Wolna energia: zostaniemy okłamani ?!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne

Wolna energia: zostaniemy okłamani ?!




przez coucou789456 » 28/09/09, 02:12

dobry wieczór


Silnik wodny (ciąg dalszy): energia swobodna

Wielu odwiedzających przybywa tu codziennie, aby zbierać informacje na temat pożądanego „silnika wodnego lub darmowej energii” (silnika, który byłby w stanie dostarczyć energię w nieskończonych ilościach, w 100% zielony i dostępny dla wszystkich). Jeśli chodzi o siebie, kiedy odkryłem informacje, byłem sceptycznie nastawiony do istnienia tego słynnego silnika, ale naprawdę chciałem w to uwierzyć. Właśnie dlatego, podobnie jak inni, ja również przekazałem tę informację w kilku artykułach, myśląc, że ktoś będzie w stanie poinformować mnie o prawdziwym istnieniu tej rewolucyjnej maszyny.

Od czasu, gdy go opublikowałem, jest to najczęściej odwiedzany artykuł na blogu, podczas gdy istnienie tej maszyny nie opiera się konkretnie na NIC, z wyjątkiem wulgarnych filmów, których edytowanie można było wykonać. przez kogokolwiek.

Zapytaj mnie więc, kto będzie źródłem tej „sałatki” (jak powiedziałby MC Solar w swojej piosence Da Vinci Claude), a zwłaszcza w jakim celu.

Ale najpierw chciałbym podkreślić kwestię, która charakteryzuje nas jako mężczyzn, w rzeczywistości lubimy porzucać się, aby wierzyć w rzeczy, które nas uspokajają: lubimy wierzyć, że możemy „zarobić miliony”, wierzyć reklamie kto obiecuje nam lepsze życie, wierzy, że „razem wszystko staje się możliwe”, wierzy w cudowną pigułkę, wierzy w życie po śmierci, wierzy we wszechmogącego Boga, a nawet wierzy w osobę, która mówi ci „kocham cię” to jego jedyny cel i położyć cię do łóżka. Hej tak! Nie każdy, kto cię uspokaja, robi to bez zainteresowania.

W świecie, w którym ludzie nie jedzą syta, gdzie Ziemia jest zanieczyszczona do nadmiaru, a gdzie kończy się ropa (90% światowej energii), logiczne jest, że możemy uwierzyć w cudowną maszynę które uregulują emisje CO2, wycieki ropy, konflikty spowodowane ropą, że wszyscy ludzie będą mogli jeść swoje wypełnienie, i że moglibyśmy okrążyć świat 20 razy bez grosza.

Więc kto korzysta z tego zadymionego wynalazku? Prawdopodobnie dla wszystkich tych, którzy chcą, abyśmy znów śnili, ponieważ aby uniemożliwić nam działanie wbrew ich interesom, rozłączają nasze neurony, sprawiając, że śnimy.

Zamiast więc wprowadzać radykalne podejście do oszczędzania energii ze WSZYSTKICH powodów wymienionych powyżej, wolimy nadal wierzyć, że wszystko będzie mogło trwać „tak, jak zawsze było i zawsze będzie”. „Ropa naftowa istnieje przez co najmniej kolejne 30 lat, następnie silnik wodorowy przejmie transport, a także energię jądrową - a dodatkowo silnik wodny! »Mówię: Świetnie !!! Brawo !!! Słysząc, jak mówią, że wszystko jest w porządku, możesz nadal palić nadmiernie ropę naftową (wzbogacając koncerny naftowe), możesz konsumować raz po raz (to jest dobre dla gospodarki: mówią).


tekst z http://pticrom.over-blog.com/article-28118435.html

hummmm .... econology Czy lobby będzie subsydiowane, żeby nas spać?

niech niektórzy ekolodzy uważają, że tak jest, ponieważ aby im się sprzeciwić, nigdy nie będziemy mieli wystarczającej liczby argumentów, aby udowodnić, że się mylą: mieliśmy na to dowody forum, na różne tematy, powinienem powiedzieć wiele tematów.

Jeff
0 x
Lounes
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 27
Rejestracja: 24/07/09, 19:08




przez Lounes » 28/09/09, 02:37

Witam,
darmowa energia jest w gospodarce, to, co nie jest zużywane, nie powinno być wytwarzane. W końcu możemy oszczędzać, cóż, tak myślę : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 28/09/09, 03:30

re

Na szczęście wciąż mamy tę swobodę oszczędzania ... niestety ci, którzy mają wiele środków, nie wahają się konsumować, ze szkodą dla innych.

Jeff
0 x
pb2488
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 837
Rejestracja: 17/08/09, 13:04

Re: bylibyśmy okłamani !!




przez pb2488 » 28/09/09, 07:18

Potem ... kto korzysta ten zadymiony wynalazek? Prawdopodobnie wszystkim tym, którzy chcą, abyśmy znów śnili, ponieważ aby nie dopuścić do działania wbrew ich interesom, rozłączają nasze neurony, sprawiając, że śnimy ...

Nikt, żadne lobby za tą wiarą, tylko ludzie, którzy chcą wierzyć, a nasza natura wierzy, to uspokajające.
Cdlt
0 x
"Prawda nie może być zdefiniowana jako opinii większości:
Prawdą jest to, co wynika z obserwacji faktów. "
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79118
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973

Re: Darmowa energia: czy nas okłamano?




przez Christophe » 28/09/09, 09:42

coucou789456 napisał:hummmm .... econology Czy lobby będzie subsydiowane, żeby nas spać?


:zaszokować:

Naprawdę nie rozumiem tej uwagi, ponieważ tutaj (w sprawie ekonologii):

a) wręcz przeciwnie, jesteśmy bardzo sceptycznie odnosi się do darmowej energii i każdy inny „cudowny wynalazek” ...

b) bronimy silnika wtrysku wody który "pracuje" !!

c) mówimy o wielu innych ekonomicznych i ekologicznych rozwiązaniach (na przykład izolacja), dlatego są one przystępne cenowo i umożliwiają osiągnięcie oszczędność energii...

Wręcz przeciwnie: „lobby” powinno nas obserwować… a gdyby było na odwrót, nadal nie otrzymałem czeków „dotacyjnych” od 2003 r. : Mrgreen: : Mrgreen:

Krótko mówiąc, jedyna rzecz, która dotuje ekonologię to zdrowy rozsądek i dyscyplina naukowa!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 28/09/09, 10:05

+ 12

a sen jest konieczny, inaczej wszyscy bylibyśmy w depresji
to jedna z niewielu rzeczy, których nie możemy zabrać (z wyjątkiem leków i szczepionek) : Chichot: )
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 28/09/09, 10:43

cześć

daleko ode mnie idea uwłaczającej uwagi w odniesieniu do ekonologii lub przeciwko jej administratorom lub moderatorom. mój komentarz został podany pod pieczęcią dowcipu, nic więcej. z drugiej strony, pomimo tytułu dotyczącego darmowej energii, oczywiście nie dokonuję żadnych wątpliwych porównań z tym, co tutaj traktujemy: ekonologia jest wciąż bardziej konkretna i większość uczestników zbiera korzyści, które stosują dla siebie i pozwól innym korzystać z własnych eksperymentów.

Jeff
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 28/09/09, 10:53

Capt_Maloche napisał:+ 12

a sen jest konieczny, inaczej wszyscy bylibyśmy w depresji
to jedna z niewielu rzeczy, których nie możemy zabrać (z wyjątkiem leków i szczepionek) : Chichot: )
Zgadzam się z tym, co zostało powiedziane i dodaję; chroń się przed substytutami snu które stanowią uzależnienia od TF1 i innych standardowych telewizorów.

Z drugiej strony zdecydowanie zaleca się regularne i homeosympatyczne stosowanie ekonologii. : Mrgreen:

Zdrowy rozsądek, dyscyplina naukowa i mądrość są filarami tego sanktuarium.
Nie są Lietseu ne Sprawiedliwi kto będzie mi zaprzeczał. Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 28/09/09, 12:02

+ 100
wszystko :P

Czy sen nie jest projekcją prawdopodobnej przyszłości?

Co jeśli wszyscy ci autorzy Science Fiction (jak Jules-Verne, Azimov i tak dalej) mieli rację ...

Świat jutra powinien opierać się na innej koncepcji niż wzbogacenie kilku kosztem mas.

Nicolas Hulot w to wierzy, także tak twardy jak żelazo (co nie znaczy, że osiągnie swój cel) i ma nadzieję zbudować świat oparty na dzieleniu się odnawialnymi zasobami naturalnymi bez dyskryminacji ...
Zobacz jego film jak najszybciej i zauważ ze mną, że teraz musimy znaleźć rozwiązanie ... albo ... zostawimy tam naszą skórę
: Chichot:

Syndrom Titanica, aby zobaczyć pilnie i bez umiaru
:P




miauczeć :P
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu
„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?
Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6459
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610




przez Macro » 28/09/09, 13:11

Lietseu napisał:+ 100
wszystko :P

Czy sen nie jest projekcją prawdopodobnej przyszłości?

Co jeśli wszyscy ci autorzy Science Fiction (jak Jules-Verne, Azimov i tak dalej) mieli rację ...


+100 DLA MNIE TAKŻE
Lietseu napisał:Świat jutra powinien opierać się na innej koncepcji niż wzbogacenie kilku kosztem mas.


Nicolas Hulot w to wierzy, także tak twardy jak żelazo (co nie znaczy, że osiągnie swój cel) i ma nadzieję zbudować świat oparty na dzieleniu się odnawialnymi zasobami naturalnymi bez dyskryminacji ...



: Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Ten facet jest moim skromnym zdaniem brudnym uzurpatorem, niebezpiecznym demagogiem, który jeździ po fali ekologicznej wyłącznie dla zysku i tylko w sensie własnych wykopalisk ...

Przejdź do czegoś innego niż ten drański ekolaborator ...

Jeśli chcesz coś zrobić, zrób to sam ... Ten facet jest dziennikarzem, który jest bardziej zbudowany przez bestię, którą obciążasz wszelkim złem: telewizor, który sprzedaje ci sztuczne sny ...

Sprawia, że ​​wymiotuję ...

Mam zamiar znów trafić…

Otwórz oczy na coś innego niż ten codzienny oportunista, który chce zostać politykiem ...

Sprzedawał marzenia, które zrobił ... Teraz nie ma nic do sprzedania i chciałby, aby twoje sny przyniosły mu moc i pieniądze ...

Relaks Wygląda na to, że mniej boli, kiedy jesteś zrelaksowany : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : ne 44 i goście 269