Nadmierne zużycie: 4000 litrów oleju opałowego rocznie!

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 02/02/08, 12:14

lejustemilieu napisał:Któregoś roku spaliłem dużo więcej, powód był prosty, znalazłem na drodze ślady oleju opałowego, który doprowadził do sąsiada...przyjechał poczęstować się do mojego zbiornika.... : Chichot:


Lol sąsiadko i jak to się skończyło?

Kradnąc olej opałowy, należy przynajmniej ukraść go „daleko” od domu, aby pozostawić takie ślady...

: Mrgreen:
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 03/02/08, 16:13

Christophe napisał:
lejustemilieu napisał:Któregoś roku spaliłem dużo więcej, powód był prosty, znalazłem na drodze ślady oleju opałowego, który doprowadził do sąsiada...przyjechał poczęstować się do mojego zbiornika.... : Chichot:


Lol sąsiadko i jak to się skończyło?

Kradnąc olej opałowy, należy przynajmniej ukraść go „daleko” od domu, aby pozostawić takie ślady...

: Mrgreen:

Licząc, co najmniej 4 moich sąsiadów przyszło ukraść z mojego domu... portfel, olej opałowy, belki konstrukcyjne, bloki budowlane, ziemię itp... 4 bezpośrednich sąsiadów... szczęśliwi, jestem szczęśliwy, ale wszystko jest krewny w życiu...
Jeśli chodzi o olej opałowy, narysowałem strzałki (kredą) na drodze, tuż obok śladów oleju opałowego... aż do jego domu.... moje zużycie wróciło bezpośrednio do normy... :D
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 03/02/08, 18:17

Powiedz nam, gdzie mieszkasz, żebyśmy nigdy tam nie pojechali : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 03/02/08, 18:40

Cześć lejustemilieu

Kolega opowiedział mi podobną historię. Jego sterta drewna składowana na zewnątrz przed domem zmniejszała się regularnie i znacznie szybciej, niż się spodziewano... Kiedy jesteś trochę odizolowany, a dom jest pusty w ciągu dnia, trudniej jest go monitorować.

Więc pewnego dnia wziął byka za rogi, wziął kłodę i zrobił w nim dużą dziurę wzdłuż. Wypełnił go proszkiem (jest myśliwym, który robi własne naboje) i zamknął całość bardzo starannie, a wyjście zamaskował odrobiną ziemi, tak aby dzieło było niewidoczne. Odłożył kłodę z powrotem na stos drewna i czekał...: Mrgreen:

Niedługo potem dziennik zniknął.... Kilka miesięcy później poznał zakończenie tej historii. Jest facet z tej samej wsi, który wezwał strażaków, bo prawie podpalił dom, dorzucając polana do kominka. Udało mu się przemalować sufity i ściany w połowie domu. : Mrgreen:

Szczęśliwie się złożyło, że w następnym roku zapasy drewna normalnie się zmniejszyły.
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 03/02/08, 19:23

Ho :D Niedobrze jest dawać takie pomysły....
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 04/02/08, 09:49

OK, chodźcie, rozdanie nagród:

pomarańczowa cena szczęśliwego środka za nowoczesną wersję pręgierza:

Jeśli chodzi o olej opałowy, narysowałem strzałki (kredą) na drodze, tuż obok śladów oleju opałowego... aż do jego domu.... moje zużycie wróciło bezpośrednio do normy...


cena cytryny za znajomość Flytoxu:

Więc pewnego dnia wziął byka za rogi, wziął kłodę i zrobił w nim dużą dziurę wzdłuż. Wypełnił go proszkiem (jest myśliwym, który robi własne naboje) i zamknął całość bardzo starannie, a wyjście zamaskował odrobiną ziemi, tak aby dzieło było niewidoczne. Odłożył kłodę z powrotem na stos drewna i czekał....Mr. Zielony


Nielegalnie zdobyte bogactwo nigdy nie przynosi korzyści, ale jest mimo wszystko niebezpieczne

Pragnę poinformować, że sprzedam rewelacyjne kamery noktowizyjne i rejestratory z dyskiem twardym, łącze internetowe itp...
: Chichot: Przepraszam Christophe za tę piracką reklamę, nie będę już tego robić....: Oops:

Dziękuję wszystkim za opinie, wysłałem do Pani jednostronicowy raport.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6




przez bham » 04/02/08, 10:17

Słoń napisał:Pragnę zaznaczyć, że sprzedam rewelacyjne kamery noktowizyjne i rejestratory z dyskiem twardym, łącza internetowe itp....


Ach, to dobrze! Czy możesz nam powiedzieć, czy za pomocą tych kamer możemy uzyskać taki sam efekt, jak za pomocą kamery termowizyjnej?
Ponieważ wzmacnia światło, ale co z podczerwień?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 04/02/08, 11:21

Słoń napisał:Nielegalnie zdobyte bogactwo nigdy nie przynosi korzyści, ale jest mimo wszystko niebezpieczne

Pragnę poinformować, że sprzedam rewelacyjne kamery noktowizyjne i rejestratory z dyskiem twardym, łącze internetowe itp...
: Chichot: Przepraszam Christophe za tę piracką reklamę, nie będę już tego robić....: Oops:


Jako zwykły forums, wcale nie jest wstydem reklamować...to jest dla nowicjusza.

Wręcz przeciwnie, mogłeś nawet umieścić swój telefon komórkowy lub stronę internetową :)
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 04/02/08, 11:49

Mam Twoje błogosławieństwo, to najważniejsze! :D
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 138