Drzewo rakowe?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 07/03/06, 18:59

Christophe : Arrow:

Będę raczej typem „uwierz w to”, odkąd 20 lat temu zainstalowałem w domu elektryczny system przeciwzakłóceniowy.

Ale co do takiego laptopa mam swoje zdanie. Myślę, że to dobry wynalazek: może uratować życie, ale służy do wszystkiego i do wszystkiego, da się bez niego żyć, tak jest w moim przypadku: mam starą kartę mobilną, którą doładowuję 15 euro dwa razy w roku, żeby nie stracić numer. Moje dzieci wychowały się bez tego, a starsi, którzy zarabiają na życie, nie mają żadnych, wolą zatrzymać pieniądze na filmy i wakacje na falach i wietrze (surfing i windsurfing), więc mi to odpowiada Nadawcy zgadzają się, że istnieje ryzyko, ale co za różnica, jeśli zamaskują je pod fałszywym drzewem od chwili, gdy wszyscy się o tym dowiedzą. Rozumiem, że w ten sposób można o sobie zapomnieć… naprawdę biorą ludzi za głupców… ale czasami taka jest prawda.

Wyobrażam sobie, że jeśli to drzewo stanie blisko szkoły, to miejscowi rodzice i nauczyciele będą narzekać... i nie mówię tu o mieszkańcach!
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 07/03/06, 20:14

Myślę, że to głównie w złym guście. Anteny GSM nie są zbyt seksowne (patrz wzdłuż autostrad), więc chcemy ładnie wyglądać, aby nie szokować okolicy. Ale skoro mamy kiepski gust, to robimy coś megakiczowatego.
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6988
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2913




przez gegyx » 07/03/06, 22:39

Paldeolien napisał:Tutaj jest zupełnie odwrotnie, żadnych dziur, żadnych nasadzeń, żadnych podpór i przede wszystkim dużego łapania wiatru; Nie da się tego utrzymać, to niemożliwe.
Duże, prostopadłe suwnice podtrzymujące sygnalizację świetlną na szerokich drogach są przymocowane do pala za pomocą 4 śrub.
Drzewo jest puste; wykonany jest ze sprawdzonego standardowego pylonu; Gałęzie znajdują się tylko na końcach, opór wiatru jest bardziej ograniczający dla pnia, ale gałęzie są puste, lekkie i krótkie. Kotwienie odbywa się na bardzo dużej podstawie betonowej, która zastępuje odciągi, o ile pod płytą znajduje się kilka pali.
jean63 napisał: Mam starą kartę mobilną, którą dwa razy w roku doładowuję kwotą 15 euro, żeby nie zgubić numeru.
Wyobrażam sobie, że jeśli to drzewo stanie blisko szkoły, to miejscowi rodzice i nauczyciele będą narzekać... i nie mówię tu o mieszkańcach!
Jean, mimo to sprawdź swój numer, ponieważ 2-miesięczne mobicartes wzrosły z 15 € na 20 €, zaraz po zmianie na €.
Drzewo, o którym mowa, znajduje się w lesie, a nie w centrum miasta, w pobliżu szkoły.
Lepsze to niż wiele anten nad domami biednych lokatorów.
Christine napisał:Myślę, że to głównie w złym guście. Anteny GSM nie są zbyt seksowne (patrz wzdłuż autostrad), więc chcemy ładnie wyglądać, aby nie szokować okolicy. Ale skoro mamy kiepski gust, to robimy coś megakiczowatego.
Całkowicie się zgadzam, skoro i tak to bzdura, równie dobrze możesz nie zniekształcić estetyki drewna.
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 07/03/06, 23:44

jean63 napisał:
Mam starą kartę mobilną, którą dwa razy w roku doładowuję kwotą 15 euro, żeby nie zgubić numeru.
Wyobrażam sobie, że jeśli to drzewo stanie blisko szkoły, to miejscowi rodzice i nauczyciele będą narzekać... i nie mówię tu o mieszkańcach!
Jean, mimo to sprawdź swój numer, ponieważ 2-miesięczne mobicartes wzrosły z 15 € na 20 €, zaraz po zmianie na €.
Drzewo, o którym mowa, znajduje się w lesie, a nie w centrum miasta, w pobliżu szkoły.
Lepsze to niż wiele anten nad domami biednych lokatorów.


W przypadku mobicarte ważność numeru wynosi 6 miesięcy, ale można dzwonić lub dzwonić tylko przez miesiąc (lub dwa), skrócili go! Interesuje mnie to, że w razie potrzeby mogę go doładować za pomocą mojej karty kredytowej. Jeśli nie dotrzymasz terminu, możesz znaleźć tanie karty SIM w serwisie eBay, ale wiąże się to z koniecznością zmiany numeru.

Jak na drzewo rakowe, to faktycznie jest dość daleko od domów (najwyraźniej dlatego, że nie widać, co jest za nasypem kolejowym?....może osiedle mieszkaniowe???). Jeśli chodzi o stabilność, drewniane donice są głęboko zakopane w ziemi, co prawda latarnie są przykręcone śrubami, ale nie mają na górze fałszywych gałęzi, które muszą stanowić chwyt wiatru, chyba że oderwą się również od pierwszej silny podmuch i zachować pień?
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6988
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2913




przez gegyx » 06/06/08, 23:21

Historia, jak wiele innych…

„Walka Krzysztofa w gminie St. Christophe”

: Chichot:

http://www.next-up.org/Newsoftheworld/Ruchere.php#1
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 277