Zobacz pantone w pobliżu Lyonu

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Benny
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 23/01/08, 08:12

Zobacz pantone w pobliżu Lyonu




przez Benny » 23/01/08, 08:19

: Evil: Mieszkam w regionie Lyonu (na zachód od Lyonu) i chciałbym wiedzieć, czy ktoś z Was przeprowadzał montaż Pantone w tym sektorze. jeśli tak, proszę o pozostawienie wiadomości z kontaktem, abym mógł obejrzeć dzieło.
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 23/01/08, 14:51

Halo

Zobaczenie pantonu w małym silniku może być ciekawe, ale zobaczenie domieszkowania wody w samochodzie jest mało widoczne, poza dyskusją z projektantem.
Najciekawsza strona, jeśli projektant ma czas, który może ci poświęcić, zatankuj olej napędowy i przejdź minimum 100 km, a ty zatankujesz.. wyjmij kalkulator
w ten sposób jesteś na zmierzonych wartościach..

André
0 x
Benny
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 23/01/08, 08:12




przez Benny » 24/01/08, 05:58

Andre napisał:Halo

Zobaczenie pantonu w małym silniku może być ciekawe, ale zobaczenie domieszkowania wody w samochodzie jest mało widoczne, poza dyskusją z projektantem.
Najciekawsza strona, jeśli projektant ma czas, który może ci poświęcić, zatankuj olej napędowy i przejdź minimum 100 km, a ty zatankujesz.. wyjmij kalkulator
w ten sposób jesteś na zmierzonych wartościach..

André


Dziękuję za Twoją odpowiedź. Nie chcę tylko zobaczyć realizacji, ale porozmawiać trochę o kwestiach technicznych i zobaczyć części niezbędne do realizacji, ponieważ można to zrobić tylko dzięki doświadczeniu, zastosowanym sztuczkom i napotkanym problemom.
Tak więc, jeśli znasz kogoś z regionu Lyonu, z którym mogę się spotkać, jestem zainteresowany tą informacją.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 24/01/08, 10:30

Cześć Benny,

Zaglądałeś trochę do wiki? W przeciwnym razie jest tutaj:
https://www.econologie.com/wiki-moteur-p ... hp/Accueil
0 x
Benny
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 23/01/08, 08:12




przez Benny » 24/01/08, 13:34

Christophe napisał:Cześć Benny,

Zaglądałeś trochę do wiki? W przeciwnym razie jest tutaj:
https://www.econologie.com/wiki-moteur-p ... hp/Accueil



tak, szukałem, ale chciałbym poznać kogoś z mojego regionu, aby zobaczyć produkcję i podzielić się swoimi doświadczeniami.
Rozumiem tę zasadę i jestem do tego wystarczająco przygotowany, ale nic nie przebije doświadczenia innej osoby, aby uniknąć pewnych pułapek.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 82