Zniknął z Mourmelon

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Psammetichos
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 14/03/06, 14:00
Lokalizacja: TOULOUSE

Zniknął z Mourmelon

przez Psammetichos » 14/03/06, 14:03

Odkryj stronę internetową tej niesamowitej sprawy:

zniknąłdemourmelon.org

: Lol: bardzo dobrze udokumentowana strona.
0 x
Néant
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 298
Rejestracja: 12/02/06, 12:47

przez Néant » 14/03/06, 14:08

Tak, to niedaleko mojego domu, śledziłem sprawę uważnie.
Jest to sprawa na wzór sprawy skażonej krwi, w której nie było winnego, a proces zakończył się umorzeniem sprawy.
Wszystko to tylko pokazuje, w jakim stopniu żyjemy w skorumpowanej i pijanej Francji.
Nic mnie już nie zdziwi, jeśli mam być szczery.
0 x
Psammetichos
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 14/03/06, 14:00
Lokalizacja: TOULOUSE

re

przez Psammetichos » 14/03/06, 14:24

:płakać: Masz rację!
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4

przez jean63 » 14/03/06, 14:26

Archi-znany; Christophe Hondelatte nakręcił niedawno w FR2 program typu „Przyprowadźcie oskarżonych”, w którym zapraszani byli krewni ofiar, dziennikarze, a także osoby, które bezpośrednio lub pośrednio uczestniczyły w śledztwie.

Największym winowajcą tej historii jest „La Grande Muette”, która nie odpowiedziała na zaproszenie Ch. Hondelatte, gdyż w ciągu tygodnia lub 15 dni musiała powiadomić rodziny zaginionych, że uważają je za dezerterów (bez wcześniejszego śledztwa)!! : Wstyd dla Francji i jej żołnierzy.

Tak, ale.... to nie jest ekologia!! Co o tym myśli nasz webmaster, czy omawialiśmy to tutaj?
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Néant
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 298
Rejestracja: 12/02/06, 12:47

przez Néant » 14/03/06, 14:38

Muarfa!!!

Musimy tylko powiedzieć, że jest to część słynnej „wielkiej teorii spiskowej” : Mrgreen:
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen

przez Rulian » 14/03/06, 15:07

Sprawa z pewnością jest fascynująca, ale ma niewiele wspólnego z tematyką ekonologii...

Mimo wszystko myślę, że może być ok, o ile pozostanie w dziale „humor, blabla i towarzyskość”.
0 x
Psammetichos
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 14/03/06, 14:00
Lokalizacja: TOULOUSE

re

przez Psammetichos » 02/10/06, 18:14

:płakać: OK, w każdym razie ciekawa dyskusja.
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2

przez Targol » 02/10/06, 18:55

To powtórzenie wpisu, o którym nic nie wiem : Chichot:
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Psammetichos
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 14/03/06, 14:00
Lokalizacja: TOULOUSE

re

przez Psammetichos » 15/11/06, 16:04

:zaszokować: Zadaj pytania!!!
0 x
uratować planetę
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 128
Rejestracja: 10/11/06, 19:05
Lokalizacja: Paryż

przez uratować planetę » 15/11/06, 16:30

oto cała prawda, gorąca wiadomość! : Lol:
Sytuacja była ciekawa i rodzi wiele paradoksów wynikających z systemu prawnego i nie tylko, ale cóż...
0 x
Razem możemy zmienić

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 204