Orientacja pomieszczeń w obiekcie noclegowym

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
ka-lou
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 01/04/08, 17:41

Orientacja pomieszczeń w obiekcie noclegowym




przez ka-lou » 01/04/08, 18:31

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jakie są zalety i wady orientacji pokoi na zachód. Dziękuję za pomoc!!!
0 x
martien007
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 565
Rejestracja: 25/03/08, 00:28
Lokalizacja: Mars




przez martien007 » 01/04/08, 23:57

Ajatollahowie domu geobiologicznego mówią, że musimy umieścić wezgłowie łóżka na północy.

W Internecie muszą znajdować się specjalistyczne strony na ten temat.

więc wierzymy w to czy nie? każdy ma swoją gwiazdę.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79353
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059




przez Christophe » 02/04/08, 10:30

1) Cóż, jak na Marsjanina, zaskoczyłeś mnie, myślałem, że znasz naszą planetę lepiej. : Mrgreen: : Mrgreen:

To nie jest kwestia wiary, ale faktu naukowego.

W efekcie; składowa magnetyczna ziemi nie jest całkowicie równoległa do ziemi (miękko na równiku).

Oznacza to, że biegun PÓŁNOCNY przebiega wzdłuż osi pionowej (prostopadle do ziemi) i jest skierowany w górę.

Na półkuli południowej ta północ przekształca się w południe...

Zatem magnetycznie, jeśli śpimy z głową skierowaną na północ, „nic” nie zmieniamy, niezależnie od tego, czy stoimy, czy leżymy… odwrotnie na półkuli południowej.

2) Myślę, że Ka-lou myślał głównie o kwestiach termicznych... prawda?

Orientacja zachodnia z dużymi oknami i dobrym współczynnikiem K jest dobra na zimę, ale latem istnieje ryzyko przegrzania bez odpowiedniego odprowadzania ciepła.
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 258