Informacje o wyświetlaniu ostatnich aktywnych wiadomości 150

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79294
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

Informacje o wyświetlaniu ostatnich aktywnych wiadomości 150




przez Christophe » 15/02/16, 17:27

Na stary forum była strona ze 150 ostatnimi aktywnymi wiadomościami. W tej chwili ta strona nie jest dostępna w nowej.

Ostatnie wymienione wiadomości są ograniczone do 2 * 15 wiadomości (domyślnie 1 do 15 w recepcji i aby zobaczyć od 15 do 30, kliknij małą 2 w prawym górnym rogu pola ostatnich wiadomości. Właśnie aktywowałem ta funkcja).

Ponieważ jednak wielu z was korzystało ze strony z ostatnich 150 wiadomości, pytam o możliwość umieszczenia podobnej na nowej. forum.

Niestety na razie znalazłem tylko jedno rozwiązanie, które może wyświetlić ostatnie 30 na stronie (co odpowiada temu, co już jest na miejscu) ... ale nie skończyłem szukać. W ostateczności użyję kanałów RSS, ale są one ukryte (w tym sensie pamięć podręczna komputera, więc nie 100% w czasie rzeczywistym)

Oto więc: czy wystarczy 30 wiadomości, czy chcesz więcej? (Zawsze uważałem, że 150 było trochę dużo, ale bądźmy szaleni, lol)!

Dziękuję za wyrażenie opinii!
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12306
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2967

Re: Informacje o wyświetlaniu ostatnich 150 aktywnych wiadomości




przez Ahmed » 15/02/16, 18:02

15 natychmiast dostępnych wiadomości jest w porządku. Jest wygodny pod względem widoczności, zwłaszcza, że ​​opcja drugiej strony zwiększająca tę liczbę do 30 nie ogranicza możliwości szerszych konsultacji.
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79294
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

Re: Informacje o wyświetlaniu ostatnich 150 aktywnych wiadomości




przez Christophe » 15/02/16, 18:55

Dziękujemy, dobrze, że gdy przechodzimy od strony 2 do strony 1, jest mały błąd linku (link ostatnia wiadomość HS ...)
Tak więc dezaktywuję stronę 2, dopóki nie rozwiążę ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79294
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

Re: Informacje o wyświetlaniu ostatnich 150 aktywnych wiadomości




przez Christophe » 19/02/16, 15:06

Oczywiście dla 150 osób ta strona ze XNUMX wiadomościami była ważniejsza niż sobie wyobrażałem. Proszę o zwrot, aby dowiedzieć się, czy muszę go wymienić.
1 x
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Re: Informacje o wyświetlaniu ostatnich 150 aktywnych wiadomości




przez moinsdewatt » 20/02/16, 13:24

liczba ostatnich bieżących wiadomości jest naprawdę niska .........
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79294
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

Re: Informacje o wyświetlaniu ostatnich 150 aktywnych wiadomości




przez Christophe » 20/02/16, 13:33

Ok, pomyślę o rozwiązaniu ... Widzę, że udział starszych nie jest w tej chwili silny ... :(
Pomimo wszystkich nowych funkcji nowego forum..
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79294
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

Re: Informacje o wyświetlaniu ostatnich 150 aktywnych wiadomości




przez Christophe » 23/02/16, 15:02

Poprawiam pasek nawigacji u góry forums: Dodałem link „Nieprzeczytane”, który wskazuje członkom wszystkie tematy, w których są nowe wiadomości, których jeszcze nie przeczytałeś.

Jest ładna ikona „trójkąta wykrzyknika”, aby była bardziej widoczna.

Dzięki tej funkcji nie wiem, czy strona z ostatnich 150 wiadomości jest nadal potrzebna. Co myślisz

Ponadto nadal mogę dodać 1 (patrz 2 maks.) Linki w tym pasku nawigacji: co chciałbyś jako funkcję?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Re: Informacje o wyświetlaniu ostatnich 150 aktywnych wiadomości




przez Flytox » 23/02/16, 23:12

Christophe napisał:Poprawiam pasek nawigacji u góry forums: Dodałem link „Nieprzeczytane”, który wskazuje członkom wszystkie tematy, w których są nowe wiadomości, których jeszcze nie przeczytałeś.

Jest ładna ikona „trójkąta wykrzyknika”, aby była bardziej widoczna.

Dzięki tej funkcji nie wiem, czy strona z ostatnich 150 wiadomości jest nadal potrzebna. Co myślisz

Ponadto nadal mogę dodać 1 (patrz 2 maks.) Linki w tym pasku nawigacji: co chciałbyś jako funkcję?


Dużo lepiej to polecenie „Nieprzeczytane”. 8)
Zobaczę, czy używany przez pewien czas zastępuje ostatnie 150 tytułów bez żalu.
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79294
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

Re: Informacje o wyświetlaniu ostatnich 150 aktywnych wiadomości




przez Christophe » 23/02/16, 23:18

Moim zdaniem tak, tylko minusem, jest ograniczony do zarejestrowanych i powiązanych członków ... Czy odwiedzający proszą o wyświetlenie ostatnich X wiadomości? Nie wiem ... a jeśli tak: zarejestruj się ...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 140