Reklamy Google: czarna lista reklamodawców (GDF, Total ...)

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79136
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10976

Reklamy Google: czarna lista reklamodawców (GDF, Total ...)




przez Christophe » 31/03/06, 17:25

Pewien gość powiedział mi o swoim zdziwieniu, widząc UMP w ogłoszeniach Google dotyczących ekonologii ...

Nie byłem świadomy i zastanawiam się, jakie słowo kluczowe witryny umożliwiło opublikowanie ogłoszenia o UMP ...

Zablokowałem już duże zanieczyszczające środowiska, które chcą zazielenić swój herb: GDF, Total, EdF, Areva .... itd.

Więc piszę ten post dla 2:

1) Powtarzacie, że wyświetlanie jest automatyczne i że to nie ja definiuję reklamodawców. Przez minusy mogę je umieścić na czarnej liście (zabronić ich wyświetlania)

2) Aby użyć forum aby powiedzieć mi o linkach, które nie mają nic wspólnego z econologie.com. Z góry dziękuję.
Ostatnio edytowane przez Christophe 16 / 02 / 13, 10: 13, 8 edytowany raz.
0 x
yahi
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 115
Rejestracja: 06/04/05, 19:48
Lokalizacja: w pobliżu Nantes (44)

lol




przez yahi » 31/03/06, 18:52

to zabawne, ponieważ kiedy czytam twój post, tuż pod nim w reklamach Google:

Prezydent Sarkozy
Komitet wsparcia Na rzecz sprawiedliwszej Francji.

Kod: wybierać

www.sarkozy-president.org

Olivier Tazé - Polityka
Debaty i wymiany polityczne UMP, Young Active, Cannes

Kod: wybierać

www.olivier-taze.com


dobrze, że sprawia, że ​​2 jest bardziej na czarnej liście!

yahi
0 x
Gdy będziemy mieć prawo do wstrzymania stosowania oleju?
Bezpłatne obiekt!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79136
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10976




przez Christophe » 31/03/06, 19:01

Na czarnej liście!

dziękuję :) Jeśli są inni, którzy wykonują zadania ... nie wahaj się! :P
Ostatnio edytowane przez Christophe 01 / 07 / 07, 23: 19, 3 edytowany raz.
0 x
Néant
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 298
Rejestracja: 12/02/06, 12:47




przez Néant » 31/03/06, 23:19

To naprawdę szalone, że polityka angażuje się wszędzie, odkąd umieściłem w Internecie, że zaprojektowałem silnik na gorące powietrze, otrzymuję e-maile, które w rzeczywistości są niepokojące.

Na przykład wczoraj otrzymałem zaproszenie na kongres dotyczący „demokratyzacji energii” w Paryżu, a kongres ten organizowany jest przez Francuską Partię Komunistyczną, rozumiecie to.
Mam wrażenie, że jesteśmy śledzeni i nie wahamy się wykorzystywać tych, którzy walczą o szlachetną sprawę, aby zbierać karty do głosowania.

Straszne jest to, że mam tylko słabe BTS, nie mam pracy.
Napisałem e-mail do ministerstwa przemysłu, aby poprosić o pomoc lub poradę w moim projekcie, to epicka, lol
Już na ich stronie, kiedy chcemy do nich dołączyć, mamy ograniczoną liczbę znaków.
Pytam więc, dlaczego jestem ograniczony, odpowiadają mi e-mailem, że muszę pisać tylko krócej.
Krótko mówiąc, nie daję się zawieść, wysyłam cały e-mail do osoby, która mi odpowiedziała, ponieważ ponieważ odpowiedzieli na e-mail, miałem więcej znaków.
Nadal otrzymuję odpowiedź i jestem wysyłany bezpośrednio do Anvaru i Ademe, określając, że mój projekt będzie kosztowany i że jeśli nie byłby konkurencyjny w porównaniu do energii w służbie, to odmówiłby mu.
Cóż, cóż, poddaję się, nie możemy konkurować z EDF.
Oto gdzie jesteśmy.

To żałosne, naprawdę żałosne, politycy nie mają pomysłów, więc przychodzą sobie pomóc. A wysokość polega na tym, że nie mają nic przeciwko ekologii, liczy się tylko gotówka.
Lamentable, naprawdę lamentable.
Za wynagrodzenie ministra mogłem zrobić prototyp.
Mouarf !!!! :P
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 01/04/06, 05:40

cześć Christophe

Zamiast czarnych list; powinieneś stworzyć kampanię, abyśmy wszyscy ją kliknęli. Jego przynosiłby ci obchód, a on zostawiałby ich mniej, by nas zniewolić !!!!!!!!!!
@+
zac
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79136
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10976




przez Christophe » 01/04/06, 10:21

Zac napisał:cześć Christophe

Zamiast czarnych list; powinieneś stworzyć kampanię, abyśmy wszyscy ją kliknęli. Jego przynosiłby ci obchód, a on zostawiałby ich mniej, by nas zniewolić !!!!!!!!!!
@+
zac


Nie, ponieważ 80% odwiedzających nie jest bywalcami takimi jak ty i nie zrozumieliby ... klasyfikowaliby tę stronę w witrynach „odkupionych” lub „uszkodzonych” ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79136
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10976




przez Christophe » 01/04/06, 10:23

Paldeolien napisał:Na przykład wczoraj otrzymałem zaproszenie na kongres dotyczący „demokratyzacji energii” w Paryżu, a kongres ten organizowany jest przez Francuską Partię Komunistyczną, rozumiecie to.
Mam wrażenie, że jesteśmy śledzeni i nie wahamy się wykorzystywać tych, którzy walczą o szlachetną sprawę, aby zbierać karty do głosowania.


Otrzymałem to samo (na moim hotmailu i eko) ... musimy znajdować się na tej samej „liście” ... : Chichot:

Czy powiedziałeś SPAM?
0 x
Néant
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 298
Rejestracja: 12/02/06, 12:47




przez Néant » 01/04/06, 12:22

Mdr, halucynuję, mówię, że płacą za to ludziom, pfff
Lepiej pomogą nam rozwinąć nasze pomysły.
Ha, publispam, kiedy nas trzymacie !!!
Uwaga, może moglibyśmy dostać trochę pieniędzy na nasze projekty, z tymi wszystkimi pieniędzmi, które malwersują partie polityczne, może istnieć sposób na zrobienie czegoś, : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 01/04/06, 15:41

Econology napisał:
Paldeolien napisał:Na przykład wczoraj otrzymałem zaproszenie na kongres dotyczący „demokratyzacji energii” w Paryżu, a kongres ten organizowany jest przez Francuską Partię Komunistyczną, rozumiecie to.
Mam wrażenie, że jesteśmy śledzeni i nie wahamy się wykorzystywać tych, którzy walczą o szlachetną sprawę, aby zbierać karty do głosowania.


Otrzymałem to samo (na moim hotmailu i eko) ... musimy znajdować się na tej samej „liście” ... : Chichot:

Czy powiedziałeś SPAM?


powitanie
Ja również miałem do tego prawo; uszkodzenie nie stanowi biletu lotniczego : Evil:
@+
zac
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)

To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Néant
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 298
Rejestracja: 12/02/06, 12:47




przez Néant » 01/04/06, 15:51

Pomysł, szybko, pomysł.
Obiecujemy głosować na nich, a przy każdym głosowaniu negocjujemy pakiet, aby wprowadzić nasze wynalazki w życie.

: Mrgreen:

To piękne marzyć !!!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 309