Chemtrails i smugi, co za różnica?

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79121
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 27/03/08, 14:37

Tak, ale problem polega na tym, że i tak musisz moderować, a inni modowie wydają się w tej chwili trochę na wakacjach : Chichot:

Dlatego jednym okiem bym to zignorował :D
0 x
bambus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1534
Rejestracja: 19/03/07, 14:46
Lokalizacja: breizh




przez bambus » 27/03/08, 14:41

Cuicui napisał:
indy49 napisał:Przykład: Lód wskutek rozprzestrzeniania się!?!?

Co to za historia? :zaszokować:


Jest tam napisane, właśnie kliknąłem w link (nie będę się powtarzał) i na pasku przewijania:
konkluzja napisała:3 stycznia lód jest tutaj : zaskakujący, intensywny, karzący wszystkich. Śmiertelne wypadki na drodze. Widzę na stronie internetowej zdjęcie unieruchomionych ciężarówek: chwytam je, myślę o tych ludziach. Nie chcę tego robić, ale Nie mogę tego zrobić, związku między tą nagłą burzą lodową a dniem poprzednim.


Co może być bardziej zaskakującego niż czarny lód 3 stycznia? : Lol:
0 x
Produkcja Solar + VE + VAE = krótki cykl energii elektrycznej
bambus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1534
Rejestracja: 19/03/07, 14:46
Lokalizacja: breizh




przez bambus » 27/03/08, 14:49

Christophe napisał:To jest szalone „nasze” pragnienie znalezienia kozłów ofiarnych związanych z klimatem (samoloty, samochody z napędem 4x4, „duzi” bogaci ludzie itp.)... : Evil: : Evil: : Evil:

Z pewnością, aby złagodzić winę naprawdę odpowiedzialnych ludzi, którymi wszyscy jesteśmy (+ lub -)!!


Tak, to jest coś, co powtarzam tu i gdzie indziej: wszyscy musimy podjąć wysiłek...
Szukanie zewnętrznych sprawców służy jedynie znajdowaniu dobrych wymówek...
Ostatnie słyszane (choć często się pojawia): „w dniu, w którym firmy wyłączą światło w swoich biurach, ja wyłączę swój komputer” (Nota redaktora: w kontekście jest to komputer profesjonalny), zatem aktor w firmie (tj. pracownik) nie chce wyłączyć swojego komputera wieczorem, ponieważ jego otoczenie profesjonalista się nie trudzi... kot, któremu ogon umiera...
0 x
Produkcja Solar + VE + VAE = krótki cykl energii elektrycznej
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79121
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 27/03/08, 14:55

Tak Indy, ale całkowicie HS na ten temat.

Proponuję zatem założyć nowy temat dotyczący „kozłów ofiarnych ochrony środowiska”, ja właśnie zbieram informacje na temat transportu https://www.econologie.com/forums/repartitio ... t5082.html

Ale trochę mi tu sucho... Znajduję tylko informacje o nowościach :(
0 x
bambus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1534
Rejestracja: 19/03/07, 14:46
Lokalizacja: breizh




przez bambus » 27/03/08, 14:59

Christophe napisał:Tak Indy, ale całkowicie HS na ten temat.


Nie ma nic złego w HS, ale hej, dobrze jest o tym pamiętać od czasu do czasu...
Do zobaczenia w tym nowym wątku. Zobaczę, czy mogę się do tego przyczynić. Właściwie to mam już pomysł na odpowiedź (która nie odpowiada na Twoje pytania, ale jest na temat). Do zobaczenia wkrótce... : Chichot:
0 x
Produkcja Solar + VE + VAE = krótki cykl energii elektrycznej
Chatham
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 536
Rejestracja: 03/12/07, 13:40




przez Chatham » 27/03/08, 17:59

indy49 napisał:
Co może być bardziej zaskakującego niż czarny lód 3 stycznia? : Lol:


O tak, tak mówię! : Chichot: związek przyczynowo-skutkowy, wydaje się, że spożycie konopi indyjskich znacznie wzrosło w ostatnich latach…powoduje utratę pamięci… : Chichot:

powoduje to również, że altostratus, cirrus, cirro stratus są mylone z „rozcieńczonym chemtrailem o metalicznym wyglądzie” (do tego liryczne!), które to chemtrails napełnione milionami ton chemikaliów pochłaniających CO² są rozprowadzane bezpłatnie przez prywatne firmy, które mimo wszystko tropią najmniejszy nadmiar kilogramów, kupując samoloty z włókna węglowego, aby zużywały mniej: zrozum, kto może...
Jeśli chodzi o „zbliżające się” samoloty, które zanieczyszczają region paryski, prawdą jest, że w zwolnionym tempie (podchodząc do samolotu, samoloty szybują) silniki samolotu poważnie zanieczyszczają… Myślałem, że zanieczyszczają zwłaszcza, gdy samoloty startują, dlatego silniki z pełną mocą, czy zostałem okłamany? :zaszokować:

To powiedziawszy, oczywiste jest, że w ciągu ostatnich 30 lat liczba kilwaterów samolotów znacznie wzrosła, ale zapomina się o potrojeniu komercyjnego ruchu lotniczego w tym okresie…
Najlepiej po prostu się śmiać... : Lol:
0 x
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1




przez nofy » 27/03/08, 20:23

alec napisała:dobry wieczór
Oto kilka najnowszych danych

1
alec napisała:2 – Odpowiedź ekologa Henry'ego Augiera podczas niedawnej rozmowy w l'Express na temat: opryski z powietrza:

„To coś w rodzaju„ mieczy w wodzie ”. Problem globalnego ocieplenia nabrał wymiaru globalnego i należy go rozwiązać w tej skali. Porozumienia „Kioto, Bali” itp. należy uznać za nieśmiały początek porozumień międzynarodowych, uchwał, które każdy kraj musi wdrożyć zgodnie ze swoimi zobowiązaniami. Musimy dążyć do znacznie większej redukcji gazów cieplarnianych, a Francja i Europa powinny być „lokomotywą”! Z poważaniem. ha"


Otóż ​​pan Henry Augier nie zaprzecza, że ​​istnieją spready... Z drugiej strony uważa je za nieskuteczne: "miecz w wodzie".....

Swoją drogą, Christophe, czy jestem cenzurowany? Nie widziałem mojej wiadomości z ostatnich 26!...

Nofy (sen)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79121
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 27/03/08, 21:13

nofy napisał:Swoją drogą, Christophe, czy jestem cenzurowany? Nie widziałem mojej wiadomości z ostatnich 26!...

Nofy (sen)


Nie cenzurujemy tutaj. Gdzie umieściłeś post?
0 x
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2




przez Denis » 27/03/08, 22:17

czy to stanie się oficjalne???
mamy prawo wiedzieć!
0 x
Biały nie będzie istnieć bez ciemności, ale w każdym razie!


http://maison-en-paille.blogspot.fr/
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 27/03/08, 22:55

Chatham napisał: Stosowane są chemikalia sekwestrujące CO² z uprzejmości przez prywatne firmy

Swobodne twierdzenie, które nadszarpuje twoją wiarygodność.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 178