Niekompetentni ministrowie

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79364
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Niekompetentni ministrowie




przez Christophe » 15/05/08, 13:27

Jeśli podstawą myśli Borloo jest niewątpliwie „szczera i dobra”, ten mały tekst, który mówi wiele o ignorancji naszych przywódców… naprawdę niepokojący…

Obraz

PSA zarejestrowało markę „écolonomies” od 2006 roku… a ponieważ liczy się fonetyka…

Ach, to nie jest zwycięstwo... gdyby tylko...
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6991
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2914




przez gegyx » 15/05/08, 13:48

Zamiast „wymyślać” słowa, lepiej byłoby wykonywać swoją pracę jako supersłużba.
Przestrzegać i egzekwować przynajmniej wytyczne Forum ds. Środowiska Grenelle.

Błazen!
: Evil:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79364
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 15/05/08, 13:55

Nie ma potrzeby go obrażać... ranisz wszystkich ekologów...
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6991
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2914




przez gegyx » 15/05/08, 14:37

Nie obrażam.
„Błazen” jest dla mnie nadal rozsądny. Królewski głupiec?

Kiedy sekretarz stanu Kościusko-Morizet powiedział:
„Jestem zmęczony stawianiem czoła armii tchórzy”....
????
---

Nie rozumiem, w jaki sposób miałbym wprowadzać w błąd ekologów?

Krytykuję sentymentalizm Borloo w jego działaniach ekologicznych, podczas gdy we Francji opóźnienia są ogromne.

Ani ekonolodzy, ani nawet ekonolodzy.
---

Czy umieszczając w swoim przesłaniu słowa „niekompetentny”, „ignorancyjny” i „niepokojący”, wyrządziłbyś także krzywdę wszystkim ekonologom?

:D

Obraz
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79364
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 15/05/08, 14:49

Ach tak, jak konkurent Delanoë, który stwierdził, że tokarta nie jest obrazą... Przepraszam, bufon, często używany w miastach, jest w istocie obrazą, nawet umiarkowaną...

Armia tchórzy (brawo!) to nie obelga, ale rzeczywistość...ale zapomina o mentalnej i intelektualnej bezwładności...
0 x
martien007
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 565
Rejestracja: 25/03/08, 00:28
Lokalizacja: Mars




przez martien007 » 15/05/08, 17:10

Christophe napisał:Ach tak, jak konkurent Delanoë, który stwierdził, że tokarta nie jest obrazą... Przepraszam, bufon, często używany w miastach, jest w istocie obrazą, nawet umiarkowaną...

Armia tchórzy (brawo!) to nie obelga, ale rzeczywistość...ale zapomina o mentalnej i intelektualnej bezwładności...


Są tchórzami, ale ona i Rama Yade pewnie też, bo powinni byli już kilka razy zrezygnować (zwłaszcza Rama) – pamiętajcie Chevènement, on zrezygnował –; Wydaje mi się, że ta komedia jest dobrze zaaranżowana, aby lepiej promować pigułkę GMO i całą resztę. Nic mnie nie dziwi; Nie widzę, jak mogłoby być inaczej.

Forum Środowiska Grenelle to OGROMNE oszustwo.
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 15/05/08, 22:54

martien007 napisał:Są tchórzami, ale ona i Rama Yade pewnie też, bo powinni byli już kilka razy zrezygnować (zwłaszcza Rama) – pamiętajcie Chevènement, on zrezygnował –; Wydaje mi się, że ta komedia jest dobrze zaaranżowana, aby lepiej promować pigułkę GMO i całą resztę. Nic mnie nie dziwi; Nie widzę, jak mogłoby być inaczej.

Być może nadal pozostawiam go z odrobiną pewności siebie, czekam, co będzie dalej. Dopóki tam jest, jest słyszana, ma dostęp do mediów. Jeśli zrezygnuje, uciszymy ją...


Forum Środowiska Grenelle to OGROMNE oszustwo.

Ja też tak myślę... jak wszystko, co robi ten rząd. : Evil:
Szukam tego, co można było zrobić pozytywnie dla tych, którzy tak jak ja nie są miliarderami, chcieliby uniknąć zniszczenia planety i są coraz bardziej w tyle...
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 468