Marcel Violet

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Makarov
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 50
Rejestracja: 22/11/04, 20:20
Lokalizacja: Lille

Marcel Violet




przez Makarov » 03/01/11, 14:29

Witam wszystkich i Szczęśliwego Nowego Roku!!
Cóż, biorąc pod uwagę reakcje na mój raport z prezentacji Femradd, chcę zagrać na Yes Men i dlatego wnieść do tego trochę pozytywizmu forum dogorywający z negatywnymi falami, zupełnie odwrotnie niż w momencie powstania, innowacyjny i pozytywny!
W tym roku, gdy żyłem trochę lepiej, postanowiłem zastosować w praktyce to, o czym mówiłem osobom wokół mnie, a mianowicie procesy Grandera i Marcela Violeta.
Z dwóch powodów: Moje prace badawcze na temat wody dotyczą jej znaczenia dla organizmów żywych i organizmu ludzkiego, a co za tym idzie, złej jakości wody, którą pijemy.
Oraz 2 problemy zdrowotne i duże zmęczenie uniemożliwiające rozwój osobisty.
Zainstalowałem więc filtr wstępny i filtr węglowy 25 µm, a następnie system Grandera.
Niestety, z braku środków finansowych i zbyt dużego optymizmu, nie doceniłem sprawy Grandera. Również na wapieniu, którego tutaj jest bardzo dużo (Flandria) (ponad 34 krople kolorowych odczynników) na zimną wodę wpływa więcej osadu, który zeskrobuje wokół kranów
proste przesunięcie palca i nic więcej. Z drugiej strony pod prysznicem, gdzie woda jest gorąca, zawsze osadza się kamień w mniejszym stopniu. Na swoim zdrowiu zauważyłam, że mój kot pokochał tę wodę, a na mnie dobrze, miałam problemy z grzybicą i dopóki w domu lepiej się myję, nie muszę już na to narzekać.
Ponieważ nie przestawiłem się jeszcze na system odwróconej osmozy, na co dzień używam tej wody do gotowania, ale nie do picia.
Postanowiłem więc zainwestować w urządzenie pana Provigniona Olidyna.
Użyłem kilku rodzajów wody Volvic (użyj butelki) Mont Roucous (drogie!) Tarnaise świetne, ale trudne do znalezienia, mont dore dobrze, ale Ph high luchon to samo i wreszcie niedawno w Auchan la Montcalm (świetne i niedrogie).
Korzystam z jej wód w związku z rekomendacją La Bio-Electronique de Vincent.
Zatem wody o pH powyżej 7 mają tendencję do zaczerniania elektrody magnezytowej, natomiast lekko kwaśne muszą ją zaatakować i pod koniec dynamizacji jest ona zawsze czysta.
Energizuję wodę koktajlem elektrodowym. W zestawie jest ich 19. Dla mnie to złoto, srebro, miedź, magnez, mangan, a ja dodaję selen i cynk, bo mam niedobory.
Kiedy zacząłem to pić, przez dwa tygodnie byłem chory jak pies na przeziębienie i zapalenie oskrzeli.
Myślę, że u każdego tak jest, czas, żeby organizm pozbył się toksyn i się oczyścił. Mówię to, ponieważ zaobserwowałem, że kiedy robię energetyzującą wodę dla otaczających mnie ludzi, zawsze na początku pojawia się gwałtowna reakcja, specyficzna dla każdej osoby.
Z drugiej strony miałam ropień jamy ustnej na skutek niezałożonej jeszcze podstawy korony i której metalowa końcówka została zakopana w dziąsłach, co ciągałam przez jakiś czas i to przeszło. guz na głowie, wywołany chorobą, którą przebyłem w dzieciństwie, i który znacznie się zmniejszył.
Ale najlepsze jest to, że wcześniej zawsze byłem zmęczony jak za każdym razem, gdy wsiadałem do samochodu w długą podróż, po pół godzinie prawie zasypiałem za kierownicą i jeśli zrobiłem sobie przerwę jak nieprzespaną noc, zawsze za to płaciłem przez 1 dni i często atak opryszczki. Teraz w końcu, jeśli codziennie piję wodę energetyzowaną, mogę zrobić tydzień nadmiaru, mój organizm bardzo dobrze to toleruje. Korzystając z tego, że zimą nie pracuję (sezon zmusza) i sporo się przemieszczam, jak tylko będzie to możliwe, przeprowadzę porównawcze testy kiełkowania, zgodnie z książką Violet „Sekret patriarchowie”. Dodatkowo w tym roku wybieram się do ogrodu, więc spróbujcie zrobić testy porównawcze na moich nasadzeniach.
W każdym razie jestem całkiem zadowolony z inwestycji, chociaż nie jest tania (850 € z przesyłką), ale myślałem o niej dość długo. Próbowałem też wielu rzeczy wcześniej. Jem ekologicznie, ale to nie wystarczy. Polecam także wszystkim obejrzenie konferencji na temat witaminy C dostępnej w Dailymotion prowadzonej przez MICHEL DUMESTRE: http://www.dailymotion.com/relevance/se ... e+C#hp-h-9. Związany z dostępnym w laboratorium chlorkiem magnezu „Delbiaza”. http://www.clspharma.fr/ : http://www.dailymotion.com/video/xdprnb ... 1-5_webcam cóż, to prawdziwy booster, który pozwala ci poradzić sobie we wszystkich sytuacjach takich jak plus_jamais_malade.com Lol!! moja najmłodsza to zielona glinka: http://www.dailymotion.com/video/x7jdjl ... _lifestyle.
Należy pamiętać, że pan Provignon nie reklamuje się, jedynie poczta pantoflowa sprawia, że ​​to działa i fakt, że udziela gwarancji na wiele swoich produktów za zwrotem kosztów. Zadowolony lub zwrócony.
Jest osobą dość dostępną, nawet jeśli nie zamierza niczego sprzedać, nie zależy mu na spędzeniu półtorej godziny na telefonie, a dyskusje zawsze wzbogacają, bo bywał na targach organicznych, gdzie jest dużo szarlatanów, no cóż Podoba mi się to. Kroki. Ponieważ widziałem już jego produkcję co najmniej 1 lat temu i powiedziałem sobie: „co to za bzdury, to kolejny głupi chwyt, to zadymiony proces”. No cóż, w końcu nie jest aż tak zadymione. Na szczęście dla mojego portfela!!
O postępie moich testów będę informować na bieżąco.
Trzeba dobrze rozpocząć rok i przejąć obowiązki niczym dobry, mały libertarianin, jakim wszyscy pragniemy być, prawda?
Dzień dobry!
Makarov
0 x
Bądź zdeterminowany, aby już nie służyć, a już jesteś wolny! (The Boetie)
Tagor
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 534
Rejestracja: 06/04/07, 12:31

Re: Marcel Violet




przez Tagor » 03/01/11, 14:50

makharov napisał:Witam wszystkich i Szczęśliwego Nowego Roku!!
Cóż, biorąc pod uwagę reakcje na mój raport z prezentacji Femradd, chcę zagrać na Yes Men i dlatego wnieść do tego trochę pozytywizmu forum dogorywający z negatywnymi falami, zupełnie odwrotnie niż w momencie powstania, innowacyjny i pozytywny!
Makarov


niestety jest to bardzo częste w tym przypadku forum

istnieją ultraracjonaliści tego, co nazywają nauka

co sprawia, że ​​kojarzę ich z wielkim ajatollą religii
ponieważ na wszystkie wiadomości odpowiadają sprzeciwem
że ich MODEL zakazać tego typu wypowiedzi
zapominając, że model jest z natury niedoskonały
ponieważ jest to jedynie niejasne odbicie/obraz prawdziwego świata!!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 03/01/11, 14:53

Moim zdaniem ajatoli to ci, których „ich” nauka opiera się na wierzeniach, a nie na faktach, które każdy może powtórzyć i zmierzyć…

Coś mi mówi, że ten „ciekawy” temat nie będzie trwał długo…
:| :|

Ale być może jesteśmy w forum „Humor” nie bez powodu... : Mrgreen:
Ostatnio edytowane przez Christophe 03 / 01 / 11, 15: 17, 1 edytowany raz.
0 x
Tagor
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 534
Rejestracja: 06/04/07, 12:31




przez Tagor » 03/01/11, 15:10

Christophe napisał:Moim zdaniem ajatoli to ci, których „ich” nauka opiera się na wierzeniach, a nie na faktach, które każdy może powtórzyć i zmierzyć…

Coś mi mówi, że ten „ciekawy” temat nie będzie trwał długo…
:| :|

Ale być może jesteśmy w forum „Humor” nie bez powodu... : Mrgreen:



Bardzo podoba mi się to zdanie
[ich „nauka opiera się na ich przekonaniach]

podążaj za moim wzrokiem!!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 03/01/11, 15:22

Więc nie! To nie jest zdanie, to jest zdanie skrócone!

Koniec tego zdania jest ważny!

Właśnie stworzyłeś technikę manipulacji innymi.
0 x
Tagor
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 534
Rejestracja: 06/04/07, 12:31




przez Tagor » 03/01/11, 15:27

Christophe napisał:Właśnie stworzyłeś technikę manipulacji innymi.



powyższe trzy zdania są bardzo oderwane i niezależne

Zatrzymam tylko ostatni

i powtarzam moją insynuację: podążaj za moim spojrzeniem!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 03/01/11, 15:32

Niezależny???? Ucinając moje słowa? Przepraszam, ale czy bredzisz, czy nadal masz resztki z 31-go?

Cytujesz mnie, obcinając mnie = manipulacja.

Dla twoich oczu jest zbyt rozległy...
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 03/01/11, 15:36

Wybitny !!
Jako naukowiec mam mniej awatarów i problemów zdrowotnych!!

Tego również brakuje badania efektu placebo tych produktów i maszyn!!!!!
Tylko na efekcie placebo można zarobić na życie, działa w 50 do 30% przypadków na drobne problemy, a nawet zwrot pieniędzy, gdy nie zadziała i odbiór produktu lub maszyny!!!

Istnieją jednak poważne badania naukowe dotyczące efektu placebo, który działa nawet wtedy, gdy na pudełku widnieje napis „placebo” dużymi literami:

Placebo działa – nawet bez rozczarowania
http://www.physorg.com/news/2010-12-pla ... ption.html

„Nie tylko daliśmy absolutnie jasno do zrozumienia, że ​​te pigułki miały nie zawierają substancji czynnej i zostały wykonane z substancji obojętnych, ale na butelce widniało nadruk „placebo”,” – mówi Kaptchuk. „Powiedzieliśmy pacjentom, że nie muszą nawet wierzyć w efekt placebo. Po prostu weź pigułki.”

Przez trzy tygodnie pacjenci byli monitorowani. Pod koniec rozprawy, prawie dwukrotnie więcej pacjentów leczonych placebo zgłosiło odpowiednie złagodzenie objawów w porównaniu z grupą kontrolną (59 proc. vs. 35 proc.). Ponadto, jeśli chodzi o inne mierniki wyniku, pacjenci przyjmujący placebo podwoili wskaźnik poprawy do stopnia mniej więcej równoważnego efektom najsilniejszych leków na IBS.

„Nie sądziłem, że to zadziała” – mówi starszy autor Anthony Lembo, profesor nadzwyczajny medycyny HMS w BIDMC i ekspert ds. IBS. „Czułem się niezręcznie, prosząc pacjentów, aby dosłownie wzięli placebo. Jednak ku mojemu zdziwieniu okazało się, że w przypadku wielu z nich to zadziałało”.


To wciąż niezwykłe!!!
A dzięki autosugestii możesz wyleczyć się z drobnych dolegliwości niczym!!!


Zawsze byłem zszokowany, gdy widziałem recepty homeopatii zawierające 20 leków!
Jak możemy wierzyć w obiektywnie ważne ustalenie???
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 03/01/11, 15:48

dedeleco napisał:To wciąż niezwykłe!!!
A dzięki autosugestii możesz wyleczyć się z drobnych dolegliwości niczym!!!


Dobrze robisz, że określasz „drobne dolegliwości”, bo dotykasz podstawowego (komercyjnego) problemu szarlatanów medycznych: placebo będzie miało trudności w walce z deklarowanym nowotworem…

: Evil:

Tak, lepiej zapobiegać niż leczyć (dieta, regularna aktywność fizyczna)… i tak, efekt placebo istnieje i został udowodniony medycznie (nawet jeśli niektórzy lekarze wciąż w to wątpią)!
0 x
Makarov
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 50
Rejestracja: 22/11/04, 20:20
Lokalizacja: Lille




przez Makarov » 03/01/11, 16:11

No cóż, w końcu dla mnie „Jestem pewien tylko jednej rzeczy, to znaczy, że nie jestem pewien niczego” – przysłowie sufickie.
Chcę po prostu podzielić się swoim doświadczeniem i przekazać kilka cennych, moim zdaniem, informacji. Nawet jeśli mój protokół nie jest protokołem czystego naukowca. Studiowałem elektrochemię i znam laboratorium. Ale dobrze, że pracowałem nad BRF w rolnictwie i na zewnątrz, co jest przeciwieństwem naukowców, którzy pracują w pomieszczeniach i wierzą, że wszyscy są pod kontrolą, ale zapominają o najważniejszej rzeczy, że żywe istoty nie działają w obiegu zamkniętym. Wolę moją metodę, nawet jeśli niedoskonałe i że mogę to poprawić, przyznaję to temu, kto bada DNA, wykluczając wodę z animacji operacyjnych, podczas gdy woda jest niezbędna do badania DNA, a ta nauka twierdzi, że zna DNA, ogromny śmiech i mogę sobie pozwolić na całkiem sporo trochę tak. Poza tym mam ultraracjonalistycznego przyjaciela z dzieciństwa, który za każdym razem, gdy przedstawiam mu badanie naukowe na poparcie moich słów, mówi mi, że nawet protokoły naukowe są przekonaniami! Tak więc prace Violet i Pagot (fizyków jądrowych), dwóch naukowców, którzy opracowali protokoły i współpracowali z organizacjami państwowymi, które potwierdziły ich prace, to są przekonania, prace nad elektrokulturą, o których polecam przeczytanie pracy Maxence'a Layeta na ten temat Idem wiara ! Zatem nawet tak zwane racjonalne eksperymenty naukowe, w świetle fizyki kwantowej, są przekonaniami!! Zasada zachowania energii jest taka sama jak w fizyce kwantowej, już nie obowiązuje, cząstki mogą znajdować się w różnych miejscach w tym samym czasie, pojawiać się znikąd i znikać... a wtedy w obliczeniach sił pomija się przyciąganie Ziemi, więc czy ochrona będzie tam, gdzie zaniedbujemy to, co przeszkadza? W końcu piszę ten post, żeby każdy mógł skorzystać z moich osobistych testów, bo wokół mnie trwa rzeź „nieuleczalnych” nowotworów i chorób i np. dzięki tego typu technikom mam znajomego, który został wyleczony nowotwór, to dla mnie jest konkretne i mierzalne, i konkretne jest również to, że chemia zabiła co najmniej dwóch z nich, Violet go 0. Obserwuję, testuję i moja wiara, jeśli to działa, tym lepiej, wyjaśnij dlaczego, co nie to ma znaczenie?Niekoniecznie jestem na tyle kompetentny, żeby tracić czas i demonstrować, chcę rzeczy skutecznych, aby reagować na doraźne problemy, energię i zdrowie, od razu, bo jutro będzie za późno! Mówię więc o tym, co wiem, testuję i tyle. Nie muszę istnieć na forum lub namyń się gdzie indziej, pomagam innym wskazywać! O ile mogę.
Później czasami chęć zrozumienia i wyjaśnienia wszystkiego może zablokować intuicję i uniemożliwić odkrycie poprzez nadmierny racjonalizm. Czasami pewna forma duchowości może pomóc nam zrozumieć pewne rzeczy. To moje osobiste doświadczenie, ale potwierdzone przez innych wokół mnie.
0 x
Bądź zdeterminowany, aby już nie służyć, a już jesteś wolny! (The Boetie)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 268