Skuter elektryczny

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Matt113
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 344
Rejestracja: 22/05/08, 09:15

Skuter elektryczny




przez Matt113 » 20/07/08, 03:15

Pozdrawiam wszystkich

Wracając z wakacji po kilkunastu dniach na morzu, chciałem podzielić się z wami czymś, co widziałem.

Małe elektryczne "skutery" w sprzedaży w casa i blokker.
To nie są skutery, jakie tutaj słyszymy, to bardziej duże skutery z siedziskiem.

To jedyne zdjęcie, które znalazłem w reklamie w serwisie eBay, które je reprezentuje.

Obraz

Niestety nie mam żadnych informacji, jeśli opieramy go na zbliżającym się modelu, który widziałem w sieci, jest to 20 km / hi 30 km autonomii, nieźle jak na małe wycieczki lub małe wyścigi robić :)

Znalazłem, że nie jest źle, kupiłbym jeden, aby zobaczyć, jak działa (silnik, akumulatory, które ma itp.). Ponadto nie są one zbyt drogie (89 € ), ale mój budżet na wakacje się zepsuł z powodu problemu z chłodnicą w samochodzie (chłodnica przebita) :płakać:
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 20/07/08, 09:02

nieźle jak na małe wycieczki lub małe sprawy do zrobienia

:? Zabronione na chodnikach belgijskich, jeśli dobrze pamiętam ...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 240