Monitorowanie wątków, błąd czy nie błąd?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
bambus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1534
Rejestracja: 19/03/07, 14:46
Lokalizacja: breizh

Monitorowanie wątków, błąd czy nie błąd?




przez bambus » 02/12/08, 09:54

Witam,

Dawno temu ktoś zauważył, że monitorowanie wątków nie zawsze działa. Nie znalazłem tej uwagi.
Regularnie nie otrzymuję już powiadomień o nowych wiadomościach.
Jeśli przejdę do wątku dyskusji, Econologie informuje mnie, że subskrybuję... ale nic nie otrzymuję... :płakać:
Muszę anulować subskrypcję/ponowną subskrypcję. Jak to zrobię to znowu działa na jakiś czas i znowu nic...

FYI, mam ten sam problem na innych forums, więc przypuszczam, że to silnik ma ten błąd (ponieważ zrozumiałem, że używasz silnika opracowanego przez kogoś innego. Czy się mylę, Christophe?)
Czy mimo to masz „moc”, aby go trochę zmodyfikować?
Wiem, że nie powinno to być oczywiste, więc powiem to w ten sposób, abyście mieli świadomość utrzymywania się tego problemu.

+ i powodzenia!
0 x
Produkcja Solar + VE + VAE = krótki cykl energii elektrycznej
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79138
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10976




przez Christophe » 02/12/08, 11:08

Nigdy nie spotkałem się z błędem...przynajmniej nigdy nie zauważyłem:

a) Aby otrzymać e-mail z powiadomieniem, musisz napisać przynajmniej JEDNĄ WIADOMOŚĆ w danym temacie.

b) Sprawdź swoją skrzynkę ze spamem/śmieciami lub jakąkolwiek inną nazwę, jaką Twój dostawca poczty e-mail nada temu polu...

Jeśli otrzymujesz od 10 do 20 e-maili dziennie z tej samej skrzynki pocztowej, istnieje ryzyko, że system antyspamowy nie polubi...

Rozwiązanie: umieszczasz e-maile @econologie.com jako „znajomy”...

c) Na koniec, jeśli nie chcesz niczego przegapić: edytujesz swój profil i konfigurujesz powiadomienia. Aby subskrybować wszystkie tematy, które brałeś udział.
Ostatnio edytowane przez Christophe 08 / 12 / 08, 10: 45, 1 edytowany raz.
0 x
bambus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1534
Rejestracja: 19/03/07, 14:46
Lokalizacja: breizh




przez bambus » 02/12/08, 11:45

Christophe napisał:Myślę, że to, co nie działa, to głównie to nie sprawdzasz skrzynki ze spamem/śmieciami lub jakąkolwiek inną nazwę, jaką Twój dostawca poczty e-mail nada temu polu...

Jeśli otrzymujesz od 10 do 20 e-maili dziennie z tej samej skrzynki pocztowej, czy nie sądzisz, że roboty antyspamowe na to pozwolą?

Cóż, w tym przypadku nie otrzymałbym e-maili po rezygnacji z subskrypcji/ponownej subskrypcji...
(ale mimo to sprawdziłem ponownie i nie mam niczego przyjaznego dla środowiska w mojej skrzynce ze spamem)

Christophe napisał:Rozwiązanie: umieszczasz e-maile @econologie.com jako „znajomy”...

To już zostało zrobione.

Christophe napisał:i edytujesz swój profil https://www.econologie.com/forums/profile.ph ... ditprofile aby subskrybować wszystkie tematy, w których brałeś udział.

Jeśli o tym myślę, to już zostało to postawione (przed chwilą zweryfikowane)

No cóż, nie jest to nic dramatycznego, bo gdy przez dłuższy czas nic nie otrzymuję, to wracam na stronę, ale jest to już mniej proste (dużo opóźnień).

W każdym razie dziękuję i zobaczę, czy działa lepiej.
0 x
Produkcja Solar + VE + VAE = krótki cykl energii elektrycznej
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79138
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10976




przez Christophe » 02/12/08, 12:53

Sprawdź także, czy w temacie, który chcesz śledzić, masz zaznaczone następujące pole:

Powiadom mnie, gdy odpowiedź zostanie opublikowana


Osobiście odznaczyłam w swoim profilu i śledzę tylko wybrane tematy, bo byłam zawalona mailami :D więc śledzę tylko wybrane tematy...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 02/12/08, 19:00

To ja podniosłem problem i co słusznie zauważył nasz Wielki i Czcigodny Webmunster.

Więc nie powinno być już problemu 8)
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79138
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10976




przez Christophe » 02/12/08, 19:09

Gregconstruct napisał:To ja podniosłem problem i co słusznie zauważył nasz Wielki i Czcigodny Webmunster.


Zapomniałeś o buźce, która pasuje przy takich okazjach: Obraz

Hihihihihiih Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 02/12/08, 19:13

Biorąc pod uwagę mój i Twój wzrost, powinnam raczej położyć się na brzuchu niż na kolanach, w przeciwnym razie ludzie pomyślą, że wciąż stoję...

Złamałem cię tamObraz

Dla śmiechu, eh, moja kura
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79138
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10976




przez Christophe » 02/12/08, 19:16

O tak, ale nie, ponieważ biorąc pod uwagę rozmiar twojego piwnego brzucha (bierbüsch po halsachiańsku w tekście, eh!)....w rzeczywistości to na plecach powinieneś się położyć...

KAAAAAAAAAAAAAAACCCCCCCCCCCCCCCCCCCC!

Koitumesearch?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 02/12/08, 19:20

Dla brzucha to jedyna rzecz, dla której masz rozmiar większy od mojego, więc czuję się bezpiecznie... : Mrgreen:

ponownie złamany

Tak, szukam cięObraz
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79138
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10976




przez Christophe » 02/12/08, 19:23

cpafo
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google [Bot] i goście 334