclerca?

wideo reklamy:

http://www.dailymotion.com/video/x113pg ... -leclerc-2

Zastanawiamy się, dlaczego nie zapraszamy Michela-Edouarda Leclerca co wieczór do domu tak bardzo, że chce nas dobrze. Jaki święty człowiek! Jest jak nasz wszechprezydent; myśli o nas, gdy goli się każdego dnia.

Michel-Edouard Leclerc zapłacił wczoraj za całostronicową reklamę w dziennikach, aby potępić rosnącą cenę kremu Laughing Cow, Pulco, Ajax lub Nivea DNA. Dystrybutor wskazuje, że od 1 lutego wycofa te produkty ze swoich półek, bo te produkty mają bardzo wysoką inflację.

Podobieństwo do polityki, widzimy kraje zachodnie polujące na raje podatkowe. Jakie święte kraje!

Biorąc nas za głupców, infantylizując nas, bojkotuję sklepy Leclerca, ponieważ ujawniono zdławienie dostawców i producentów przez tę samą sieć dystrybucji. 200 euro na tydzień i na gospodarstwo domowe, to niezła suma dla innych, którzy nie są lepsi, ale mniej głupi. Mimo że „Po prostu głupie”, to sprawia, że ​​wymiotuję i daje mi guziki!

To takie proste. „Po prostu brak rynku w Leclerc”.

Kiedy Leclerc zmieni swoje nastawienie, ponownie rozważę swój bojkot.

Ponieważ nadal mam prawo – na jak długo bez szantażu – nie konsumować lub konsumować tam, gdzie chcę, korzystam z tego.


http://www.mediapart.fr/club/blog/jean- ... ez-leclerc
0 x
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 23/07/09, 12:39

Ale co ty mówisz o Christophe?

Ten facet nawet nie wie, że istniejesz...

„Ekonologia” nie jest zbyt znanym terminem (nawet gdybym widział to tu i tam), ale nie widzę szczerze, dlaczego należy czuć się na celowniku?
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 23/07/09, 12:41

Uh, może nie wie, że istniejemy, ale potem pkoi rzuca tę darmową "obrazę" ... i zna ten termin od momentu użycia ...

Chodź, wracam do domu... : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 23/07/09, 12:44

Christophe napisał:Uh, może nie wie, że istniejemy, ale potem pkoi rzuca tę darmową "obrazę" ... i zna to określenie, ponieważ go używa ... [...]
Może myśli, że wymyślił to, aby zrobić sobie humor (kalambur z 2 kulkami)?

Czy przeglądasz blogi pod kątem terminu „ekonologia”?
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 23/07/09, 12:47

Może… nie mówię, że to było oczywiście skierowane konkretnie do nas, ale że obraża pojęcie ekonologi tak samo jak ci, którzy mówią „dekonologia”.

Więc pośrednio jesteśmy ukierunkowani ...

ps: stworzyłem kilka alertów google, które "idą dobrze" ... działa całkiem nieźle Polecam wszystkim ...
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 23/07/09, 14:16

Po prostu nic do pieprzenia

:|
0 x
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 23/07/09, 18:11

Szyk! Nowy akronim: SRF! :P
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 342