Mechaniczna dyskusja z żoną

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Grelinette
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2007
Rejestracja: 27/08/08, 15:42
Lokalizacja: Prowansja
x 272




przez Grelinette » 22/02/13, 10:59

Kilka lat temu po kolizji musiałem wymienić kilka części w moim samochodzie (lusterko wsteczne, drzwi, maska ​​itp.). Biorąc pod uwagę wycenę (zatwierdzonego) producenta nadwozia i wiek mojego samochodu, zasugerowałem mojemu ubezpieczycielowi zamontowanie części, które nie były markowe, a zatem znacznie tańsze.

Firma ubezpieczeniowa i producent nadwozia odpowiedzieli mi nieco pogardliwie, że wybór niemarkowych części zamiennych jest niepoważny... :zmarszczyć brwi:
(Aby to zauważyć markowe części które zostały wymienione, nadal wydawały się bardzo lekkie! Jestem pewien, że były to egzemplarze niemarkowe, wykonane tanio i opatrzone logo marki.)

Właśnie otrzymałem z ubezpieczenia mały miesięcznik i co czytam: „Jeśli musisz wymienić części w swoim starym pojeździe, wybierz części niepochodzące od tej marki: są tak samo niezawodne i tańsze!”.

Wierzę, że firmy ubezpieczeniowe w końcu zrozumiały, że francuscy producenci samochodów mają strategię obżerania się częściami zamiennymi! : Mrgreen:
0 x
Projekt konnym-Hybrid - Econology projekt
„Poszukiwanie postępu nie wyklucza zamiłowania do tradycji”
dede2002
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1111
Rejestracja: 10/10/13, 16:30
Lokalizacja: Genewa wsi
x 189




przez dede2002 » 08/12/13, 14:26

Mojej żonie, nauczenie jej prowadzenia mojej 12-tonowej ciężarówki zajęło mi dwie godziny.
Następnego ranka, kiedy się obudziłem, ona już wyszła z ciężarówką... (nie martw się, wróciła z ciężarówką pełną drewna).

Jeśli chodzi o marki części, w informacjach „publicznych” znajduje się wiele dezinformacji, ponieważ większość części pochodzi od tych samych producentów!

A publikowane testy czasami ocierają się o absurd (przykład widziany w telewizji porównujący oryginalne klocki hamulcowe połamane z nowymi na obwodzie nie rozbity, prawie zniszczony podczas testu...)

Ale nadal zdarzają się przypadki bardzo złej jakości części.
0 x
dede2002
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1111
Rejestracja: 10/10/13, 16:30
Lokalizacja: Genewa wsi
x 189




przez dede2002 » 08/12/13, 14:44

lejustemilieu napisał:Diesel, chłopaki! diesel....
Ale doniczka nie jest oryginalna Citroen (Berlingo)
Kopia wykonana przez kogo?
(to lutownica, która się zepsuła)


Skoro oryginalna też się zepsuła, to być może była to ta sama spawarka :P
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 286