Co sądzisz o tej reklamie?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 12/12/07, 22:37

Christophe napisał:Od 5 lat lobbuję za terminem „ekonologia” tak powoli drogi przyjacielu !! : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:


Lobbing? Dosadnie ??? :zaszokować:

Cóż ...

Tutaj mam pomysł !!!!

A jeśli stworzyliśmy Akademię Ekologiczną (lub Ekonologiczną, to zgodnie z ??? : Mrgreen:
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 13/12/07, 09:16

:) :) :)

To był HUMOR Greg! (Chociaż ...)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 13/12/07, 17:54

Ja też to humor !!!

Gdybym się obraził, wytłumaczyłbym się poseł : Chichot:
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
victor42
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 10/04/08, 09:30

Niezupełnie




przez victor42 » 10/04/08, 09:49

Witam,
Odwiedziłem stronę internetową, wcale tak nie mówisz. Elephant mówi, że jego pojemność wynosi 7,5AH, widzę, że 18AH wystarcza, aby pracować z jego laptopem przez ponad 2 godziny, oglądać swój telewizor 55 cm przez 3 godziny. Prawdą jest, że ładowanie zajmuje 3 dni wtedy i tylko wtedy, gdy akumulator jest całkowicie rozładowany. Na stronie wskazują, że istnieje adapter do ładowania walizki 220 V z domu, gdy jest pochmurno. Dla mnie to dobry produkt. Jest też 12V, USB. Ponadto jest to przenośna walizka, na którą można w weekendy łowić ryby lub w górach itp. Nie zasilać ogrzewania 7/7. Ci, którzy chcą mieć energię słoneczną 24/24, muszą po prostu umieścić panele słoneczne na dachu i tam ... uwaga jest super słona !! Myślę, że to INTOX.
0 x
Avatar de l'utilisateur
renaud67
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 638
Rejestracja: 26/12/05, 11:44
Lokalizacja: Marsylia
x 8




przez renaud67 » 10/04/08, 13:39

to twoi chłopaki, faceci z klubu, którzy to sprzedają, lub to z czystego altruizmu, że ich bronisz (może słusznie) : Chichot:
0 x
Absurdów wczoraj są prawdy dziś i jutro banałów.
(Alessandro Marandotti)
victor42
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 10/04/08, 09:30

Darmowy Intox




przez victor42 » 10/04/08, 18:34

Renaud67, wejdź sam na stronę, a zobaczysz, że to, co napisali wyżej inni, nie ma nic wspólnego. Poszedłem tam jak wszyscy na tej stronie i stwierdziłem, że to nieprawda, co powiedzieli inni. Nie mam nic wspólnego z tym pudełkiem.
W sieci nie mów, co nie jest prawdą, to wszystko! W takim przypadku każdy ma prawo powiedzieć cokolwiek.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 10/04/08, 20:17

Najwyraźniej produkt ewoluował od grudnia, ponieważ w tym czasie na ilustracji pokazano baterię 7 A / h, format, który znam szczególnie dobrze.
Przy 18 A / h jest tak naprawdę lepiej.
Ale nie zakwalifikowałbym tego gadżetu jako produktu ekologicznego, z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że może się przydać podczas „wyprawy”. Moglibyśmy to nawet ulepszyć, dodając konwerter.
Majstrowałem przy tego rodzaju urządzeniu, aby przyjaciel mógł zasilać silnik swojego teleskopu na wsi: stare centrum alarmowe, którego logika stworzyła duszę, akumulator 7 A / h, gniazdo Cannon XLR, drut i wtyczkę. i uchwyt.
Ładowanie przez gniazdo USB wydaje mi się raczej wątpliwe, zwykle jest to 5 V 500 mA, prawda? Trochę słabo jak na odkurzacz :D
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 176