Ubezpieczenia i prawa

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 16/10/05, 14:45

Ten temat został otwarty, aby porozmawiać o kwestiach prawnych:
https://www.econologie.com/forums/aspects-ju ... vt325.html
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 16/10/05, 18:45

OK, Breizh. Umowa musi w całości przewidywać, że proces Pantone nie jest zatwierdzony i że ubezpieczenie obejmuje również wszelkie straty powstałe w wyniku tego procesu. Firma ubezpieczeniowa ma swobodę zaakceptowania lub odmowy ubezpieczenia na niniejszych warunkach.
Po bardzo korzystnej dla Pantone transmisji w F2 być może coś ruszy w stronę homologacji, ale jestem pesymistą: proces, który pozwala na wskrzeszenie starych samochodów, grozi spowolnieniem sprzedaży nowych samochodów, producenci będą nie lubię tego...
A+
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 17/10/05, 12:15

Można mieć rozsądną nadzieję, że gdy będzie wystarczająca liczba samochodów pantonizowanych, ubezpieczyciele zainteresują się tą klientelą myślących ludzi, którzy nie są zbyt podatni na wypadki. „Przyjedź do nas, ubezpieczamy samochody pantonizowane!”
Ku mojemu wielkiemu wstydowi moje samochody (205 D i ZX kombi TD) nadal nie są wyposażone. Chętnie jeżdżę częściowo na oleju rzepakowym firmy ED (nie mogę się doczekać, aż będą go sprzedawać w butelkach 5 lub 10-litrowych!)
Nawet jeśli będę się bronił palnikiem acetylenowo-tlenowym, nie jest łatwo zniszczyć spaliny pojazdów, z których korzystamy na co dzień. Nie mam ani talentu, ani odwagi Toftofa, który nie wahał się eksperymentować ze swoim narzędziem pracy (traktorem). Będziesz musiał znaleźć części na złomowisku i wymienić je, gdy wszystko będzie gotowe...
0 x
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2




przez Denis » 08/01/08, 22:07

Coś nowego: skontaktowałem się z ubezpieczycielem „samochodów zabytkowych”, wyjaśniając zasadę, cel, wyniki, powiedział, że będę patrzeć. oddzwonił do mnie po przyjściu do naszego forum , biorąc pod uwagę mój deuch, reakcja: bardzo pozytywna, muszę złożyć pisemną prośbę do centrali ubezpieczeń, mam nadzieję, że znajdę wyrozumiałych ludzi, którzy chcą posunąć sprawy do przodu, duży krok dla ludzkości??? : Mrgreen:
Będę cię informował!
0 x
Biały nie będzie istnieć bez ciemności, ale w każdym razie!


http://maison-en-paille.blogspot.fr/
remi
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 17/02/08, 12:24
Lokalizacja: Montpellier (34 lata, Francja)




przez remi » 17/02/08, 22:44

Denis napisał:Coś nowego: skontaktowałem się z ubezpieczycielem „samochodów zabytkowych”, wyjaśniając zasadę, cel, wyniki, powiedział, że będę patrzeć. oddzwonił do mnie po przyjściu do naszego forum , biorąc pod uwagę mój deuch, reakcja: bardzo pozytywna, muszę złożyć pisemną prośbę do centrali ubezpieczeń, mam nadzieję, że znajdę wyrozumiałych ludzi, którzy chcą posunąć sprawy do przodu, duży krok dla ludzkości??? : Mrgreen:
Będę cię informował!


Salut!

Czy otrzymałeś odpowiedź po nieco ponad miesiącu?


Bardzo interesuje mnie system dopingu wodnego w silnikach Diesla... i pasowałoby mi, gdyby moje przyszłe ubezpieczenie [nie mam jeszcze samochodu :płakać: ] może obejmować „urządzenie”...
0 x
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2




przez Denis » 18/02/08, 10:01

cześć, to nie powinno zająć dużo czasu, ponownie poprosili mnie o plan systemu; tutaj czekam....Będę Cię informować!
0 x
Biały nie będzie istnieć bez ciemności, ale w każdym razie!





http://maison-en-paille.blogspot.fr/
remi
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 17/02/08, 12:24
Lokalizacja: Montpellier (34 lata, Francja)




przez remi » 18/02/08, 19:34

Dzięki;)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 132