Wyświetlacz dostosowujący się do rozdzielczości?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
marzyciel
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 199
Rejestracja: 09/11/06, 14:17
Lokalizacja: Waterloo, Belgia

Wyświetlacz dostosowujący się do rozdzielczości?




przez marzyciel » 28/03/07, 10:43

Bonjour.

Niedawno kupiłem panoramiczny ekran, ale problem występował już wcześniej w moim 4/3, a mianowicie, że szkoda mi, że wyświetlacz forum ma stały rozmiar, wyśrodkowany i ostatecznie niezbyt szeroki (800 pikseli?).

Czy dałoby się (i niezbyt uciążliwie) zmodyfikować ustawienia tak, aby wyświetlacz dostosowywał się do rozdzielczości i tym samym pozwalał na bardziej globalny ogląd rzeczy?

Post wiadomości:
http://img101.imageshack.us/img101/8176 ... 008vg0.jpg

Forum:
http://img101.imageshack.us/img101/2423 ... 009ye8.jpg

Uważam, że na przykład w tym drugim przechwyceniu wszystkie powyższe informacje (baner, wszelkiego rodzaju linki, linki itp.) zajmują zbyt dużo miejsca, więc zamiast zmieniać to, kompromis w zakresie dostosowania wyświetlacza do rozdzielczości mógłby być dobrym pomysłem, nie sądzisz?

Do dyskusji ;)

marzyciel
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 28/03/07, 10:45

Nie, ponieważ większość jest na „normalnym” ekranie… jeśli znajdziesz tę funkcję na innych forum Powiadom nas :)
0 x
marzyciel
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 199
Rejestracja: 09/11/06, 14:17
Lokalizacja: Waterloo, Belgia




przez marzyciel » 28/03/07, 11:41

Chętnie:
http://forum.tt-hardware.com/ tam na przykład.

Podobnie jak w przypadku wielu innych witryn, jest to „tylko” opcja wyświetlania nakazująca podążanie za rozdzielczością użytkownika i nie tylko w przypadku stałych rozdzielczości, tak jak kilka lat temu w większości witryn.

Nie zmieniłoby to niczego w przypadku małych ekranów, ale pozwoliłoby osobom o innych rozmiarach łatwiej cieszyć się sprzętem i tym, co oferuje witryna.

To się nazywa dynamiczna witryna wyświetlająca, prawda?

Ale nie wiem, czy można to zastosować bez zmiany forum :/

marzyciel
0 x
Suz
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 03/06/07, 14:55
Lokalizacja: Paryż




przez Suz » 03/06/07, 15:17

Odświeżam temat, bo też mam ten sam problem! TO forum wszystko jest upchane na środku strony, a szkoda!

Być może mówię coś głupiego, ale czy nie wystarczyłoby wyśrodkować to na stronie i nadać mu szerokość w% (styl 80% strony)?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 294