Automatyczne wyświetlanie innych odpowiedzi przed wysłaniem

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: Angouleme
x 264

Automatyczne wyświetlanie innych odpowiedzi przed wysłaniem




przez chatelot16 » 10/03/13, 15:19

cześć

na innym forum również w phpbb widzę tryb działania, który uznam za interesujący do wykorzystania również na ekonologii

kiedy chcesz wysłać wiadomość, jeśli inna wiadomość została wysłana podczas pisania, wiadomość nie zostanie wysłana za pierwszym razem: najpierw zobaczysz nowe wiadomości: możesz zatem zmodyfikować swoją wiadomość, aby dopasować ją do tego, co zostało wysłane powiedział ... lub wręcz anuluj, jeśli stało się bezużyteczne

http://www.usinages.com/forum.html
ce forum jest naprawdę najlepiej zorganizowany ze wszystkich, które widzę

Nigdy nie byłem moderatorem forum phpbb , więc nie wiem dokładnie jak ustawić taką funkcję ... ale łatwo będzie poprosić o radę moderatora obróbki mechanicznej.

Właśnie o tym pomyślałem, kiedy to zobaczyłem
Did67 napisał:W sprawie tego błędu, który jest czysto „błędem obsługi” - nadal nie wiem, co zrobiłem źle technicznie - napisałem to w omawianym wątku:

[i][kolor=niebieski]

2) Co się stało:

- odpowiedziałem makro bez cytowania, zajmując kilka punktów (nie wszystkie)

- Wysyłam

- Widzę, że ktoś w międzyczasie wysłał wiadomość

- edytuję od nowa, bo nagle stało się to niezrozumiałe, aby dodać coś w stylu "odpowiadam na makro post powyżej" (nie sugerując tego, który przed chwilą wrzucił post)
...


ten system, który nie publikuje wiadomości przy pierwszej próbie, gdy nastąpiła kolejna odpowiedź, jest naprawdę praktyczny na machine.com i pozwala uniknąć krzyżujących się komunikatów
0 x
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2486
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 360




przez Forhorse » 10/03/13, 21:21

jest to funkcja zawarta w Origin w phpBB3
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 271