Połączenie Probleme pomarańczowe strony osobiste

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
manitou22
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 113
Rejestracja: 19/12/07, 22:37
Lokalizacja: Bretagne

Połączenie Probleme pomarańczowe strony osobiste




przez manitou22 » 16/09/08, 22:17

Dobry wieczór,
Ostatnio za każdym razem, gdy próbuję połączyć się z witryną pomarańczowych stron osobistych, której link znajduje się na stronie forum lub nawet bezpośrednio przez Mozillę, natrafiam na pomarańczową stronę informującą mnie, że nie mam autoryzacji, co to jest binz? orange sortuje klientów? czy to ja jestem do bani? Czy ktoś może mi pomóc? Z góry dziękuję
A + pozdrowienia
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 16/09/08, 22:34

Czy to nie są po prostu martwe linki?
Witryna nie jest już aktualizowana ani usuwana przez orange z powodu X lub Y?

Czy masz 2 lub 3 przykłady, na które patrzę?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 277