O sprawie zejścia glin w college'u

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 09/12/08, 19:06

Nie chcę być niemiły (znów zostanę pobity przez LDH), ale LDH jest czasami (często) bezkrytyczny i lubi się mieszać, przepraszam za określenie, cholera!

Wyjaśnię, dlaczego powiedziałem...

Wszyscy słyszeli o aferze Dutrou... To bezimienne robactwo torturowało, gwałciło i mordowało wielu.
Ten drań ma całe więzienne skrzydło dla siebie (bez tego inni więźniowie pewnie by go rozerwali), ma telewizor, gotuje, no, krótko mówiąc, 5-gwiazdkowy komfort.
Mimo to LDH złożyło pełny wniosek o naruszenie praw człowieka!
Gdzie idziemy???? Pytam cię!!!!

Druga część mojego wystąpienia.

Jeśli możemy myśleć, że policja nie ma nic do roboty w szkołach, to nie byłoby ich tam, gdyby nie było powodu!!!!
Nawet jeśli to prawda, że ​​niektóre interwencje policji są czasami niezdarne, to wydaje mi się, że kiedy nie masz sobie nic do zarzucenia, nie masz powodu, by czuć się atakowanym przez policyjną kontrolę!!!
W szkole nie ma miejsca na narkotyki i wydaje mi się, że interwencja policji w takich przypadkach jest całkiem normalna. Wykorzystywanie psów i rewizje osobiste są, jak mi się wydaje, całkiem normalnymi metodami w kontekście takich interwencji.

Daleki jestem od promowania państwa policyjnego, ale najwyższy czas, żeby to robactwo się bało, a nie uczciwi obywatele! Ta obserwacja jest taka sama w wielu krajach, w tym w Belgii!
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
bobono
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 355
Rejestracja: 08/09/07, 16:58
Lokalizacja: Bretagne
x 1

O sprawie policyjnej




przez bobono » 09/12/08, 19:07

Przynajmniej jedno jest pewne: jeden z nich jest wielkim kłamcą +, który nawet próbuje manipulować opinią publiczną za pomocą kłamstw. To powinno być przestępstwem.

Zauważyłem, że żandarm powiedział nam, że to na prośbę dyrektora placówki interweniowali i że ten ostatni wyprzedza żandarmów na zajęciach.

Jeśli chcesz poznać prawdę, skontaktuj się z tym dżentelmenem i zapytaj go o jego wersję.

Co do uwagi CRISTOPHE'a, zbyt dobry francuski jak na autora, który był majorem żandarmerii. To przywodzi mi na myśl robotnika, który może być tylko biednym robotnikiem bez najmniejszej kultury.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 09/12/08, 19:12

bobono, wyssałeś H??? : Mrgreen:

KRYSTOF, a nie KRYSTOF : Mrgreen:

W przeciwnym razie całkowicie się z tobą zgadzam, tylko dlatego, że jesteś gliną lub policjantem, nie oznacza, że ​​nie możesz się odpowiednio wyrazić.
A potem nawet żandarmeria ma swoją służbę łączności.
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 09/12/08, 19:13

Nie zgadzam się i jeśli narkotyki nie mają znaczenia w szkole:

a) powinni przynajmniej zaczekać do końca zajęć... aw najgorszym razie do przerwy!!

[Tryb humoru]

Bo...już urzędnicy są drodzy, więc jak się podwoją to nie wyjdziemy z tego! Obraz

[/tryb humoru]


b) wyobrazić sobie obraz Francji i władzy publicznej, jaki mają teraz „nienarkomani”?

c) Dziwię się, że potężny związek zawodowy nauczycieli nie przekazuje dalej tej sprawy...

d) ... zamiast wysyłać gliny, powinniśmy raczej zadać sobie pytanie, dlaczego młodzież bierze tyle narkotyków… a pkoi tak często popełnia samobójstwa... ale to stawiałoby pod znakiem zapytania "system" "dorosłych" więc nie powinieneś zadawać sobie takich pytań... : Evil:
0 x
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6




przez bham » 09/12/08, 19:15

Tutaj właśnie wysłałem e-mail do LDH:
Bonjour.
Otrzymałem od znajomego e-mail z LDH, dotyczący „pochodzenia” żandarmów w szkołach. Mogłem również przeczytać „uzasadniający” e-mail od majora żandarmerii, który brał udział w tych nalotach, a jego wersja różniła się nieco od wersji nauczyciela.
Byłbym w pełni obiektywny, byłbym wdzięczny za sprawdzenie pochodzenia maila od żandarma, rzeczywistego istnienia tego żandarma oraz jego zeznań, w szczególności z dyrektorem szkoły, który byłby obecny i który „sponsorowali” te „zjazdy”.
Poszukiwanie prawdy w tych niepewnych czasach jest niezbędne, a stawką jest wasza wiarygodność; jeśli wersja nauczyciela okaże się nieco sfałszowana, twoim obowiązkiem będzie przywrócenie prawdy poprzez e-mail korygujący i ustalenie, dlaczego taki błąd w informacji mógł się pojawić bez weryfikacji.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: O sprawie policyjnej




przez Christophe » 09/12/08, 19:16

bobono napisał:Co do uwagi CRISTOPHE'a, zbyt dobry francuski jak na autora, który był majorem żandarmerii. To przywodzi mi na myśl robotnika, który może być tylko biednym robotnikiem bez najmniejszej kultury.


Nie ma mowy! Myślałem dokładnie na odwrót!! Nie wydaje mi się, żeby był to dobry francuski iw żadnym wypadku język starszego oficera „wojskowego”… Ale mogę się mylić i tam też poziom musiał spaść…

ps: spróbuj (ponownie) znaleźć klucz apostrofu, trudno cię odczytać ...

powtórzenia: dobrze bham, ale co LDH robi w debacie? Czy nie należałoby raczej skontaktować się z HRD armii? : Mrgreen:
Ostatnio edytowane przez Christophe 09 / 12 / 08, 19: 17, 1 edytowany raz.
0 x
Médard
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 18/11/08, 07:26
Lokalizacja: Villefranche sur Saone

Zdumienie...




przez Médard » 09/12/08, 19:16

Dobry wieczór... Jestem nowa, odkryłam Waszą stronę... Jestem zaskoczona Waszymi opowieściami o dzieciach... To wszystko jest bardzo dalekie od ekologii i szacunku dla planety... Ale kim jest Christophe ??? Pozwolić sobie ocenić poziom majora... żandarmerii. Podczas gdy ten Christophe popełnia błąd ortograficzny we wszystkich napisanych linijkach... . MDR... Z poważaniem. Dominik z Villefranche sur Saone (Rodan) : Lol:
Ostatnio edytowane przez Médard 09 / 12 / 08, 19: 19, 1 edytowany raz.
0 x
Witam... Szukam kogoś z doświadczeniem w silnikach Pantone, który poprowadzi mnie na silniku diesla FORD 120 KM??? Dziękuję. Dobry dzień
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 09/12/08, 19:18

Roh, piękny troll u władzy... Byłem pewien, że tak się stanie...

Tak, stwierdzam, że pisze źle jak na przełożonego... czy wolno tak mówić?

Gratulacje, udowadniasz mi i nauczycielowi rację, gdy myślimy, że trwa faszyzacja Francji...
Ostatnio edytowane przez Christophe 09 / 12 / 08, 19: 28, 2 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 09/12/08, 19:20

Nie pomyślałeś, że skoro potężne związki nauczycielskie się nie ekscytują, to może dlatego, że wszystko zostało zrobione jak trzeba???

Nienarkomani nie mają się czego wstydzić, więc nie ma się czego bać!

Gdybym trząsł się na każdej kontroli policyjnej, nosiłbym pieluchę : Mrgreen:
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia

Odp: zdziwienie...




przez Gregconstruct » 09/12/08, 19:22

Medard pisze:Dobry wieczór... Jestem nowa, odkryłam Waszą stronę... Jestem zaskoczona Waszymi opowieściami o dzieciach... To wszystko jest bardzo dalekie od ekologii i szacunku dla planety... Ale kim jest Christophe ??? Pozwolić sobie ocenić poziom majora... żandarmerii. Podczas gdy ten Christophe popełnia błąd ortograficzny we wszystkich napisanych linijkach... . MDR... Z poważaniem. Dominik z Villefranche sur Saone (Rodan) : Lol:


Żegnaj, cieszę się, że cię poznałamObraz
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 172