Dryf behawioralny...

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2

Dryf behawioralny...




przez drwal » 28/06/06, 17:51

http://www.moteurnature.com/actu/uneact ... ws_id=1248

E tam, śmieję się... : Lol:

Nawet jeśli wiąże się to z ryzykiem trollowania na śmierć w przypadku tak bardzo kontrowersyjnego tematu, całkowicie się z tym zgadzam… : Wink:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79127
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10975




przez Christophe » 28/06/06, 18:55

„(...) to zastanów się nad poczuciem «wyższości», które przyniosłoby kierowcom pojazdów 4x4 (...)”

To dobre studium : Chichot:
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 28/06/06, 20:48

" *Badanie przeprowadzono w Londynie. Nie ma też danych wskazujących, że paryscy kierowcy pojazdów 4x4 zachowują się podobnie jak ich angielscy odpowiednicy."

pffffffff! arf arf arf!

Wpadłem już na taki pomysł: za każdym razem, gdy widzimy grającego kierowcę 4x4, powinniśmy spojrzeć na niego i śmiać się. Radykalny dla tych, którzy potrzebują dużej maszyny, aby „poczuć” siebie.
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 28/06/06, 21:02

Halo
10 lat temu był to szczyt 4x4, wielka moda, zastąpił JEEP-a, wygodne narzędzie do wypraw do lasu lub na polowanie, potem stał się bardziej luksusowy pod względem bezpieczeństwa podczas jazdy po śniegu i w terenie w razie większego wypadku, wyżej itp., ale jest w wyraźnym upadku, wykona ten sam cykl za Ciebie.
Jeśli chodzi o wrażenie matcho z napędem 4x4, wielu ludzi tutaj by się uśmiechnęło, matchos to bardziej Corvette i, jak mówią Quebequois, duża Corvette, mała suka.
Nie wiem, czy to przejdzie przez cenzurę?

André
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 28/06/06, 21:15

Andre napisał:Nie wiem, czy to przejdzie przez cenzurę?


Nie ode mnie, bo to dokładnie podsumowuje to, co myślę... ale nie mam odwagi powiedzieć tego na głos, bo Jestem dziewczyną a potem ludzie znowu będą mnie obwiniać... nana nana na....
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79127
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10975




przez Christophe » 28/06/06, 21:22

Christine napisał:Nie ode mnie, bo to dokładnie podsumowuje to, co myślę... ale nie mam odwagi powiedzieć tego na głos, bo Jestem dziewczyną a potem ludzie znowu będą mnie obwiniać... nana nana na....



Mam bardzo mały motocykl! Czyż nie ?
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 28/06/06, 21:24

Econology napisał:
Christine napisał:Nie ode mnie, bo to dokładnie podsumowuje to, co myślę... ale nie mam odwagi powiedzieć tego na głos, bo Jestem dziewczyną a potem ludzie znowu będą mnie obwiniać... nana nana na....



Mam bardzo mały motocykl! Czyż nie ?


W domu nazywamy je piłkami na kółkach : Chichot:
@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 29/06/06, 13:14

Nie wiem, czy to tylko napęd 4x4 jest przyczyną nieuprzejmości i lekkomyślności kierowców, czy może cena auta.

W mojej rodzinie jest takie powiedzenie: „Im droższy samochód, tym mniej obowiązku przestrzegania przepisów drogowych”.

Ciekawie byłoby zobaczyć, co te same statystyki dały w przypadku dużych „luksusowych” sedanów.
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 29/06/06, 16:20

Witam Targol
Obserwacja, której dokonałem w Quebecu, jest nieco inna
To nie kierowcy drogich samochodów jeżdżą źle, na ogół starsi kierowcy jeżdżą Cadillacami, Buickami, Chryslerami lub dużymi luksusowymi samochodami, które jeżdżą powoli i zatrzymują się na każdym rogu ulicy.
Za każdym razem, gdy zauważyłem niecierpliwie podekscytowanego nagrzewnicę, która slalomuje, nawet nie używając kierunkowskazów (bardzo niewielu atomobilistów wie, że to istnieje w samochodach (on zna lepiej przyciski radia), te nagrzewnice nie szanują innych osób na tablicy rejestracyjnej, zaczyna się od F
można by pomyśleć F jak Fou!
Pozwólcie, że wyjaśnię Francuzom ze starego kontynentu
F oznacza samochód służbowy lub małego rzemieślnika korzystającego z Mercedesa, BMW lub innego, od którego odliczane są dla celów podatkowych wydatki na ten pojazd. (więc brak szacunku dla pojazdu i otaczających go osób)
Jest też cała generacja dekielek odwróconych do góry nogami, są to czerwona Honda, wydech tunera, magazynek, maska ​​o profilu czerpaka itp... i dobre pudło rezonansowe Boom, cały bagażnik zapełniony wielkością górnego głośnika (trzeba dokupić zostaw to im, oni potrafią jeździć)
St-Exupery napisał: wszyscy byliśmy dziećmi, ale niewielu o tym pamięta.
Pamiętam, jak jeździłam w tym wieku... Nie mam odwagi powiedzieć dzieciom...

André
0 x
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2

Dryf behawioralny...




przez Denis » 29/06/06, 17:49

witam wszystkich, wcale mnie to nie dziwi, te "największe" przejeżdżają, inne "rozbijają", niektóre ciężarówki robią to samo : Evil: „Jestem byłym kierowcą ciężarówki, ale mentalność się zmienia, także wśród motocyklistów :płakać: , Solidarności już nie ma!
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 272