Niech żyją frytki

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
bpval
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 561
Rejestracja: 06/10/06, 17:27

Niech żyją frytki




przez bpval » 13/07/08, 08:44

Halo

i dobry apetyt

http://www.20minutes.fr/article/241624/ ... -belge.php

Lubię 10%

Ciao
0 x
PIF PAF POUM
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 13/07/08, 10:15

:? Ho !, przypomina mi starą historię:
Kilka lat temu kupiłem frytki,
Kiedy ich spróbowałem, powiedziałem sobie: są obrzydliwe, wygląda na to, że zostały ugotowane w oleju silnikowym.
Teraz wiem ..
Kurdyjski! : Evil: (duże polskie słowo :D )
Dziękuję bpval
0 x
Leo Maximus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2183
Rejestracja: 07/11/06, 13:18
x 124




przez Leo Maximus » 13/07/08, 10:32

FYI: możesz bardzo dobrze robić frytki bez oleju.
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 13/07/08, 11:53

Leo Maximus napisał:FYI: możesz bardzo dobrze robić frytki bez oleju.

Tak, to jest jak kochanie się z prezerwatywą ... to nie ma smaku :? przepraszam, to był trochę Belg, który kilka miesięcy temu wyjaśnił, jak robić dobre frytki. : Chichot:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79121
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 13/07/08, 11:57

Więcej oleju silnikowego?
To trochę za dużo, by być zbiegiem okoliczności, moim zdaniem właśnie zaostrzyliśmy kontrole ...

Innymi słowy: jemy to mnóstwo od wieków! Cholera ...
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 13/07/08, 11:58

Tutaj wyjaśniam; to jest jak wino: lepiej pić mało i dobrze niż za dużo i na szczęście : Chichot:
https://www.econologie.com/forums/post58073.html
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 13/07/08, 12:12

Christophe napisał:Więcej oleju silnikowego?
To trochę za dużo, by być zbiegiem okoliczności, moim zdaniem właśnie zaostrzyliśmy kontrole ...

Innymi słowy: jemy to mnóstwo od wieków! Cholera ...

Nic nie zrozumiałeś Christophe:
Teraz populacja się starzeje, jest zbyt wielu stulatków.
to kosztuje zbyt wiele dla zabezpieczenia społecznego, funduszy emerytalnych, równowaga jest zachwiana, wszyscy starcy ludzie, których wkrótce będę częścią przeszkadzać ... dlatego "liderzy" dbają o przywrócenie równowagi między starymi i młodymi ... : Chichot: : Chichot:
0 x
Chatham
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 536
Rejestracja: 03/12/07, 13:40




przez Chatham » 13/07/08, 12:55

Christophe napisał:Więcej oleju silnikowego?
To trochę za dużo, by być zbiegiem okoliczności, moim zdaniem właśnie zaostrzyliśmy kontrole ...

Innymi słowy: jemy to mnóstwo od wieków! Cholera ...


Ta historia oleju silnikowego w olejach dostawczych Nie wierzę w to (z wyjątkiem wyjątkowych przypadków) i dlaczego? cóż, ponieważ olej z ropy naftowej, nawet poddany recyklingowi, jest o wiele bardziej cenny niż zwykły olej roślinny (nawet z oliwy z oliwek z niższej półki) ... nagle nie widzę sensu w margoulinach bez skrupuły ...
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 13/07/08, 14:00

Chatham napisał:
Christophe napisał:Więcej oleju silnikowego?
To trochę za dużo, by być zbiegiem okoliczności, moim zdaniem właśnie zaostrzyliśmy kontrole ...

Innymi słowy: jemy to mnóstwo od wieków! Cholera ...


Ta historia oleju silnikowego w olejach dostawczych Nie wierzę w to (z wyjątkiem wyjątkowych przypadków) i dlaczego? cóż, ponieważ olej z ropy naftowej, nawet poddany recyklingowi, jest o wiele bardziej cenny niż zwykły olej roślinny (nawet z oliwy z oliwek z niższej półki) ... nagle nie widzę sensu w margoulinach bez skrupuły ...

W Belgii trzeba zapłacić, aby pozbyć się olejów do drenażu samochodów.
Tak więc, jeśli postać oferuje mechanika, by wziąć swoje oleje za darmo ... nie chce wiedzieć, dokąd pójdzie jego olej.
Co dalej? frytki : Chichot:
0 x
jonule
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2404
Rejestracja: 15/03/05, 12:11




przez jonule » 15/07/08, 10:51

Chatham napisał:
Christophe napisał:Więcej oleju silnikowego?
To trochę za dużo, by być zbiegiem okoliczności, moim zdaniem właśnie zaostrzyliśmy kontrole ...

Innymi słowy: jemy to mnóstwo od wieków! Cholera ...


Ta historia oleju silnikowego w olejach dostawczych Nie wierzę w to (z wyjątkiem wyjątkowych przypadków) i dlaczego? cóż, ponieważ olej z ropy naftowej, nawet poddany recyklingowi, jest o wiele bardziej cenny niż zwykły olej roślinny (nawet z oliwy z oliwek z niższej półki) ... nagle nie widzę sensu w margoulinach bez skrupuły ...


wow drugi naiwny, gdy chroni swoich małych przyjaciół! : Lol:

> Czy nie wiedziałeś, że to było to, ten mały smak przypomina „sos barbecue”? -)

czy nie wiecie, że oleje były przetwarzane od wieków, ale staramy się, aby ludzie wierzyli, że nie dla przeciętnego człowieka, aby tego nie robili?
słyszeliśmy już, że oleje McDonald's były używane do ich własnych ciężarówek ... GAG! : Lol:



olej jest olejem i miesza się ze wszystkimi olejami.
możesz na przykład wytwarzać prawie nowy olej do filtracji / osmozy; ponownie wprowadzone, bez śladów.
z drugiej strony możliwe jest wykonanie analizy w precyzyjnym laboratorium. chcesz spróbować?
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 212