Dzień "D" –5 ... –4 ... –3 ... –2 ... –1 ...

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Dzień "D" –5 ... –4 ... –3 ... –2 ... –1 ...

przez Obamot » 17/08/14, 14:27

Dzień „D” –5... Jutro: „Zdejmuję górę!”


Usunięto obraz seksualny

( : Chichot: )
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

przez Did67 » 17/08/14, 17:23

Remake kampanii reklamowej, która rozsławiła pewną agencję? To było 30 lat temu...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15989
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5187

przez Remundo » 17/08/14, 18:03

er ...

ta młoda kobieta jest bardzo urocza, ale tak naprawdę nie rozumiem zalet tego tematu Roll:

Podejrzewam jednak, że moglibyśmy zakończyć opowieściami o fundacja... :P
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

przez Did67 » 17/08/14, 21:56

Ale jak już powiedziano, pochodzi z 1981 roku...

Ale też nie wiem dokąd zmierzamy...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

przez Obamot » 18/08/14, 01:12

Dzień „D” –4...

Bonjour à tous,

Le "wysoki" to jest na górze strony, z tymi wszystkimi głupimi reklamami w „nagłówku” (albo na górze, z boku, we wkładce na górze, ale tym razem pośrodku z tematami tematów, a potem znowu w baner nadal znajduje się na górze strony, ale tym razem tuż poniżej) i które niczemu nie służą chłopaki, z wyjątkiem dyskredytacji forum na jego zawartość...

Obraz

Reprezentuje WSZYSTKO z wyjątkiem poważnej witryny...

Nawet TF1 nie ma tak dużo reklam na okładce:
http://www.tf1.fr/

Na pewno są goście, którzy pomyślą, że są tu tacy, którzy nie wycierają nosa łokciami. : Chichot:

Le "wysoki" koszyka pod względem ekologii, ale tak właśnie było forum miał celować, prawda...? Oczywiście zawsze są dyskusje filozoficzne na wysokim szczeblu (wciąż radosne, ale był czas, kiedy uczestnicy tych wątków czuli się zagrożeni, a nawet bardziej… jeśli wiecie, co mam na myśli… ), jest też pewien wysiłek w dziedzinie zdrowia/profilaktyki (wszyscy rozpoznali, o kim mówię, ale jemu też „grożono” jakąś inwektywą…), nie zapominając o „klasyce dyskusji” takich forum, ale tam jest bardzo wyraźna utrata prędkości. Szczerze mówiąc, nie chcąc w żaden sposób zmieniać ram, wymagałoby to dużych zmian! W przeciwnym razie to forum całkowicie umrze!

A najbardziej komiczne (nie chcę nikogo urazić, ale takie są fakty...), jest to, że „reklamować„, nadal musi istnieć wystarczający „ruch” na Éconologie, ale jasne jest, że w zeszłym roku frekwencja/udział forum spadł o połowę (i ponownie o połowę rok wcześniej, mam wszystkie liczby na poparcie tego miesięcznymi wynikami...)

Czy wiesz na przykład, że witryna Éconologie.com nie jest już wymieniana w witrynach referencyjnych obserwujących „ruch internetowy”, takich jak „Alexa”?

I to pomimo tego, że niektórzy ludzie zostali niesłusznie oskarżeni o całe zło... Oto w końcu: „TO” problem forum jest coraz lepiej identyfikowany, prawda?

Sugeruję więc usunięcie tych głupich reklam, które zarabiają grosze, odstraszają czytelników i uniemożliwiają nam skupienie się na tym, co najważniejsze: TREŚCI STRONY...

Co więcej, przez nieco ponad miesiąc zauważyłem, że reklamy zniknęły. Pomimo pewnej jadowitej krytyki, mimo to pogratulowałem Christophe'owi tego... a potem z niejasnego powodu odłożył je z powrotem. Oczywiście, ma do tego prawo... Ale jaki z niego pożytek, gdy nastąpi załamanie uczestnictwa?

Dzień dobry wszystkim...!

...jutro zdejmę pończochę...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15989
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5187

przez Remundo » 18/08/14, 07:16

Ach, OK! :P

Ale Meetic to poważna strona! : Mrgreen:
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

przez Obamot » 18/08/14, 12:20

Z pewnością ! Nie wiem... : Mrgreen:

Sedno problemu polega na tym, że poza około dziesięciu stałymi współpracownikami (w sumie około dwudziestu...) nikt już nie uczestniczy w tym forum!

Poza tym jeśli spojrzymy na wkłady „zewnętrzne”, to średnio codziennie można je policzyć na palcach jednej ręki :zaszokować:

Zatem jasne jest, że CE FORUM ŻYJ W BLISKOŚCI!

Wiem więc, że przez witrynę przechodzi wiele „botów”. forum i które sztucznie zawyżają ruch... (lub zostały do ​​tego zaprogramowane?) Ale teraz to już nie wystarczy.

To wstyd tak ignorować ludzkie głowy... Nie jesteśmy w stanie nawet odczytać tekstu treści serwisu, a nawet reklama jest na nią nałożona...

Całkowicie bezużyteczne reklamy w witrynie, która jest rzadko odwiedzana... (powtórz)


Potem nie będziemy zaskoczeni, że ludzie od tego uciekają forum! (I nie zająłem się pierwotnymi przyczynami).

[EDYCJA] Tak „Spotkanie” zrobione na boku „poważniej” (bez żartów), w tym właśnie tkwi problem…:

Obraz

To nawet brzmi „profesjonalnie”, a tutaj całkowicie „było”, amha…
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

przez Christophe » 18/08/14, 15:43

Obamat wychodzi z milczenia na jeszcze jeden dociekliwy temat... obylibyśmy się bez tego (ponieważ nie jestem pewien, czy robi to dla dobra społeczeństwa). forum że to zamieściłeś), a ja postaram się odpowiedzieć punkt po punkcie (bo moje wyjaśnienia na priv najwyraźniej nie zostały zrozumiane):

a) Jeśli chodzi o spadek uczestnictwa, to ma on charakter cykliczny (kryzys, ludzie tracą zainteresowanie ekologią, a nawet są nią zniesmaczeni, mają mniej projektów... itd.) i konkurencyjny (coraz więcej serwisów surfuje po „zielonych " są online), ale i społeczne (przepraszam, ale widzę, że ludzie są coraz głupsi, kryzys nie pomaga, więc poważne intelektualnie strony takie jak ta forum są z konieczności mniej popularne)

...A niektóre naprawdę zepsuły atmosferę, co zniesmaczyło wielu stałych bywalców, a Ty jesteś jednym z pierwszych na liście!

Płacimy więc za owoce długotrwałej, podważającej pracy...

Wszystko to przyłącza się do debaty, ożywijmy ją forum: https://www.econologie.com/forums/re-booston ... 12505.html gdzie przeprowadziliśmy już tego rodzaju analizę… ale bez większych rezultatów, chociaż zastosowałem się do wszystkich porad, jakie mogłem znaleźć, aby spróbować odzyskać pozycje w SEO…

Obamot: czy umieściłeś linki na swoich stronach lub blogach? Czy poruszałeś w swoich sieciach społecznościowych „gorące” tematy, które Cię zainteresowały?

Oto, co każdy z nas mógł zrobić, aby trochę poprawić sytuację… Nie widziałem zbyt wiele wysiłku w tym obszarze…

b) Reklama jest niezbędna (sklep jest mocno dotknięty kryzysem, bez reklamy sprawa jest prosta: strona już nie istnieje...jesteś świadomy powagi sytuacji ekonomicznej, w której znajduje się strona...), wiem może to być denerwujące, gdy jesteś zalogowany, więc chcesz wziąć udział, nie pojawia się już! Tutaj też już o tym rozmawialiśmy w innych tematach...

I przykro mi, ale nie widzę żadnej alternatywy dla finansowania niezależnej witryny. Jeśli masz pomysły, przestudiuję je!

c) Blok reklamowy, o którym mówisz, tak, usunąłem go na jakiś czas, aby zobaczyć, czy będzie to miało wpływ na uczestnictwo, wynik zerowy, więc umieściłem go z powrotem... dowód, że nie przeszkadzało to tak bardzo tym odwiedzającym. ..

d) Jeśli chodzi o kierowanie na „meetic”, to nie ja decyduję o umieszczaniu witryn Meetic lub randkowych (ale mogę je blokować w indywidualnych przypadkach): Google może używać Twojej historii wyszukiwania do kierowania reklam, więc jeśli zobaczysz Meetic dzieje się tak dlatego, że odwiedzasz tego typu witryny lub przeprowadzasz powiązane badania... Oto co widzę:

Obraz

Niedawno zauważyłem, że nawet wyszukiwania w YouTube były wykorzystywane do kierowania reklam Google...

e) Jeśli szczerze chcesz wziąć udział w forum, możesz ponownie uczestniczyć w przedmiotach technicznych...

f) Wreszcie, mój drogi Obamocie, z pewnością jestem bardziej zasmucony tą sytuacją niż ty (na tej stronie minęło 11 lat mojego życia), ale staram się spojrzeć na wszystko z odpowiedniej perspektywy… jest wiele innych rzeczy do zrobienia w życiu a zadanie, które sobie postawiłem, rzeczywiście podjęli się inni...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

przez Christophe » 18/08/14, 15:56

I na koniec dowód, że niektórym to się nie podoba forum, miały miejsce niedawno 2 ukierunkowane ataki zniesławiające, które zakończyły się listami do paryskich prawników (ze wszystkim, co się z tym wiąże: stresem, czasem, pieniędzmi...)... Tematy, o których mowa, były już moderowane, ale oczywiście to nie wystarczyło. ..

To część góry lodowej tego, jaka będzie praca webmastera w 2014 roku… w coraz bardziej oszukańczym i nieuczciwym wirtualnym świecie, który budzi we mnie coraz większą odrazę!!! : Evil:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

przez Christophe » 18/08/14, 16:04

ps: Chciałbym ponownie spróbować usunąć (lub poprawić położenie) tego bloku w lewym górnym rogu... ale sam zobaczysz, że rezultaty nie będą tak naprawdę widoczne pod względem aktywności. ..

Szczyt forum na stronach tematycznych zostało uproszczone od miesięcy (treść widoczna znacznie szybciej)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 249