Operator GSM dba o estetykę

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6931
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870




przez gegyx » 28/03/08, 11:25

Cześć Bouzins

Doskonale wiem, że to denerwujące, te ogromne zdjęcia zniekształcające strony, podobnie jak awatar, który ostatnio zajmował połowę strony.
Podobnie jak osoby, które odpowiadają bezpośrednio na poprzednią wiadomość, cytując całą poprzednią wiadomość…
Podobnie jak ci, którzy piszą kilka wiadomości z rzędu na ten sam temat, zamiast przeredagowywać i kontynuować swoje heterogeniczne i spontaniczne deklaracje, na ten sam temat…
Podobnie jak osoby, które zamieszczają posty, aby przeprosić za błąd w poprzedniej wiadomości, gdy łatwiej jest je poprawić bezpośrednio, „ponownie publikując” błędną wiadomość...
Podobnie jak ci, którzy nie czytają się ponownie przed wysłaniem. Nie dbając o swoje pisanie, po prostu z szacunku do czytelnika.
Podobnie jak duży błąd ortograficzny, który utrzymuje się w tytule tematu...
----
Moje poprzednie uwagi wynikały z przeczytania Waszych wskazówek (a raczej Waszych ograniczeń) i nieudanej próby przesłania skanu gazety w formacie A4, aby pismo było czytelne!!!

Moim celem nie było pokazywanie tego na żywo w internecie forum, ale z linkiem „Ekonologia”, który można otworzyć w razie potrzeby i po zadowalającym powiększeniu.

Zawsze uważałem, aby nie zniekształcić stron forum. Ale nie zawsze opanowując dzienniki zdjęć lub filmów, marnuję dużo czasu i badań nad nimi, aby dobrze sobie radzić.

Wyjaśniłem również, że powinna zostać podana prosta i normalna procedura wyświetlania skanu A4, gdy nałożono ograniczenie na Twoje „instrukcje”.
(W instrukcji pobierania lub w rozdziale / uwagi-sugestie)

Właśnie osiągnąłem to samodzielnie, umieszczając plik Jpeg w słowie w odpowiednim powiększeniu, a następnie przekazując to słowo do narzędzia PdfCréator.
Zobaczysz ! Jestem konstruktywny i podam swoje osobiste rozwiązanie, które niewątpliwie nie jest najlepsze.

Szczerze mówiąc, szerokość obrazu wyświetlana na stronie forum, może wzrosnąć do 1000…
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 28/03/08, 19:38

BADANIA : Chichot:

Obraz

AH tak, zmienia rozmiar, szkoda, widziałbym go dużego :D

Podobnie jak ci, którzy piszą kilka wiadomości z rzędu na ten sam temat, zamiast przeredagowywać i kontynuować swoje heterogeniczne i spontaniczne deklaracje, na ten sam temat…

To tak dla poruszenia tematu

HEJ, spójrz na swojego sąsiada, nie ma ograniczenia wzrostu : Chichot: : Chichot:
Obraz
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6931
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870




przez gegyx » 28/03/08, 19:52

Podobnie jak rażący off-topic...
Podobnie jak ci, którzy rozwijają kult jednostki...

-----
Komentarz 1:
Masz piękne oczy! Wiesz ?

Komentarz 2:
Możesz przedłużyć rysunek na wysokość!
Nie widzimy wydłużania się kutasa…
: Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2




przez delnoram » 28/03/08, 21:08

W wyjątkowych przypadkach (jak w przypadku Gegyx) pozostaje także galeria prywatna, zawsze ograniczona do 2048x2048 pikseli i 1024000 bajtów.
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6931
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870




przez gegyx » 28/03/08, 21:59

Dzięki Delnoram!
Widzę, że jest tylko jedna osoba, która obserwuje...
:D
Pisząc przedostatnią wiadomość zadałam sobie pytanie, jak wygląda procedura skanowania recenzji prasowej Pantone? To prawda, już ich nie ma zbyt wielu…
I znalazłem to:
https://www.econologie.com/forums/post23114.html#23114

Eleganckie rozwiązanie podane przez naszego drogiego Maestro, ale w tym temacie..
Czekałem więc na wyjaśnienia od niego..
I przynajmniej poradnik dla niedoświadczonych, w części łatwo dostępnej, dla neofitów….
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Majestic-12 [Bot] i goście 239