Projekt Pantone Proto 405

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
SANGLIER81
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 27/08/05, 19:51




przez SANGLIER81 » 25/09/05, 19:50

Bonjour à tous :P , witaj André i dziękuję za cenne rady. Czytam wiele Twoich postów i wiele się uczę. Tak więc w przypadku mojego projektu sprawy postępują, mój reaktor jest skończony i wybrałem rurę 17 z prętem 15 mm, wszystko w rurze 50 mm do gazów spalinowych, wszystko ze stali nierdzewnej z wyjątkiem pręta ze złomu (rura hiszpańska). ), gwintowane na obu końcach i izolowane elektrycznie od rury. Bełkotka jest również wyposażona w automatyczne napełnianie (mały zbiornik i pływak: system naczyń połączonych) oraz przyłącze wylotowe. Wszystko, co nie byłoby już przydatne, zostało wyjęte z mojej 405, aby zrobić miejsce i Bóg jeden wie, że tego potrzebuję, zaplanowałem trochę duże rzeczy w swoich kreacjach. Zamontowałem kolektor 309gti, zdemontowałem wtryskiwacze i listwę paliwową. Zachowałem korpus przepustnicy ze względu na dozowanie powietrza, ale wtryskuję gaz Geet za pomocą miedzianych rurek o średnicy 14 mm zamiast wtryskiwaczy, co oznacza, że ​​powietrze i gaz zostaną oddzielone, ale połączą się tylko na wejściu do głowicy cylindrów. Mam nadzieję, że uda mi się lepiej kontrolować dodawanie powietrza i uzyskać maksymalne podciśnienie przy rozruchu, gdyż przepustnica będzie zamknięta. Wszystko jest obecnie zamontowane w samochodzie, a bełkotka jest bardzo blisko reaktora, jak radzisz André, po prostu połączona gumowym wężem. Na wylocie bełkotki znajduje się równoległy wlot do dodawania wody lub odwrotnie, oleju napędowego, benzyny lub innego; ale jeszcze tam nie jestem. Aby uruchomić silnik i go rozgrzać, planuję zastosować gaźnik motocyklowy 125 na końcu dystrybutora gazu za pomocą zaworu, aby odizolować go raz na reaktorze. Nagrywam wszystko, co robię, w pliku Word ze zdjęciami, aby Ci je przekazać, ponieważ moje zdjęcia są zbyt ciężkie dla forum. Tutaj właśnie jestem, to powoli się rozwija. Jeśli chcesz mój plik, jest ciężki, ostrzegam cię i nie jest skończony, e-mail jest dominiqueburdin@aol.com , z przyjemnością.
Witam pantonistów i do zobaczenia wkrótce. ;)
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 234