Pompa paliwa + kobieta = niebezpieczeństwo

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
śruba
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 357
Rejestracja: 01/02/06, 20:44
Lokalizacja: Pas-de-Calais

Pompa paliwa + kobieta = niebezpieczeństwo




przez śruba » 20/02/06, 14:04

cześć
temat ma być chwytliwy, ale mężczyźni też są zaniepokojeni

po prostu: dobrze wiedzieć

Kliknij, aby pobrać wideo, poczekaj chwilę, a następnie kliknij Pobierz. Wideo można obejrzeć za pomocą programu Windows Media Player.

Mam też dlaczego i jak: elektryczność statyczna
Arkusze wyjaśnień zamieszczę później
śruba
0 x
śruba
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 357
Rejestracja: 01/02/06, 20:44
Lokalizacja: Pas-de-Calais




przez śruba » 20/02/06, 14:56

Oto tekst, który nosił tytuł:
Usługa prewencyjna SESA-ESSA
ostrzeżenie o bezpieczeństwie przemysłowym
Obraz
Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6980
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2905

Re: Pompa gazu + kobieta = niebezpieczeństwo




przez gegyx » 20/02/06, 15:23

Bolt napisał:temat ma być chwytliwy, ale mężczyźni też się czepiają, po prostu: dobrze wiedzieć
To pewne! Po prostu zobacz swój traktor (awatar) z miotaczem ognia w akcji.

Być może wszystkie pompy nie miały możliwości ponownego zasysania oparów benzyny podczas tankowania; To już powinno sporo znieść...
Większość elektryczności statycznej pochodzi z tarcia pośladków obracających się na siedzeniu.
Wątpliwości co do porady Shella: dotknij ciała, aby rozładować, czy to naprawdę rozwiązanie zapobiegawcze w tych przypadkach, ograniczenia?
Osoba naładowana w butach izolujących, pozostawiając samochód naładowany tym samym potencjałem, nie rozładuje się dotykając karoserii. Dotknie podłoża lub ramy stacji.
Jeśli osoba i samochód są naładowane, oznacza to, że nie ma oplotu uziemiającego łączącego asfalt.
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 20/02/06, 17:09

Cóż, już tego nie rozumiałem, ale we Francji nie możesz puścić broni, więc nie możesz wrócić do samochodu.

Ogłoszenie nie pochodzi od firmy Shell i chociaż ryzyko jest realne, wydaje się, że zostało przesadzone, patrz artykuł Hoaxbuster: http://www.hoaxbuster.com/hoaxliste/hoa ... icle=28117
0 x
śruba
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 357
Rejestracja: 01/02/06, 20:44
Lokalizacja: Pas-de-Calais




przez śruba » 20/02/06, 21:30

Podobno we Francji nie możemy już blokować kranu w pozycji otwartej
ale w Belgii i tak bądź ostrożny
w każdym razie wideo jest niesamowite

jeśli chodzi o elektryczność statyczną, naprawiając dach pokryty plastikową folią, w średnio wietrzny dzień, kiedy podniosłem narzędzie lub gwóźdź, przeżyłem piekielny pojedynek
i wierząc, że potencjalnie się wyładowałem, zniżyłem się jeszcze bardziej, by wziąć coś innego: rebelotte

Dla Christophe
Jeśli uważasz, że informacje o dystrybutorach gazu są zbyt przesadzone, możesz je usunąć
Najwyraźniej wystarczająco dużo zostało już powiedziane w Internecie.

śruba
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 20/02/06, 22:06

Bolt jest jasne, że elektryczność statyczna jest czasami bardzo silna, szczególnie w samochodach (typu Bx), których części karoserii są wykonane z tworzywa sztucznego. A telefon komórkowy również stanowi realne zagrożenie.

Właśnie sprawdziłem na hoaxbuster, ponieważ prośba o absolutną dystrybucję wzbudziła we mnie podejrzenia.

Nie odbierz tego źle, jak zwykle zrobiłem kupę. A potem to nie jest prawdziwa mistyfikacja, ponieważ jest trochę prawdy.
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 21/02/06, 10:41

Nie przepraszaj, nie. Zrobiłeś świetną robotę, poprawiając rzeczy.
0 x
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 21/02/06, 11:40

Dla informacji ta plotka jest całkowicie fałszywa. Plotka została zdementowana w numerze 910 Autoplus.
Jest 12 razy bardziej prawdopodobne, że uderzysz samolotem w głowę podczas drzemki, niż zapalisz benzynę iskrami elektrostatycznymi. Ponadto nie istnieje tzw. SESA ESSA. Kolejna internetowa bzdura. O dziwo na filmie samochód się nie pali a na zdjęciu artykułu wszystko jest rozmyte.
Z drugiej strony w Autoplus podtrzymują również swój test przeprowadzony na BMW z reaktorem Pantone w domieszkowaniu wodą i twierdzą, że zużywa on od 20 do 30% mniej, CO i emisje CO2 zbliżone do garnka katalizowanego, ale spalają się 25 razy więcej niż normalnie .
0 x
Thibounet
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 30/03/05, 09:27
Lokalizacja: Waterloo .be (Belgia)




przez Thibounet » 24/02/06, 19:36

moralność: jedź na oleju

Osobiście miałem już piękne kasztany wysysając dużą ilość drobnych ziarenek je ne sais quoi (coś używanego w budownictwie), z tarciem o plastikową rurkę... :/
0 x
http://www.pagethib.be.tf Adaptacja palnik gazowy lub olej do PMC
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 25/02/06, 08:08

[quote="PITMIX"]Do Twojej wiadomości ta plotka jest całkowicie fałszywa. Plotka została zdementowana w numerze 910 Autoplus.

cześć ptimix
plotka może być fałszywa.
Ale gwarantuję wam, że w lipcu 1982 (około 10 lub 11) zapaliłem się z wypolerowanym wyposażonym 650Z podczas tankowania po 200 terminalach na knadze. Byłem na rowerze i kiedy włożyłem pistolet do prawie pustego zbiornika i bardzo gorącej pogody, trzasnął jak iskra ze świecy i motocykl natychmiast się zapalił.
Od tego czasu jestem jak samoloty, rozładowuję elektryczność statyczną PRZED tankowaniem.
@+
zac
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 383