Doping giliant pantone: materiał bubblera?

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
mic42
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 17/12/07, 13:23
Lokalizacja: St Etienne

Doping giliant pantone: materiał bubblera?




przez mic42 » 26/12/07, 19:44

witam wszystkich zaczynam przerabiać silnik kosiarki i chciałem się dowiedzieć jakiego materiału użyć na bełkotkę są dwa mocowania z bełkotką plastikową i ze złomową bełkotką chciałem wiedzieć które będzie najlepsze . są też trójniki, jeśli są ocynkowane, czy to dobrze, czy istnieje ryzyko reakcji chemicznej? dziękuję za przyszłą odpowiedź
0 x
Jestem zmęczony płaceniem zbyt drogiej benzyny i zawsze marzę o jeździe z wodą, więc proszę bardzo
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 27/12/07, 00:10

Halo
Jestem zmęczony płaceniem zbyt drogiej benzyny i zawsze marzę o jeździe z wodą, więc proszę bardzo


Nie chcę Cię zniechęcać ale sama jazda z wodą to marzenie (na kolejny dobry shake..)

Do bubblera wystarczy dowolny plastikowy pojemnik
jeśli zrobisz to eksperymentalnie, dość szybko zdasz sobie sprawę, że kosiarka zużywa mało wody
Jak chcesz zrobić podzespół do kosiarki to zrób sobie reaktor z małym gaźnikiem o zredukowanym modelu możesz go uruchomić na oleju a jak chcesz dolać trochę wody to możesz się pobawić

André
0 x
mic42
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 17/12/07, 13:23
Lokalizacja: St Etienne




przez mic42 » 30/12/07, 12:05

dziękuję za tę odpowiedź już przerobię kosiarkę żeby zobaczyć co daje z plastikową bąbelkiem.
0 x
Jestem zmęczony płaceniem zbyt drogiej benzyny i zawsze marzę o jeździe z wodą, więc proszę bardzo

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 94