Chemtrails i smugi, co za różnica?

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 28/03/08, 14:24

Christophe napisał:Cóż, jest to dorozumiane… prawda?

No właśnie, nie. Jeśli chcesz, żeby ten temat pozostał tego godny forumwymagane jest minimum dyscypliny.
0 x
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1




przez nofy » 29/03/08, 00:36

nofy napisał:
alec napisała:dobry wieczór
Oto kilka najnowszych danych

1
alec napisała:2 – Odpowiedź ekologa Henry'ego Augiera podczas niedawnej rozmowy w l'Express na temat: opryski z powietrza:

„To coś w rodzaju„ mieczy w wodzie ”. Problem globalnego ocieplenia nabrał wymiaru globalnego i należy go rozwiązać w tej skali. Porozumienia „Kioto, Bali” itp. należy uznać za nieśmiały początek porozumień międzynarodowych, uchwał, które każdy kraj musi wdrożyć zgodnie ze swoimi zobowiązaniami. Musimy dążyć do znacznie większej redukcji gazów cieplarnianych, a Francja i Europa powinny być „lokomotywą”! Z poważaniem. ha"


Otóż ​​pan Henry Augier nie zaprzecza, że ​​istnieją spready... Z drugiej strony uważa je za nieskuteczne: "miecz w wodzie".....



Nofy (sen)



To zabawne, że „antychemtrailers” nie mówią ani słowa na temat tego, co mówi pan Augier!! Zadbałem jednak o to, aby nie pozostało to niezauważone : Mrgreen:

Nofy (sen)
0 x
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1




przez nofy » 29/03/08, 00:55

Christophe napisał:
nofy napisał:Swoją drogą, Christophe, czy jestem cenzurowany? Nie widziałem mojej wiadomości z ostatnich 26!...

Nofy (sen)


Nie cenzurujemy tutaj. Gdzie umieściłeś post?


Prawdę mówiąc, odpowiadałem (ale musiałem coś źle zrobić, zamieszczając to) Cuicui, który 25-tego powiedział, cytuję: „„Proszę o mniej jednoznacznych opinii i oskarżeń, a więcej obserwacji””

Dlatego też zatwierdziłem to, stwierdzając, że musimy szanować tych, którzy nie podzielają tego samego zdania. Dodałem, że wykonanie analiz spektralnych (gdzie to zrobić?) plus analiz wody, jak zalecasz, musi znacznie przekroczyć kilkaset euro... i jak mówisz, jeśli dobrze, bierzmy udział, bierzmy udział... Do swoją drogą powinieneś wziąć w tym udział razem z nami i udowodnić, że masz rację : Mrgreen:

Nofy (sen)
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6989
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2913




przez gegyx » 29/03/08, 00:55

Nofy

Czy widziałeś smugi chemiczne w domu Madame Gascar?
0 x
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1




przez nofy » 29/03/08, 01:07

gegyx napisał:Nofy

Czy widziałeś smugi chemiczne w domu Madame Gascar?


Wcale nie, ani jeden samolot się nie kołysze i można mi zaufać, nie mogę przestać szukać... a poza tym Twoje pytanie jest istotne, bo po namyśle zawsze jesteśmy stawiani w ten sposób, że jest to spowodowane wzmożonym ruchem. ..

Co prawda na Madagaskarze ruch jest znacznie mniejszy niż u nas, ale...ale już na naszym niebie zauważyłem, że nie było potrzeby, żeby pięćdziesiąt samolotów robiło za nas chmury. .

Nofy (sen)
0 x
Chatham
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 536
Rejestracja: 03/12/07, 13:40




przez Chatham » 29/03/08, 08:44

nofy napisał:To zabawne, że „antychemtrailers” nie mówią ani słowa na temat tego, co mówi pan Augier!! Zadbałem jednak o to, aby nie pozostało to niezauważone : Mrgreen:

Nofy (sen)


Głupota: osobiście nigdy nie przeczyłem, że były punktualnie przeprowadzane EKSPERYMENTY przy użyciu SPECJALISTYCZNYCH samolotów BADAŃ NAUKOWYCH, ale masowe rozprzestrzenianie się samolotami transportowymi to bzdura, nonsens. Czysty i prosty wynalazek... poza tym gdyby tak było, byłoby to tak potwornie drogie, że nigdy nie może pozostać niezauważone... a paliwa lotnicze są bardzo kontrolowane, w tym poprzez pobieranie próbek bezpośrednio z samolotu... powodzenia we wprowadzaniu potajemnie aluminium lub baru, które nawet zredukowane do drobnego pyłu nie ominą osadzania się do ich gęstości, a także spowodowałby erozję turbin...
Obserwacje nieba są oczywiście bezużyteczne, jeśli nie ma się doskonałego zrozumienia, jak działa atmosfera (w szkoleniu lotniczym studiowałem pogodę, ale daleko mi do poznania wszystkiego ze względu na jej wielką złożoność i chaotyczny charakter, a przez to w dużej mierze nieprzewidywalny) zwłaszcza lokalnie), funkcjonowanie transportu lotniczego, a także samych samolotów...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 29/03/08, 09:39

Chatham napisał:paliwa lotnicze są bardzo kontrolowane, w tym poprzez pobieranie próbek bezpośrednio z samolotu... powodzenia w potajemnym wprowadzaniu aluminium lub baru, które nawet po zredukowaniu do drobnego pyłu nie powodowałyby osadzania się ze względu na swoją gęstość i powodowały dodatkowo erozję paliwa turbiny...

Skąd przekonanie, że materiały do ​​rozsiewania należy mieszać z paliwem?
0 x
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1




przez nofy » 29/03/08, 09:49

Chatham napisał:[
[


Głupota: osobiście nigdy nie przeczyłem, że były punktualnie przeprowadzane EKSPERYMENTY przy użyciu SPECJALISTYCZNYCH samolotów BADAŃ NAUKOWYCH, ale masowe rozprzestrzenianie się samolotami transportowymi to bzdura, nonsens. Czysty i prosty wynalazek... poza tym gdyby tak było, byłoby to tak potwornie drogie, że nigdy nie może pozostać niezauważone... a paliwa lotnicze są bardzo kontrolowane, w tym poprzez pobieranie próbek bezpośrednio z samolotu... powodzenia we wprowadzaniu potajemnie aluminium lub baru, które nawet zredukowane do drobnego pyłu nie ominą osadzania się do ich gęstości, a także spowodowałby erozję turbin...
Obserwacje nieba są oczywiście bezużyteczne, jeśli nie ma się doskonałego zrozumienia, jak działa atmosfera (w szkoleniu lotniczym studiowałem pogodę, ale daleko mi do poznania wszystkiego ze względu na jej wielką złożoność i chaotyczny charakter, a przez to w dużej mierze nieprzewidywalny) zwłaszcza lokalnie), funkcjonowanie transportu lotniczego, a także samych samolotów...


Chatam,

Co byłoby miłe i przynajmniej raz byłoby mniej afirmatywne... Cóż, wiem, że już powiedziałeś, że zdarzały się sporadyczne doświadczenia, ale zatem te doświadczenia, według ciebie, pozostałyby na dnie szuflada?

Nie możemy zaprzeczać globalnemu ociepleniu, prawda? Nie sądzicie, że eksperyment jest obecnie kontynuowany na większą skalę?

Jak jest teraz to nie wiem i zgodzę się z Tobą, że na pewno nie jest domieszany do paliwa.

Z drugiej strony nie jestem przekonany, że koszty takiej operacji są tak duże, jak przy użyciu samolotów pasażerskich, które i tak startują z pasażerami i bagażem… to byłby tylko jeden bagaż więcej…

Wokół mojego domu, od wiosny do jesieni, latają helikoptery, które opryskują winorośl ha i ha, 15/20 razy w zależności od pogody... cóż, przekonałem się, że tak nie jest. To nie jest takie drogie. Powinieneś wiedzieć, że te helikoptery startują tylko w celu przetwarzania, a przez resztę czasu przebywają na ziemi: jest to świadczenie usług.

Ryzykując, że się powtórzę, nie formułuję żadnych twierdzeń, często używam trybu warunkowego, proszę tylko o uwierzenie, bo będę uspokojony (jeśli możemy tak mówić, bo to i tak nie jest zdrowe), ale zastanawiam się.. .

Zastanawiam się nad tymi smugami „nie wiem co” (widzisz, że mam rękawiczki), które są grube u podstawy jak jogurt.

Zastanawiam się, kiedy w krajach mniej „rozwiniętych” nie spotykam się z tym zjawiskiem.

Zastanawiam się i martwię też o Ciebie, który nawet nie zadajesz sobie tego pytania, bo to oczywiste... : Idea: i że jesteśmy głupi, gdy tylko podnosimy nos do nieba.

Mówię sobie, że kiedyś przygotowano by dla nas wielki stos!! : Evil: Uff, mieliśmy wąską ucieczkę! ! : Mrgreen:

Wciąż zastanawiam się, czy w miejscu tak ładnym jak to i mającym ekologiczne przeznaczenie znajdujemy tarcze chroniące wielkich trucicieli. Pewne jest, że nie powinniśmy ich za każdym razem piętrzyć, bo we współczesnym świecie mamy potrzebę przemieszczania się, a na razie być może nie ma takich rozwiązań.

I na zakończenie chciałbym, żebyście chociaż raz, choć na chwilę, cofnęli się o krok, aby zastanowić się nad tematem, który moim zdaniem na to zasługuje.

Nofy (sen)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 29/03/08, 10:25

nofy napisał:I na zakończenie chciałbym, żebyście chociaż raz, choć na chwilę, cofnęli się o krok, aby zastanowić się nad tematem, który moim zdaniem na to zasługuje.

Dobrze podsumowałeś temat już podczas pierwszej interwencji, tworząc ten temat, z umiarem i szacunkiem do innych, który podziwiam.
Podobnie jak Ty dziwię się temu krzykowi, sarkazmowi i złej wierze, która zdaje się mieć na celu stłumienie tematu.
0 x
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2




przez Denis » 29/03/08, 15:11

+1
0 x
Biały nie będzie istnieć bez ciemności, ale w każdym razie!


http://maison-en-paille.blogspot.fr/

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 236