AGEDREF OQTF APRF

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

AGEDREF OQTF APRF




przez Flytox » 10/05/08, 00:24

Bonjour à tous

Znalazłem to w moich e-mailach, bez żadnej gwarancji autentyczności itp.

Kilka informacji o akronimach:

AGEDREF = aplikacja do zarządzania pozwoleniami na pobyt
OQTF = Obowiązek opuszczenia terytorium Francji
APRF = Nakaz prefektury dotyczący deportacji do granicy

https://www.econologie.info/share/partag ... yD52kE.pdf
A+
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6980
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2905




przez gegyx » 10/05/08, 00:36

Jak zostało powiedzianew sposób inny niż, Wczoraj.

Otóż ​​to prawdziwą Francję ! ...

: Mrgreen:

* Czy to we właściwym dziale?
0 x
martien007
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 565
Rejestracja: 25/03/08, 00:28
Lokalizacja: Mars




przez martien007 » 10/05/08, 20:45

Przypomina nam to pewne dokumenty z Vichy z ostatniej wojny.

Nieprzyjemnie jest, gdy w prefekturach zaczynają pojawiać się tego typu dokumenty.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 10/05/08, 22:44

Rzeczywiście, to płacz!

W Belgii też nie jest nam źle: mamy coś, co skromnie nazywamy „ośrodkami zamkniętymi”, w innych krajach nazywamy je więzieniami. Cudzoziemcy, w tym dzieci, są tam przetrzymywani do czasu wydalenia. Może to trwać 6, 9, 12 miesięcy...

To, co jest w tej notatce okropne, to cynizm, technika w ostatecznym rozrachunku niezbyt odległa od tego, co niektórzy robili z Żydami w wieku 39-45 lat: zabieranie im paszportów, kwestionowanie ich, obowiązek uzyskania wyników... . Musielibyśmy jeszcze zorganizować publikację tego w prasie pisanej.

Radzę każdemu przeczytać „Dobroczynnych” Jonathana Little’a, Nagroda Goncourtów 2007, gdzie bohater walczy z administracją, aby żydowscy więźniowie pracujący w fabrykach broni byli lepiej karmieni – w każdym razie obiecani na śmierć – aby produkowali wystarczająco dużo, aby zapewnić zwycięstwo III Rzeszy.

(Wysłałem ten dokument do sporej części mojej książki adresowej, Was też zapraszam: nie każdy jest uzależniony od forums)

a kiedy przeczytasz ten link z Yahoo, zrozumiesz wszystko, co Cię czeka!

http://fr.news.yahoo.com/ap/20080510/tp ... b2994.html
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
martien007
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 565
Rejestracja: 25/03/08, 00:28
Lokalizacja: Mars




przez martien007 » 10/05/08, 23:18

Ośrodki zamknięte przed wydaleniem istnieją także we Francji.

Został przesłuchany w związku z wypowiedziami prezydenta Nicolasa Sarkozy'ego, który w środę podczas środowego spotkania w Pałacu Elizejskim oskarżył prasę o „przyjmowanie roli opozycji”.


Rzeczywiście, taki sposób atakowania prasy jest nieco niepokojący. Ma jeszcze 4 lata na wdrożenie nowego sposobu rządzenia. Ta gra nie jest gotowa na wzrost w sondażach.

W tej chwili w telewizji nadal panuje spora wolność wypowiedzi, wystarczy, że jeśli to możliwe, będziesz oglądać dobre programy poza wiadomościami o 20:XNUMX.[/quote]
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6980
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2905




przez gegyx » 10/05/08, 23:55

Strzec się!
Dotyczy to z grubsza (powiedziałbym naturalnie : Chichot: ), co sprawdziło się bardzo dobrze we wspaniałym modelowym kraju.

Amerykanie od 10 lat cierpią z powodu uproszczonego i stronniczego szumu medialnego ze strony osób sprawujących władzę.
Bez problemu przełknęli i zatwierdzili wojnę w Afganistanie, a potem w Iraku, represyjne prawa. Nawet Demokraci.

Teraz, gdy mgła opadła, będzie kolejny mały zastrzyk Flytoxu, dobrze zastosowany, a głupota będzie trwać.

No cóż, we Francji jest tak samo od 3 lat i niedługo nadejdą te bzdury….
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 12/05/08, 21:12

Przeniosłem ten temat.
Żadnej osoby, nawet nielegalnego cudzoziemca, nie należy już uważać za osobę wytwarzającą energię odnawialną, biopaliwo lub substancję biopalną. : Evil:
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : ne 44 i goście 151