Proponowany kalendarz

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Dearcham
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 105
Rejestracja: 29/10/03, 23:55




przez Dearcham » 04/11/03, 15:16

Witam, skoro wszędzie zaczynają kwitnąć debaty na temat energii, trudno jest śledzić codzienne debaty warsztatowe/konferencyjne, zwłaszcza jeśli są organizowane przez małe struktury, takie jak stowarzyszenia.

Myślę, że kalendarz wydarzeń bardzo by się spodobał wszystkim, zarówno organizatorom, jak i uczestnikom.

Jeśli się nie mylę, zamontowanie kalendarza na ścianie nie jest aż tak skomplikowane forum w phpbb? :rolleyes:

Na twoim dobrym sercu
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043




przez Christophe » 04/11/03, 20:03

mmm, to świetny pomysł!
Ale najtrudniejsza będzie scentralizowanie wszystkich wydarzeń na wspólnej stronie.... Cóż, mam już dobre kontakty ze stowarzyszeniami (targi eko-bio i alternatywne energie), z którymi mógłbym się skontaktować, gdy tylko strona będzie planowana :)

naprawdę dobry pomysł
0 x
Dearcham
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 105
Rejestracja: 29/10/03, 23:55




przez Dearcham » 05/11/03, 15:20

Dziękuję B) Jeśli potrzebujesz pomocy dla regionu paryskiego, mogę ewentualnie podać pomocną dłoń...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043




przez Christophe » 05/11/03, 18:07

cóż, z radością potrzebowałbym katalogu różnych stowarzyszeń ekologicznych, ale najpierw muszę zakodować kalendarz...

Zapytałem o to przyjaciela, zgodził się, ale zajmie to trochę czasu....z drugiej strony, jeśli mógłbyś już sporządzić listę różnych stowarzyszeń. ewentualnie skontaktować się (w regionie paryskim lub gdzie indziej), byłoby naprawdę miło.

dziękuję
Ostatnio edytowane przez Christophe 25 / 05 / 09, 12: 00, 1 edytowany raz.
0 x
Dearcham
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 105
Rejestracja: 29/10/03, 23:55




przez Dearcham » 06/11/03, 10:06

W przypadku kalendarza nie byłoby możliwe użycie tego z forum ? (ale jeśli w prawym górnym rogu, gdzie na razie nie ma zbyt wielu informacji :ph34r:)

Zaraz zacznę wymieniać skojarzenia!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043




przez Christophe » 06/11/03, 18:07

o tak, ten pomysł wcale nie jest głupi!!!

ale hej, zmusza to ludzi do rejestracji forum aby móc opublikować wydarzenie... pamiętaj, że to drobnostka ;)

cóż, zaraz przetestuję kalendarz :)

ps: czy masz bezpośredni kontakt z konkretnymi stowarzyszeniami?
0 x
Dearcham
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 105
Rejestracja: 29/10/03, 23:55




przez Dearcham » 06/11/03, 20:13

Aby móc z niego korzystać, musisz odblokować dostęp w uprawnieniach członków: próbowałem; nawet podłączony, nie ma możliwości uzyskania do niego dostępu.

Niestety nie znam żadnych stowarzyszeń (no cóż, nie bezpośrednio, nawet jeśli mam pewne kontakty z ludźmi, którzy są członkami), ale mam bardzo dobry indeks, który wymienia stowarzyszenia według ośrodków zainteresowań i działów.

Skoro dla nich jest to darmowa promocja, musimy im to tylko zapewnić
wyślij e-mail i wyślą nam swoją promocję, gdy tylko będą mieli interesującą randkę (wiem, że jestem bardzo naiwny :rolleyes:)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043




przez Christophe » 07/11/03, 18:23

cholera, zmienimy to :)

MisterLoxo, mój ulubiony administrator, czy możesz to zobaczyć?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 07/11/03, 20:41

OK, zobaczę, co da się zrobić :D
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof
Dearcham
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 105
Rejestracja: 29/10/03, 23:55




przez Dearcham » 08/11/03, 09:44

Valo, to działa!
Dziękuję Panie Adminie

Najdłuższa część pozostaje do zrobienia, ale myślę, że może być interesująca.
Jak tylko otrzymam Twoją zgodę, opublikuję kilka dodatkowych wydarzeń
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 265