System Pantone i olej roślinny

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Avatar de l'utilisateur
LULUBERLU42
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 07/11/04, 18:52

System Pantone i olej roślinny




przez LULUBERLU42 » 06/06/08, 21:25

dzień dobry
na razie, jeszcze na etapie projektu, chciałem zainstalować Pantone w moim autobusie VW i moim punto z silnikiem Diesla, ale w tej chwili nie mam czasu.
Więc myślę : Chichot:
Dla autobusu reaktor jest zamknięty i bełkotka w trakcie realizacji z możliwością powrotu w przypadku niedziałania,
ale zgromadzenie nie jest jutro

W przeciwnym razie wpadłem na pomysł użycia mieszanki oleju roślinnego/diesla i dodania pantone, aby raz zrobić barbotaż/zbiornik oleju, a zatem barbotaż z ponownym nagrzewaniem przez obwód chłodzący i wykorzystać to ogrzewanie do ogrzania zbiornik na olej roślinny, który byłby podłączony do układu pompy wtryskowej za pomocą elektrozaworu w celu jego dezaktywacji przed uruchomieniem i zatrzymaniem silnika w celu przepłukania obwodu przed kolejnym uruchomieniem (objaśnienia ze strony roulettemafleur)

Czy ktoś o tym myślał i otrzymał jakieś uwagi?

Nie wiem, czy to jest bardzo jasne... (kto powiedział fabryka gazu!!!)
Proszę, oświeć mnie, czy jest to wykonalne, czy całkowicie bezużyteczne, czy głupie.
powodzenia wszystkim
Sébastien
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 07/06/08, 01:10

Wykorzystanie ciepła spalin do wstępnego podgrzania oleju: pomysł warty rozważenia.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 119