Zestawy zużywają mniej oszustwa?

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4

Zestawy zużywają mniej oszustwa?




przez jean63 » 30/01/08, 18:17

Znalazłem w ogłoszeniu ekonologicznym pudełko do obniżenia konsumpcji...

Co myśleć? nie patrzyłem szczegółowo.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79115
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 30/01/08, 18:32

Już o tym rozmawialiśmy, kolejny na horyzoncie!

Możliwe jest zmniejszenie zużycia poprzez przeprogramowanie komputera w celu ubogiej mieszanki, ale z ryzykiem dla żywotności silnika (w szczególności wydechu katalitycznego) i zmniejszeniem przyjemności z jazdy....

Autoplus przetestował jeden w pliku, w którym przetestował pantone… 20% dla pantone 0% dla chipa, z drugiej strony poprawiło wydajność:

Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 30/01/08, 20:48

Problem polega na tym, że w Twojej witrynie pojawiają się „fałszywe” reklamy (oceniane przez Ciebie). econology ..... to trochę niespójne.

Wiem, że będziesz zły, że nie opanowałeś wyświetlania reklam, ale to jest cały problem z tą reklamą, która jest wyświetlana bez możliwości sortowania wewnątrz przed wyświetleniem. 8)
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79115
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 30/01/08, 21:52

Mogę sortować dżinsy!! Stworzyłem nawet temat specjalnie w celu potępienia „gównianych” reklam: https://www.econologie.com/forums/les-sponso ... t1714.html

I regularnie robię sortowanie, ale przypominam wam, że mam belgijskie IP, więc nie widzę WSZYSTKICH reklam, które widzicie jako Francuzi, ponieważ reklamy są kierowane na adresy IP…
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 189