Zgubiłem hasło [Zrobione]

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
eko91
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 29/09/05, 09:12
Lokalizacja: Essonne

Zgubiłem hasło [Zrobione]

przez eko91 » 05/10/05, 13:06

Jak otrzymać hasło?

dziękuję

Odpowiedź: https://www.econologie.com/comment-etre- ... logie.html
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

przez Christophe » 05/10/05, 13:13

Jakie hasło? To z witryny do pobrania? jest regularnie wysyłany na listę mailingową...
0 x
eko91
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 29/09/05, 09:12
Lokalizacja: Essonne

przez eko91 » 05/10/05, 14:28

Tak, aby uzyskać dostęp do obu forum (w tej chwili nadal jestem podłączony) i pliki do pobrania, nie otrzymałem potwierdzenia e-mailem podczas rejestracji. Boję się utraty połączenia forum zbyt.


dziękuję


PS: Chciałbym pobrać raport na temat systemu pantone.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

przez Christophe » 05/10/05, 14:49

dla potwierdzenia to, że mieliśmy problemy z serwerem pocztowym dokładnie 29 (i 30) września
Chyba będziesz musiał się przerejestrować...


Aby otrzymać raport pantone, musisz zapisać się na listę mailingową.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 268