Ale co robi Ademe?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037

Ale co robi Ademe?




przez Christophe » 02/02/06, 16:03

Wpisując w Google „porady dotyczące oszczędzania energii”, natrafiamy na następującą informację:

http://www.google.fr/search?hl=fr&q=con ... cher&meta=

Dziękuję Google, gdzie jest Ademe, gdzie jest dotacja dla econologie.com?
: Mrgreen:
0 x
rpsantina
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 178
Rejestracja: 17/12/04, 16:11
Lokalizacja: 81 - South Tarn
x 10




przez rpsantina » 02/02/06, 20:33

Cóż, adem,
w istocie jest to Agencja Zarządzania Środowiskiem i Energią.

Nie ma tu pojęcia ochrona środowiska, ale zasadniczo kontrola energii, a zatem zwłaszcza gospodarki...

Aby dobrze wykonać tę sztuczkę,
Czy ADEME nie powinna zalecać pojazdów o mniejszej mocy, a tym samym mniej oszczędnych, które nie pozwoliłyby nam na wykorzystanie nieoczekiwanych korzyści, jakie stanowią radary...

Ten, kto trzyma energię, ma później moc… to inna historia, ale już nie opowieść o Człowieku
0 x
RPS (Dpt Tarn Południowa 81)
I Tylko ci, którzy nic nie mają racji
ii-Wszystko jest możliwe tak długo, jak mało czasu spędziliśmy tam
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037




przez Christophe » 02/02/06, 20:38

Zgadzamy się...pojęcie kontroli należy rozumieć w znaczeniu kontroli, a nie ograniczania/kontroli konsumpcji...z drugiej strony nadal prowadziła akcję "Śpieszmy się, robi się ciepło...."...

Z drugiej strony, jeśli chodzi o środowisko, nie zgadzam się, prowadzi doskonałe badania dotyczące prawie wszystkich wpływów działalności człowieka na środowisko… od gospodarki odpadami po zanieczyszczenie gleby…
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 02/02/06, 20:59

Zgadzam się z Tobą, Chris, ogólnie uważam, że jesteś surowy wobec ADEME.

OK, to wciąż ciężka administracja, która z pewnością jest bardzo kosztowna, ale wciąż zajmuje się ekologią.

Porady i wskazówki, pomoc w ogrzewaniu słonecznym, pomoc w elektrowniach wiatrowych itp.

Ale hej, ma pierwotną wadę bycia strukturą państwa, która jest częścią spisku itp. itd. ;-) ....


W przeciwnym razie Christophe, gratuluję rankingu Google!!!:D
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 03/02/06, 09:01

nonoLeRobot napisał:Zgadzam się z Tobą, Chris, ogólnie uważam, że jesteś surowy wobec ADEME.

OK, to wciąż ciężka administracja, która z pewnością jest bardzo kosztowna, ale wciąż zajmuje się ekologią.


+1
Zgadzam się z moim Nono! ADEME nie jest świetne, ale to wszystko, co mamy i musimy sobie z tym poradzić (tak rozumiał Hulot). To za ich pośrednictwem idą wszelkie dotacje na instalacje w domach prywatnych i to oni nadzorują programy regionalne i francuską część programów europejskich...

To nie jest przeciwnik „opanowania” energii czy „posiadania mocy”… to trochę tak, jakby twoja wielka teoria spiskowa była twoją obsesją. To raczej administracja, która nie do końca jest sprawna, ale taka miała być od początku...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Asgard Tyr kości
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Wiadomości: 160
Rejestracja: 06/02/05, 18:21
Lokalizacja: partout
x 1




przez Asgard Tyr kości » 03/02/06, 09:53

nonoLeRobotZgadzam się z tobą, Chris, ogólnie uważam, że jesteś surowy wobec ADEME.

Musimy skończyć z tymi bzdurami! OK, ciekawe rzeczy tam robią! Ale hej, daj mi jedną czwartą ich budżetu i zobaczymy różnice w wykorzystaniu możliwości!!!
Musimy przestać uważać się za dojne krowy!!! : Evil:
Jeśli będziemy czekać, aż ci u władzy zaczną działać, będziemy mieli czas, aby zobaczyć śmierć tylu pokoleń, ile ziemia jest w stanie udźwignąć!!!
Nie podoba mi się sformułowanie „Ale co robi ademe”! jakby to od nich zależało, czy nas ocalą! czy też zapewnią nam to, czego wszyscy pragniemy. Bardzo podobał mi się widok pudełka, w którym ktoś zatrzymał swój mały biznes, ponieważ ludzie chcą, aby sprawy potoczyły się do przodu! dużo do stracenia,
A co z tego, że zajmują się ekologią? tutaj!!! :zaszokować:
Po wiadomościach z TF1 skontaktował się ze mną szef ademu... Wciąż czekam! (co za piękna ekologia!!! :zmarszczyć brwi: )
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037




przez Christophe » 03/02/06, 12:43

Rulian napisał:To nie jest przeciwnik „opanowania” energii czy „posiadania mocy”… to trochę tak, jakby twoja wielka teoria spiskowa była twoją obsesją. To raczej administracja, która nie do końca jest sprawna, ale taka miała być od początku...



1) To już Santina się poddała... Mówię tylko o moich osobistych doświadczeniach, które z nimi zdobyłem, co nie jest zbyt korzystne dla nich (ani w rzeczywistości dla mnie...)

2) Kiedy widzę zachowanie gościa z Ademe na filmie 6clones, wciąż jest co bronić teorii spiskowej... Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli filmu, jest tutaj: https://www.econologie.com/articles.php?lng=fr&pg=2490
0 x
rpsantina
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 178
Rejestracja: 17/12/04, 16:11
Lokalizacja: 81 - South Tarn
x 10




przez rpsantina » 03/02/06, 16:27

ups... Przepraszam, nie sądziłem, że to zajdzie tak daleko.

Wyjaśniam

Prawdą jest, że ADEME wykonuje dobrą robotę w następujących kwestiach:
1- obserwacje wpływu niektórych działań człowieka.
2- zapewnienie określonych urządzeń do kontroli energii.

Tam, gdzie boli dno, jest:
Czy misje ADEME odpowiadają naszym oczekiwaniom?
Odpowiedź: najwyraźniej nie, właśnie w tym miejscu się pomyliłem.

Dołączyć Asgard Tyr kości, najwyższy czas, abyśmy zajęli się sobą, ponieważ państwo (opiekuńcze) i jego instytucje nie mają już środków, aby rozwiązać za nas problemy.
0 x
RPS (Dpt Tarn Południowa 81)

I Tylko ci, którzy nic nie mają racji

ii-Wszystko jest możliwe tak długo, jak mało czasu spędziliśmy tam
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037




przez Christophe » 03/02/06, 17:10

rpsantina napisał:Dołączyć Asgard Tyr kości, najwyższy czas, abyśmy zajęli się sobą, ponieważ państwo (opiekuńcze) i jego instytucje nie mają już środków, aby rozwiązać za nas problemy.



Czekałem na to od lat! Podejmij działanie! (mam dość wirtualności!!)

Więc taki jest plan? (może niezbyt rozsądne jest publikowanie tego publicznie...więc proszę o prywatne wiadomości)

BAAAANZAI!!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Asgard Tyr kości
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Wiadomości: 160
Rejestracja: 06/02/05, 18:21
Lokalizacja: partout
x 1




przez Asgard Tyr kości » 03/02/06, 19:39

Mniej wyświetlania!!!Jestem za!
Zezwól na dostęp do informacji, OK, ale w zależności od osobistego zaangażowania!
A dla ogółu społeczeństwa testy i wyniki oraz wszystko, co będziemy mogli potwierdzić, kiedy zostaną ukończone… nie wcześniej!. w przeciwnym razie zniechęci nas to do pójścia we wszystkich kierunkach, a jeśli złagodzimy kapustę i osła, możemy dojść do czegoś poważnego!!! 8)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 204