Zmęczony byciem hakowanym i obrażanym. Obudowa Gaudet86

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne

Zmęczony byciem hakowanym i obrażanym. Obudowa Gaudet86

przez coucou789456 » 18/10/08, 11:00

cześć

tyrada na tych, którzy psują tematy innym ekonomistom, którzy nas obrażają, którzy cokolwiek publikują, którzy nawet nie czytają poprzednich postów, itp...

Jeff
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79295
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

przez Christophe » 18/10/08, 11:07

Uspokój się... to trochę jak zasada a forum nie tylko debatować!

A debaty w istocie mają na celu zebranie różnych opinii... Inaczej debata nie ma miejsca.

To nie jest „hakowanie”… to demokracja : Mrgreen: ale wiemy też trochę o trollizmie... Zadzwoń do Bucherona!

Teraz jak twoja ostatnia tyrada: nie wiemy, o czym mówisz. Więc możesz podać dokładny powód tej tyrady?

Dzięki!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia

przez Gregconstruct » 18/10/08, 11:25

Tak, cześć, powiedz nam wszystko!
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne

przez coucou789456 » 18/10/08, 15:40

re

gaudet86 pisze:Wysłany: Sob 18 Paź 2008, 03:34 Temat postu: Odpowiedź z cytatem
a potem ty scenograf, który ślini się na wszystkie forum
wiesz coś tam?

To musi cię bardzo frustrować, bo poświęciłeś na to dużo czasu, wydaje się, że czytanie twoich postów to dużo.

kolejny cholerny tydzień bez możliwości zrobienia czegokolwiek z innymi...życzę wygranej kalis narzekaczy, którzy utknęli w swoich małych eksperymentach, jakby byli bogami wynalazków całej planety!!

nie bez powodu często słyszę w swoim kącie ESTI DE TETE CARRER DE FRANCAIS A LA CON
Nie ma nic wspólnego z innymi. Nie szturchamy cię w język, nie masz szans na cervo!! ;I)

Wino wydawało się mocne w tabarnak tk, pokłosie marudzenia.. nie da się nic osiągnąć, czy to trudne!!
Takich alkoholików nazywamy w naszym regionie i są to ludzie, którzy nie osiągają w życiu nic dobrego.


coucou789456 napisał:
To jest nudne, kolejny, który publikuje, nawet nie patrząc na to, co zostało napisane wcześniej.....


ale on już wczoraj wysłał e-mail banan!

-------------------------------------------------
Wysłany: Pon 13 Paź 2008, 02:24 Temat postu: toi tu suka Odpowiedz z cytatem
jedyne co robisz to suka..

Odpowiedziałem kapitanowi drugiemu w nlc i za każdym razem jestem pieprzony

więc idź się pieprzyć w ten sam sposób, teraz twoja kolej, mam swoją beczkę

-----------------------------------------------
Wysłany: Pon 13 Paź 2008, 02:22 Temat postu: ta guelle conard Odpowiedz z cytatem
od początku dostarczam plik pdf ze szczegółowym opisem wszystkiego, co fałszywe wpycham ci w dupę, że zawsze się popycham ...

osti Straciłem tutaj 10 godzin w tym tygodniu ani jeden osti nic nie zrozumiał, próbując przejść całe gówno, na które mogłem zmarnować czas vs inne wygrane od fucker du caliss

przeczytaj pdf, który mam problem z przetłumaczeniem dla ciebie na francuski, jnlabs ma wszystkie szczegóły na swojej stronie.. jesteś frajerem, nie mam cierpliwości, o którą mnie prosisz, przepraszam

Nauczyłem się czytać po kilku latach w szkole, a w pdf nie ma nic trudnego do czytania 14. Wyobrażam sobie, że jest tu ktoś, kto umie czytać, bo są ludzie, którzy odpowiadają po francusku, pisz do mnie, rozumiem cię
przepraszam ale nawet moje 9 letnie dziecko zrozumiało szybciej niż wy wszyscy .. więc w ogóle was nie śledzę i powstrzymuję to piekielne gówno ..


niewyczerpująca treść, ale która zniknęła z forum po tym, jak ponownie zredagował swoje posty lub zastąpił je łagodniejszymi treściami.

jeśli to, co jest napisane, nazywa się debatowaniem nad swoimi pomysłami, nie rozumiem, dlaczego jakiś czas temu jonule został zbanowany, ponieważ to, co powiedział, nie miało obraźliwego tonu "debata" (przynajmniej nie na początku (np jonule), to co napisał w wiadomości prywatnej to co innego bo nie dyskutowane publicznie).

Jeff
Ostatnio edytowane przez coucou789456 18 / 10 / 08, 15: 50, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne

przez coucou789456 » 18/10/08, 15:47

Ponownie

Christophe napisał:...........

Teraz jak twoja ostatnia tyrada: nie wiemy, o czym mówisz. Więc możesz podać dokładny powód tej tyrady?

Dzięki!


na tę ostatnią tyradę miałem wyjaśnienie: faktycznie był to błąd ze strony pierwszej osoby, która zrobiła mi uwagę na temat mojego awatara... debatowaliśmy i wszystko wróciło do normy, bo między ludźmi dobrej woli wszystkie problemy rozwiązuje się gładko.

Jeff
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia

przez Gregconstruct » 18/10/08, 17:54

Wiesz cześć, nie powinieneś się martwić takimi niegrzecznymi postaciami!
Może nie jestem z Quebecu, ale bardzo dobrze rozumiem znaczenie jego obelg i taki charakter nie zasługuje na uwagę!
Ale całkowicie rozumiem twoją irytację, ponieważ on zasługuje tylko na jedno: OSTATECZNE BANICEMENT!!!!

Przejdź na A+ i nie martw się, słuchamy cię i szanujemy!
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
Avatar de l'utilisateur
wirbelwind262
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 238
Rejestracja: 29/06/05, 11:58
Lokalizacja: Fouras
x 29

przez wirbelwind262 » 18/10/08, 18:53

Halo
to duży plik gaudet86, Nie zawsze łapię to, co mówi, ale powinien się zrelaksować! były zakazy za mniej niż to....
patologiczny trollizm to nieszczęście! : Evil:
powodzenia!
0 x
gaudet86
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 31
Rejestracja: 03/05/08, 06:05

..

przez gaudet86 » 18/10/08, 19:14

Jestem wielkim dupkiem
Ostatnio edytowane przez gaudet86 18 / 10 / 08, 22: 37, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
wirbelwind262
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 238
Rejestracja: 29/06/05, 11:58
Lokalizacja: Fouras
x 29

przez wirbelwind262 » 18/10/08, 19:29

Halo
gaudet86 nie będziesz masochistą, nie ma szans?
jeśli używasz mózgu, możesz sam wyjść forum i przestańcie "ślinić się i mówić, że pada"!
Jeśli nie rozumiesz, nic nie możemy dla ciebie zrobić....
@+
0 x
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne

przez coucou789456 » 18/10/08, 19:56

dobry wieczór

Jeff
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] i goście 170