Musisz wystrzelić „Nadia82788” to „robot”

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Podania
x 17

Musisz wystrzelić „Nadia82788” to „robot”

przez Podania » 25/12/05, 18:58

Wyszukaj wiadomości tego pseudonimu, z'lez voir ...

Myślę, że jest to bot gromadzący adresy e-mail (poprzez odpowiedzi w prywatnej wiadomości), a następnie spam na przykład ...

Ponadto jego podpis zawiera nieprzyjemnie pachnące reklamy.

Małe wyszukiwanie w Google pełnego zdania „Czy ktoś mógłby mi to wyjaśnić ...” (z cytatami) wiele mówi…

Christope, co myślisz?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

przez Christophe » 25/12/05, 19:41

Rzeczywiście dlatego podczas rejestracji aktywowałem wizualne potwierdzenie anty-bot i usunę jego wiadomości.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Z drugiej strony martwi mnie jedno: „udało jej się” opublikować jako gość, gdy rejestracja na (logicznie) jest obowiązkowa forum opublikować wiadomość .... Pierwszy błąd bezpieczeństwa w nowej wersji phpBB?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 582