Ogólne i prezentacja

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 13/12/07, 20:51

Ok dobry pomysł.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 13/12/07, 21:07

Widzisz, że jestem zachwycony!!!
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
bpval
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 561
Rejestracja: 06/10/06, 17:27




przez bpval » 14/12/07, 08:51

Andre napisał:Halo


Na kilku forum często się wyśmiewają i przypominają mi o zamawianiu przez prywatne wiadomości, o chodzeniu na kursy francuskiego i językowego, że on nic nie rozumie z tego co piszę, odpowiedź jest zawsze taka sama nie czytaj moich postów przejdź do następnego. .

Od każdego możemy się wiele nauczyć
Czasem lepiej o pogodzie informują mnie indyjscy Abenaki z pobliskiego rezerwatu niż meteorolodzy.

André


Witam, Mistrzu André

Na razie postępujesz pełną parą i prawdą jest, że niektóre Twoje posty zostały „zaszyfrowane”, ale biorąc pod uwagę ich treść, jest to prawie normalne : Chichot:

Pozdrawiam

Ciao
0 x
PIF PAF POUM
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 14/12/07, 22:31

Przynajmniej André, on zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia i my (przynajmniej ja) uczymy się od niego wielu rzeczy!!! : Arrowu:
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 15/12/07, 19:47

Dla mnie to samo. Doświadczenie buduje się latami i otwartym umysłem.
Jestem pewien, że tych kilka oznak przyjaźni rozgrzeje naszego kuzyna zza Atlantyku, który obecnie musi mierzyć się z -30°C (według znajomego z okolic Montrealu) : Mrgreen:
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 15/12/07, 21:29

Halo

obecnie temperatura wynosi -30°C (według znajomego z okolic Montrealu).


Na pierwszy rzut oka nie sądzę, że jest tak niski, powiedziałbym około -20, w nocy około 5 rano, wiem to na podstawie tego, jak rano kręci rozrusznik (awaria nagrzewnicy bloku silnika), wyobraź sobie, że wlewa się woda bełkot Chevroleta jeden blok.

pogoda zawsze podaje dane o współczynniku wiatru, więc im bardziej wietrznie, tym bardziej się zwiększa, prawdą jest, że gdy wieje, tuque lepiej zakrywa uszy, gdy zamarza i odwilża, piecze, a potem skóra pierze się jak oparzenie słoneczne. (nigdy nie rozmrażaj stóp i ramion członka na końcu
ale przez część blisko ciała)

Jutro lepiej nie wychodzić, burza śnieżna, przy wietrze ograniczona widoczność na drogach, większe wypadanie włosów...

André
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 15/12/07, 23:53

Powodzenia w futrzaniu André!!!

Wiatr w Montrealu przy -25°C, doświadczyłem!!! To naprawdę się zsiada!!!
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 238