jutro

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Anne
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 28/02/04, 16:24




przez Anne » 28/02/04, 17:04

Najpierw prosisz, żebyśmy się przedstawili.
Więc jestem babcią; od lat 197? Zastanawiam się, jak nie zniszczymy planety ideologią władzy finansowej i energetycznej. Pamiętajcie, że to wtedy zbudowano elektrownie jądrowe; co w 198? Jestem zwolennikiem Waechtera i Voyneta, ale nie aprobuję też partii politycznych (czymkolwiek one są); że jestem sprawcą ujawnienia zmowy polityczno-finansowej; że interesuje mnie życie i to, co ludzie robią na ziemi, i że pasjonuje mnie jutro, bo bez nas nie zostanie ono napisane.
Ponieważ ekonologia jest na pierwszym planie refleksji, ponieważ niewątpliwie zrozumieliście, że kultura, ekonomia i ekologia są ze sobą powiązane, mam nadzieję, że podsuniemy „marzenie” tym, którzy go nie mają.
Wolność pozwala mi umieścić sprawiedliwość w centrum demokratycznej debaty. Demokracja zmusza nas do odkrycia siebie jako brata i siostry. To wspólnota (polityczna). Tak, uważam, że elita to chimera, że ​​jej nie ma; ale kiedy stajemy się ludźmi poprzez kwestionowanie siebie i tego, czego nas nauczono, musimy stale „pracować”… a dzięki pracy niektórzy uważają się za lepszych od innych. Tak nie jest, a różnice w wynagrodzeniach tylko jeszcze bardziej niszczą zaufanie, wypaczają prawo i pozbawiają dobrej woli dobrej woli.
Marzeniem jest zapewnienie, że nie będzie już dyskryminacji między ludźmi na poziomie gospodarczym, społecznym i politycznym. Nie uważam, że słabość jest wadą, życie potrzebuje jej tak samo, jak potrzebuje siły; z drugiej strony konkurencja jest absurdem, ponieważ niszczy istoty żyjące. Czy widziałeś wyścig krowy z kogutem? między dębem a komarem? a nawet między dwoma psami? jeśli są tej samej płci, obwąchują się nawzajem i pokazują zęby, ale nigdy nie widziałem, żeby jedno zabijało drugiego; potem unikają się nawzajem. Musimy więc zmienić gospodarkę.
Musimy także zmienić politykę, musimy zaoferować perspektywę na przyszłość naszym dzieciom i wnukom. Wiedzą, że to dla nich się zaangażowałem.
Być może o życiu człowieka można powiedzieć tyle, że życie jest przywilejem, ale jest też strasznie brutalne, bolesne i trudne; inaczej po prostu istniejemy, wtedy jest nieskończenie łatwiej, każdy wie jak to zrobić; nawet pies, komar i dąb.
W przypadku Marie, która studiuje na temat transportu publicznego, kiedy w 1987 r. chciałem rozwijać transport publiczny, to służby państwowe powiedziały mi, że jestem z mojej strony nieodpowiedzialny w społeczeństwie przemysłowym, w którym są producenci samochodów!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 06/03/04, 21:19

W każdym razie witam cię, Aniu, w tej sprawie forum : Lol:

Muszę powiedzieć, że Twoja determinacja (którą, jak sądzę, widzę w kilku Twoich postach), jest wzorowa, ponieważ ma charakter długoterminowy.

A fakt, że jesteś babcią, honoruje i poszerza horyzonty tego forum. Doświadczenie starszych + ideały najmłodszych to dobra recepta. (Uważaj, nie twierdzę, że starsi ludzie nie mają już ideałów ;))

Dobre dyskusje.
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Majestic-12 [Bot] i goście 430