Znasz Freeganów?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
A2E
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 235
Rejestracja: 15/12/04, 11:36
Lokalizacja: 16 drzwi hali

Znasz Freeganów?




przez A2E » 17/01/08, 09:24

Bonjour à toutes et à tous!
A oto lądowanie Freeganów we Francji! przyjeżdżają prosto ze stanów z dość prostymi pomysłami: jedz za darmo w… śmietnikach! :zaszokować:
Voici le zastawu:

http://www.freegan.fr/

To z pewnością rozśmieszy niektórych z Was! : Chichot: ja pierwszy! z drugiej strony mniej śmieszne, a jeszcze mniej śmieszne jest to:

http://video.google.com/videoplay?docid ... &plindex=3

Zdecydowanie odradzam wrażliwym duszom, aby nie oglądały tego filmu, ponieważ niektóre sceny są naprawdę okropne! :zaszokować: : Evil:

W żaden sposób nie próbuję wpędzać nikogo w poczucie winy (chcę to sprecyzować na wszelki wypadek) Jestem 100% wegetarianinem i dlatego bardzo łatwo jest mi wysłać Ci ten film, długo zadawałem sobie pytanie: Wysyłam czy nie wysyłam? i wtedy w końcu zdecydowałem, ponieważ myślę, że nie ostrzeganie jak największej liczby ludzi przed tymi barbarzyńskimi i sadystycznymi praktykami byłoby większym współudziałem w stosunku do nich.

Szczęśliwego Nowego Roku w każdym razie!

:|
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79128
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10975




przez Christophe » 17/01/08, 10:21

Mmmm, nie widzę związku między tymi dwoma filmami...

Nie oglądałem 2nd w całości (1h30), ale trochę ponad 6 miesięcy temu był wieczór tematyczny na arte o industrial food, niektóre sceny rzezi były chyba podobne...

Gdyby nie 3 etapy prawdy (śmieszność, sprzeciw, akceptacja), myślę, że dla Gillier Pantone etap 1 przeszliśmy... prawda? : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 03/02/08, 23:38

: Arrow: Nazywany również po francusku: PŁACICIELE
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 311