Nagraj wideo na DVD, aby odtwarzać je na odtwarzaczu domowym

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6

Nagraj wideo na DVD, aby odtwarzać je na odtwarzaczu domowym




przez bham » 20/08/08, 17:52

Ok, utknąłem tutaj, jeśli dobra dusza może mi pomóc.
Chciałbym nagrać filmy z Internetu na DVD, aby móc je odtwarzać na domowym odtwarzaczu DVD.
Problem w tym, że wydaje się to mniej proste, niż się spodziewano. Moim celem jest udostępnienie DVD każdemu, tak aby można było je odtwarzać na wszystkich domowych odtwarzaczach DVD.
Próbowałem z płytą DVD RW+, mój odtwarzacz jej nie czyta (Sony).
Już nagrać, z Real Player, trzeba pobrać oprogramowanie z 14-dniową wersją próbną, a następnie za opłatą.
W przypadku Nero nie jest to już bardziej przekonujące.
Krótko mówiąc, jestem suchy pod każdym względem :płakać:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 20/08/08, 17:55

Najprościej: kupujesz odtwarzacz divx za 30€...

Czyta natywne pliki .avi i mpeg... a płyta DVD zajmie do 12 godzin! : Chichot:

Mam peektona od 2 lat i działa świetnie. Hej, zamierzam ogłosić w tej sprawie małe ogłoszenie!

W przeciwnym razie musiałbyś spróbować znaleźć oprogramowanie do edycji Open Source.
Ja też byłbym zainteresowany (dla sąsiadów i znajomych, którzy jeszcze nie są na divx). Patrzyłeś dalej? www.framasoft.net ?

Nie wiedziałem, że Nero potrafi tworzyć domowe płyty DVD... czy możemy tworzyć własne menu?

ps: Sony to marka, której należy unikać, jeśli szukasz „kompatybilności” :( dowiesz się później...
Ostatnio edytowane przez Christophe 20 / 08 / 08, 18: 03, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6




przez bham » 20/08/08, 18:02

Christophe napisał:Najprościej: kupujesz odtwarzacz divx za 30€...

Czyta natywne pliki .avi i mpeg...

Mam peektona od 2 lat i działa świetnie. Hej, zamierzam ogłosić w tej sprawie małe ogłoszenie!

W przeciwnym razie musiałbyś spróbować znaleźć oprogramowanie do edycji Open Source.
Ja też byłbym zainteresowany (dla sąsiadów i znajomych, którzy jeszcze nie są na divx). Patrzyłeś dalej? www.framasoft.net ? ...

Nie, zobaczę, ale zobacz, wszystkie filmy w Internecie są skompresowane > divx? ponieważ, jak mówisz, byłoby dobrze, gdyby każdy mógł przeczytać DVD, niezależnie od odtwarzacza.
Kiedy kupujesz komercyjnie nagraną płytę DVD, może ją odczytać każdy odtwarzacz, prawda? więc dlaczego to nie działa z komputera?
Christophe napisał:ps: Sony to marka, której należy unikać, jeśli szukasz „kompatybilności” :( dowiesz się później...

O, dziękuję, w takim razie dokonałem właściwego wyboru :zmarszczyć brwi: poza tym to takie badziewie, że jest powolne i głośne.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 20/08/08, 18:05

Cóż... obecnie nie sądzę, że są jeszcze nowe odtwarzacze DVD, które nie obsługują divx, prawda?

No cóż, czy Twoje Sony jest złe? Więc sprzedaj lub oddaj i kup odtwarzacz divx...przepraszam, że jestem ostry, ale...to ci ulży :)
(niezbyt przyjazne dla środowiska, ale godziny spędzone na nawracaniu się też się liczą, prawda?)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 20/08/08, 18:12

http://www.framasoft.net/article4552.html
Cado!

DVD Flick

DVD Flick umożliwia przekształcenie plików wideo w płyty DVD, które można odtwarzać na domowym gramofonie.

Po dodaniu jednego lub więcej filmów, napisów lub dodatkowych ścieżek audio po prostu rozpocznij kodowanie, aby odzyskać obraz ISO do nagrania w ulubionym programie do nagrywania [1], który domyślnie korzysta z bezpłatnego oprogramowania, ale którego właścicielem jest Imgburn.

Możliwe jest także dzielenie różnych filmów według różnych parametrów: jeden rozdział co x minut, x rozdziałów w filmie lub nawet 1 rozdział na film. Żałujemy, że nie tworzy menu głównego jak inne programy [2] i nie ma możliwości ręcznej edycji rozdziałów [3].
0 x
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6




przez bham » 20/08/08, 18:18

Christophe napisał:Cóż... obecnie nie sądzę, że są jeszcze nowe odtwarzacze DVD, które nie obsługują divx, prawda?

No cóż, czy Twoje Sony jest złe? Więc sprzedaj lub oddaj i kup odtwarzacz divx...przepraszam, że jestem ostry, ale...to ci ulży :)
(niezbyt przyjazne dla środowiska, ale godziny spędzone na nawracaniu się też się liczą, prawda?)

Potwierdzasz, że wszystkie filmy w Internecie są skompresowane, więc w formacie divx?
W przypadku mojego Sony muszę to sprawdzić, musi czytać divx, ale bałagan wynika również z różnych formatów R+ R-.
Jeśli chodzi o wkurzanie się, całkowicie się z tym zgadzam, ale prawie musiałbyś mieć licencję audiowizualną, aby kupić kompatybilny sprzęt, który pasuje do wszystkiego.
0 x
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6




przez bham » 20/08/08, 18:20


O, dziękuję, zaraz spróbuję i dam znać
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 20/08/08, 18:26

To zależy od wieku czytelnika. Jeśli ma mniej niż 2 lata, jest duża szansa, że ​​przeczyta divx.

Nie, nie chodzi tylko o divx, istnieją dziesiątki kodeków, ale divx jest najpopularniejszy.

Jeśli Twój odtwarzacz jest kompatybilny z divx, na pewno masz logo z przodu, szybko je zobaczysz, wygląda to tak:

Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
Hasardine
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 350
Rejestracja: 26/07/08, 22:01
Lokalizacja: Alzacja




przez Hasardine » 20/08/08, 20:43

Może jestem głupia, ale dlaczego po prostu nie podłączysz komputera do telewizora, tak zrobiliśmy z mężem, naprawdę miło jest oglądać zdjęcia jako rodzina! wszyscy na tym korzystają, a my drukujemy bezpośrednio dla tych, którzy chcą mieć kopię papierową (jak babcia, która nie ma komputera!)
0 x
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6




przez bham » 20/08/08, 21:06

Dobry pomysł Zbieg okoliczności, ale nie każdy ma w domu komputer, więc rozpowszechnianie DVD nie jest dobrym rozwiązaniem, chyba że robię występ w domu…
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 405