Euro 2008, TF1 zmusza do zmiany telewizora na duży ekran?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Euro 2008, TF1 zmusza do zmiany telewizora na duży ekran?




przez Christophe » 16/06/08, 14:34

Dobry futbol, ​​trochę interesuję się piłką nożną : Chichot: (przepraszam, że to tylko wprowadzenie z 2 piłkami), ale zauważyłem, że na naszym 70-centymetrowym telewizorze katodowym... nazwy 2 drużyn, które pojawiły się na górze nietaktowny był NIECZYTELNY, ponieważ był za mały (a kolor niekoniecznie dobrze dobrany). To nudne, gdy po drodze bierzesz zapałkę...

Sztuczka obowiązuje tylko na TF1, na kanałach belgijskich jest bez zarzutu, a mimo to nie zajmuje dużo więcej miejsca na ekranie.

Jest tak „duży”, że zastanawiam się, czy nie byłoby „astyką” ze strony TF1 wymuszenie konsumpcji i zakupu większych telewizorów?

Co ja wszędzie widzę „spisek”? Na co powinienem zmienić okulary? : Mrgreen:
Ostatnio edytowane przez Christophe 16 / 06 / 08, 15: 34, 1 edytowany raz.
0 x
georges100
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 338
Rejestracja: 25/05/08, 16:51
x 1




przez georges100 » 16/06/08, 14:38

oglądaj więcej niż tenis : Mrgreen:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 16/06/08, 14:41

TF1 nie ma żadnych praw : Mrgreen:
0 x
georges100
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 338
Rejestracja: 25/05/08, 16:51
x 1




przez georges100 » 16/06/08, 14:49

obejrzyj RTBF : Mrgreen:
0 x
martien007
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 565
Rejestracja: 25/03/08, 00:28
Lokalizacja: Mars

Re: Euro 2008, TF1 zmusza do zmiany telewizora na duży ekran




przez martien007 » 16/06/08, 15:17

Christophe napisał:Dobry futbol, ​​trochę interesuję się piłką nożną : Chichot: (przepraszam, że to tylko wprowadzenie z 2 kulkami), ale zauważyłem, że na naszym 70-centymetrowym telewizorze katodowym... nazwy 2 drużyn, które pojawiły się w prawym górnym rogu, były NIECZYTELNE, ponieważ były za małe (i, nawiasem mówiąc, niekoniecznie w kolorze dobrze dobrane). To nudne, gdy po drodze bierzesz zapałkę...

Sztuczka obowiązuje tylko na TF1, na kanałach belgijskich jest bez zarzutu, a mimo to nie zajmuje dużo więcej miejsca na ekranie.

Jest tak „duży”, że zastanawiam się, czy nie byłoby „astyką” ze strony TF1 wymuszenie konsumpcji i zakupu większych telewizorów?

Co ja wszędzie widzę „spisek”? Na co powinienem zmienić okulary? : Mrgreen:

Cóż, nie, jeśli spojrzysz, oznacza to, że cię to nie obchodzi!!

Ja na ekranie katodowym i małym w dodatku wszystko widzę bardzo dobrze.

W przypadku drużyn i wyniku znajduje się on w lewym górnym rogu, a nie po prawej stronie : Idea:

Kiedy widzimy wynik, a potem komentatorzy go powtarzają.

Najlepsze było wczoraj wieczorem odwrócenie sytuacji w ostatnim kwadransie meczu Turcji z Czechami... a także wyrzucenie tureckiego bramkarza na 1 minuty przed końcem. Nigdy tego nie widziałem.

Kocham każdy sport.... Potem możemy krytykować wszystkie wymieszane pieniądze, jak napisał Emmanuel Petit (zawodnik reprezentacji Francji, zdobywca Pucharu Świata w 98 r.) w książce, w której krytykuje także polityczne rekonwalescencja...itp. Ma więcej przyjaciół w zawodowym futbolu (zaczynając od Zidane’a!!). Ten facet jest bardzo dobry.

W sporcie lubię piękne gesty; Zapominam o pieniądzach i błaznach, które się z nimi wiążą.

Musimy zapomnieć o drużynie francuskiej: pierwszy fatalny mecz, drugi: zawsze strzelają blisko bramek (dla zawodowców to niesamowite). Jutro zobaczymy, czy pokonają Włochy. Tym, który się rusza, jest Ribéry, jest młody i nie zgniły przez pieniądze, a mimo to często dotyka.

Aby kupić płaskie ekrany, wszystkie środki są dobre. W rzeczywistości uważam, że obraz jest „za bardzo”, zbyt ostry, a nie prawdziwy limit, to męczy moje oczy; Chińczycy robią ich tak dużo, że zastanawiają się, komu będą mogli je sprzedać.

Czytałem to, żeby znaleźć tanie katody w dobrym stanie => w Emmaüs.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 16/06/08, 15:21

Książka Petita, o której chciałam porozmawiać forums...ale nie miałem czasu.

Tak, to po lewej stronie, myliłem się, to dowód, że jest mi to obojętne.
: Mrgreen: bo właśnie się tym zajmuję...

Wczorajszy mecz Turcja-Czechy rzuciłem na to okiem PRZED wyczynem... Przeczytałem wynik dziś rano w moim RSS... niezła zmiana :)
0 x
georges100
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 338
Rejestracja: 25/05/08, 16:51
x 1




przez georges100 » 16/06/08, 15:24

nie będziesz znowu rozpoczynał wojny religijnej ze swoimi katodykami : Mrgreen:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 16/06/08, 15:34

Ech... są czasze 70 cm, prawda?
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 16/06/08, 18:46

0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 16/06/08, 18:47

LOL nie, to nonsens z tym ekranem...

Jakie są zalety projektora wideo? Za tę cenę masz nawet sprzęt filmowy...

Dla lepszego efektu mogliby postawić silouette :)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google [Bot] i goście 488