12 czy 13? Wybór należy do Ciebie... Łamigłówka!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2

12 czy 13? Wybór należy do Ciebie... Łamigłówka!




przez delnoram » 01/02/08, 19:39

Obraz
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 01/02/08, 20:01

Brakuje kilku „kawałków”, choć jest ich 13… wskazówka :?
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6989
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2913




przez gegyx » 02/02/08, 17:51

Nadal jest mocny! Ta animacja…
:zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:
„Prawie” tak wytrzymały jak silnik magnetyczny perpetuum mobile…
: Mrgreen:

Wczoraj wieczorem starałem się zidentyfikować małe rzeczy, które były nieprawidłowe, a jednocześnie nie były one oczywiste.

Dziś po południu wydrukowałem powiększony obraz i pociąłem go na trzy części…

No cóż, nic, liczenie głów, ciał, jeszcze nic oczywistego... : Evil:



: Idea: Kolorowym markerem narysowałem 13 pępków (przynajmniej byłem pewien, że 13 postaci miało tylko po jednym).
O 12, och, niespodzianka! Czwarta postać od prawej miała dwa (pępki)... :D

Tak, ale z pępków nie robi się głowy! : Evil:

Więc narysowałem 13 nosów…
O 12, och, niespodzianka! Czwarta postać od lewej miała dwa (nosy)...

Tak, ale na dole?
Więc narysowałem 13 par nóg...

A tam, o 12, och, niespodzianka! ostatnia postać po prawej miała dwie pary (nogi)…

****
No proszę, proszę....

Ten gif jest odrębnym bytem, ​​ponieważ postacie wymieniają jedną trzecią swoich ciał i jedynie dobrze się bawią, wprowadzając nas w błąd. : Lol:

W tym miejscu zdajemy sobie sprawę z zawodności naszego postrzegania. Nasz mózg nie jest w stanie rozwikłać złożonej, poruszającej wizji przypominającej puzzle.

Nasz mózg upraszcza i szuka w naszej wiedzy rozwiązania obrazowego, które wydaje się spójne.

*********
W polityce jest tak samo, wyborcy wierzą lub nie wierzą w przywódcę, ale po kilku miesiącach, gdy policzysz, zdasz sobie sprawę, że zawsze jesteś oszukiwany.
: Mrgreen:
Ostatnio edytowane przez gegyx 02 / 02 / 08, 19: 43, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16171
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5261




przez Remundo » 02/02/08, 19:38

Czapki z głów Gegyx!!

Poszanowanie 8)

Ta animacja jest naprawdę okropna. Niektórzy mają jeszcze czas, żeby się tym zająć : Chichot:
0 x
Obraz

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 232