Poszukuję beta-testerów

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4

przez lejustemilieu » 07/08/08, 19:49

Prawdziwy? na razie nie widzę

Szukaj dobrze... :D (płyta z systemem Windows 95)
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2

przez delnoram » 07/08/08, 19:57

lejustemilieu napisał:
Prawdziwy? na razie nie widzę

Szukaj dobrze... :D (płyta z systemem Windows 95)


No cóż, w takim razie to część mojego muzeum komputerów z Sinclairem ZX81, Matra Alice i dyskietkami z systemem Windows 3.11 : Mrgreen:
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
Avatar de l'utilisateur
camel1
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 322
Rejestracja: 29/01/05, 00:29
Lokalizacja: Loire
x 1
Kontakt :

przez camel1 » 07/08/08, 21:59

delnoram napisał:
lejustemilieu napisał:
Prawdziwy? na razie nie widzę

Szukaj dobrze... :D (płyta z systemem Windows 95)


No cóż, w takim razie to część mojego muzeum komputerów z Sinclairem ZX81, Matra Alice i dyskietkami z systemem Windows 3.11 : Mrgreen:


Muarff!

Mam DOS 3.11 Amstrad z 1988 roku na dyskietce 3"1/2... : Chichot:
Zbyt żywy na najnowszej maszynie, ale hej, nie pytaj o zbyt wiele…

Jeśli chodzi o reklamy, wszystko jest w porządku, Christophe, w przeciwnym razie nurtuje mnie pytanie, reklama Leclerca, która przewija się na górze strony, mówi:
„Posprzątajmy przyrodę 26, 27 i 28 września”

Czy to oznacza, że ​​resztę roku możemy odpuścić sobie z czystym sumieniem? : Mrgreen: : Lol:

Michel
0 x
Byliśmy na krawędzi, ale zrobiliśmy duży krok naprzód ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

przez Christophe » 07/08/08, 22:08

OK, organizujesz konkurs, kto zatrzyma najstarsze badziewie komputerowe? : Chichot: : Chichot: : Chichot:

Może to i sentymentalne, ale nadal naprawdę bezużyteczne.

Osobiście zacząłem od Amstrada CPC w 85, tak sądzę? Potem Amiga w latach 88-89, potem w 1993 r. Mój pierwszy komputer PC, jestem tam na… 5 miejscu (obecnie zmieniam co 4 lata, zobacz moje ogłoszenie na karcie graficznej 8800GT)

Wszystkie pozostałe zostały poddane recyklingowi w ramach rodziny lub przekazane Emmaüs...

Jeśli chodzi o reklamę, nie, chodzi o akcję sprzątania (drogi, rzeki itp.) współorganizowaną przez Leclerca. Wydaje mi się, że to wciąż Leclerc jako pierwszy wyeliminował plastikowe torby...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Philippe Schutt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1611
Rejestracja: 25/12/05, 18:03
Lokalizacja: Alzacja
x 33

przez Philippe Schutt » 07/08/08, 23:40

nie bądźmy irytujący... Nadal z satysfakcją korzystam z DOS-u do księgowości i muszę mieć gdzieś dyskietki z Windowsem 3.11.
przynajmniej z tymi, u których nie miałem żadnych awarii!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

przez Christophe » 07/08/08, 23:48

Mówiłem o sprzęcie, a nie o oprogramowaniu :)...poza tym 1 miesiąc temu byłem jeszcze poniżej 2000... Wziąłem XP, ponieważ niektóre gry przestały działać...

No cóż, jestem na dobrej drodze: XP po 1 miesiącu jest mniej stabilny (zawieszenie i 2 lub 3 awarie...!) niż mój stary 2000, który miał 4 lata instalacji!
0 x
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela

przez Bibiphoque » 08/08/08, 09:10

Witam,
Wow!! początki na PC, Comodore 128, potem XT pi 386 z koprocesorem matematycznym, pominąłem 486, przeniosłem się na P90, teraz to moja praca. (Nawet nie wiem dokładnie co to za maszyna, procesor to athlon X2.
Moje pierwsze kroki w sieci, BBS : Mrgreen:
Wszystko w ascii, jest świetnie! : Mrgreen:
@+
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2

przez delnoram » 08/08/08, 10:11

Wiadomość przypominająca oryginał, trochę utonął w tym archeoinformatycznym poślizgu. : Mrgreen:

Christophe napisał:Uwaga dla mieszkańców!

Nowa sekcja wkrótce (pod koniec tygodnia) zostanie otwarta dla publiczności. Dla ciekawskich: są to (po prostu) ogłoszenia drobne, przyjazne dla środowiska!

Czy Beta testerzy mogą umieścić 2 lub 3 PRAWDZIWE ogłoszenia i usunąć te testowe (na koniec się wyczyszczę, jeśli zostaną jeszcze jakieś „szalone”).

Dziękuję.

Dla tych, którzy są zmotywowani lub nieobecni, a mimo to chcieliby zostać beta testerami, jest to możliwe: wyślij mi wiadomość na PW!
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"

"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

przez Christophe » 13/08/08, 12:38

Dziękuję.

Czy możesz określić, co nazywasz „strefą” i na jakich stronach?

Jeśli chodzi o linki, tak, zobaczę, czy uda mi się coś zrobić...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 279