Bonjour à tous

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Max07
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 19/09/13, 15:14
Lokalizacja: Paryż

Bonjour à tous




przez Max07 » 23/09/13, 12:30

Witam,

Mam na imię Max, mam 32 lata, pochodzę z przedmieść Paryża, wcześniej nie interesowałem się zbytnio wszystkim, co dotyczy ekologii, ale teraz coraz bardziej dostrzegam jej znaczenie w świecie, który ulega regresowi, dlatego zdecydowałem się zanurz się w wannie tej rozległej i urzekającej domeny :D
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 546