Mea culpa

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 08/10/08, 19:06

dobry crobard
:zaszokować: co to jest
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 08/10/08, 20:16

No tak, kapitanie C. kwa un crobard, czy to amerykański termin komputerowy?
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu
„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?
Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2




przez delnoram » 08/10/08, 21:32

Crobard = szkic, mały rysunek. gwara :D
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 08/10/08, 22:30

dobry wieczór

to prawda, przydałoby się małe narzędzie do rysowania z prostymi poleceniami.

tymczasem jestem zachwycona, że ​​temat, który stworzyłam budzi tak duży entuzjazm, choć żadne wielkie pasje nie zostały jeszcze uwolnione...

ale to dobry początek

Jeff
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 09/10/08, 00:07

Nigdy się nie złoszczę, wyrażam siebie, jest inaczej!!! : Mrgreen:
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 09/10/08, 00:16

re

złość to inny sposób wyrażania siebie.

Jeff
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 09/10/08, 00:38

Złość do niczego nie prowadzi.
Odpowiedz szybko.
A przynajmniej tak, prowadzi to do czegoś:
narastający wśród rozmówcy brak zrozumienia, kłótnie, które jeszcze bardziej skupiają go na pierwotnym pomyśle, aż w końcu przyklejają temu, kto mu ulega, etykietkę, której z pewnością wolałby uniknąć.

Krótko mówiąc, zamiast wymazywać po fakcie, nawet lepiej nie pisać... niech minie z dnia na dzień, aby presja opadła i wrócić do tego następnego dnia z racjonalnymi i konstruktywnymi argumentami.

Każdy wygrywa. Redaktor i czytelnicy.
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 09/10/08, 01:14

re

Rzeczywiście działanie pod wpływem gniewu nigdy nie jest dobre, a nawet bezproduktywne!
że etykietka została mi przez niektórych przyklejona (w liczbie mnogiej), to oczywiste. ale jeśli nie wrócą, żeby spokojnie porozmawiać, to dlatego, że niczego nie zrozumieli. osobiście łatwo wpadam w panikę, ale równie szybko zapominam, że nie chowam urazy za grosz.
w każdym razie wysłałem odpowiedź na obciążający temat, która nie pozostawiła żadnych wątpliwości co do mojego sposobu myślenia, pozostawiając im swobodę wyciągania dowolnych wniosków:
https://www.econologie.com/forums/post99107.html#99107

wówczas moglibyśmy omówić zasadność usunięcia niektórych odpowiedzi udzielonych w tej sprawie. w rzeczywistości sporo z tych odpowiedzi do niczego nie doprowadziło i nie wniosło niczego, co mogłoby przyspieszyć projekt, który powoli rozwijał się z innym ekonologiem, były to jedynie refleksje, pomysły, dane umożliwiające oszacowanie, jak to będzie działać. Potem przyszli inni ekonolodzy, którzy argumentowali przeciwko nim, stosując swoje formuły, które były w pewnym stopniu nieodpowiednie dla typu systemu, który opisywałem. niestety, nie widziałem wtedy, że ich formuła nie może być zastosowana, a oni, zamiast mi wytłumaczyć, nie wahali się ani przez chwilę, żeby mnie wyśmiać. moja krew utworzyła tylko jeden obwód. i na szczęście możliwość usunięcia konta na forum ekonologia nie istniała, bo inaczej bym z niej korzystał. Byłem gotowy na stałe się wycofać forum....

ale noc minęła i wróciłem znacznie spokojniejszy.

Dlatego też założyłem ten temat "mea culpa", żeby się wytłumaczyć i przeprosić ekonologów, którymi mogłem zszokować... z drugiej strony szkoda spowodowana usunięciem odpowiedzi została wyrządzona i nie ma możliwości powrotu, chyba że administrator z forum nie ma do tego narzędzi.

Jeff
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Bing [Bot] i goście 274